Jump to content
TanelR

Kas on OK teie arust?

Recommended Posts

Treeningkavad tellisin ühest teisest foorumist ja neid olen järginud üsna täpselt. Eriti viimased 2 nädalat :D

Küsimus siis toitumise kohta, et olen palju lugenud selle kohta, et süsikad alla ajada ja rasva nati rohkem + valk muidugi. Et see peaks tooma edu, mis minu puhul võrduks rasva% mahasaamisega. Parim näide meie väiksest Eestist võtta. http://publik.delfi....d.d?id=64945414

Praegu pikkus mingi 180-181, kaal 84 ja rasva %19(võibolla nüüd siis vähem, mõned nädalad trenni tehtud üsna korralikult ja toitutud kohe kopeeritud kava järgi). Piim 300g 2x päevas on siis enne ja pärast trenni segatuna kreatiini ja valguga.

Veel üks küss. Kas enne ja pärast trenni sheigi sisse 3 supilusikat Herat panna on palju? On sel reaalselt ka midagi negatiivset?

Ühesõnaga küsingi toitumise kohta, et kuidas on. Veelkord toonitan, et proovingi järgida LCHF põhimõtet.

Hommikusöök

muna (120 g):

- Kaloreid 162 Kcal, Rasva 10.8 g, Valku 14.4 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Kodujuust soolakurgi ja tilliga (Alma) (100 g):

- Kaloreid 107 Kcal, Rasva 3 g, Valku 17 g, Süsivesikuid 3 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

juust 20 % (36 g):

- Kaloreid 106.2 Kcal, Rasva 7.2 g, Valku 9 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Hera80 maitsestatud (FAST) (45 g):

- Kaloreid 186.75 Kcal, Rasva 3.6 g, Valku 39.15 g, Süsivesikuid 2.7 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

piim 2,5 % (300 g):

- Kaloreid 156 Kcal, Rasva 6 g, Valku 9 g, Süsivesikuid 15 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Lõunasöök

kanafilee (200 g):

- Kaloreid 230 Kcal, Rasva 2 g, Valku 48 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

piim 2,5 % (300 g):

- Kaloreid 156 Kcal, Rasva 6 g, Valku 9 g, Süsivesikuid 15 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Hera80 maitsestatud (FAST) (45 g):

- Kaloreid 186.75 Kcal, Rasva 3.6 g, Valku 39.15 g, Süsivesikuid 2.7 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Creatine (Ultralife) (7 g):

- Kaloreid 24.99 Kcal, Rasva 0 g, Valku 2.31 g, Süsivesikuid 3.78 g, Kiudaineid 0.35 g - kustuta

hapukoor 20 % (60 g):

- Kaloreid 122.4 Kcal, Rasva 12 g, Valku 1.8 g, Süsivesikuid 1.8 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Õhtusöök

kanafilee (250 g):

- Kaloreid 287.5 Kcal, Rasva 2.5 g, Valku 60 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

hapukoor 20 % (60 g):

- Kaloreid 122.4 Kcal, Rasva 12 g, Valku 1.8 g, Süsivesikuid 1.8 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Kaloreid: 1847.99 Kcal

Rasva: 68.7 g.

Valku: 250.61 g.

Süsivesikuid: 45.78 g.

Kiudaineid: 0.35 g.

Toiduenergia jaotus söögikordade vahel Sinu oma Soovituslik Hommikusöök 39% 20-25% Lõunasöök 39% 25-35% Vahepala 0% 5-15% Õhtusöök 22% 25-35% Hilisõhtune vahepala 0% 0-5%

Muudetud kasutaja TanelR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju on palju?

Ära lase ennast segada! Kui tunned, et on hea olla ja liigud lähemale soovitud tulemustele, siis tuld! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest ei ole OK. Sööd liiga vähe. Ja ma jätaks need valgukoksid praegu ära. Kui muretsed katabolismi pärast, kasuta pigem aminohapete segu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ee, miks aminohappeid. BCAA võibolla küll aga üldiselt on aminohapete transport läbi sooleseina ja edasi konkureeriv ja vaevaline, palju neid kokku segada ei tasu.

Ehkki jah, juttu on sel teemal vastuolulist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline kindel ja range toitumiskava tundub sinul olevat. Kellaajad on ka kindlasti paika pandud. Soovitan sul süüa sarnaseid asju, ainult ,et kogused natuke suuremad, ning need valgujoogi koksid võiks olla vahepalade peal. Lisaks ütleks, et sellepärast pole mõtet põdeda, eks ise näed nüüd kas hakkab kaal langema või mitte.

Piisava cardio juures paks 700g nädalas minema maha, mis on täiesti piisav. Peeasi, et sa ei hakkaks pabistama ega narveerima sellepärast, et kas mu toidukord läks täpselt aega. Siis tekibki stress ja see võib jääda ette takistseks. Minul vähemalt nii oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline kindel ja range toitumiskava tundub sinul olevat. Kellaajad on ka kindlasti paika pandud. Soovitan sul süüa sarnaseid asju, ainult ,et kogused natuke suuremad, ning need valgujoogi koksid võiks olla vahepalade peal. Lisaks ütleks, et sellepärast pole mõtet põdeda, eks ise näed nüüd kas hakkab kaal langema või mitte.

Piisava cardio juures paks 700g nädalas minema maha, mis on täiesti piisav. Peeasi, et sa ei hakkaks pabistama ega narveerima sellepärast, et kas mu toidukord läks täpselt aega. Siis tekibki stress ja see võib jääda ette takistseks. Minul vähemalt nii oli.

Ma neid valgukokse vahepalana küll ei soovita,need viivad insuliini kiirelt üless ja kahjuks tuleb suht kolinal alla ja see pole kaalulangetamisel küll kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×