Jump to content
pound 4 pound

Selg

Recommended Posts

see oleneb ju, millisele seljaosale sa teha tahad. Harjutusi on palju ja k6iki saab teha nii, et see kurnaks h2sti selga. J6ut6mmet ei ole vast algajale m6tet soovitada. Seda peab oskama teha, muidu v6ib vigastada.

eem...tegelikult ma ei tea, kas sa oled algaja, igaks juhuks ytlesin lihtsalt.

vabandust, lugesin valesti, hakkasin teist juttu r22kima yldse, aga nyyd ei leia, kuidas saab oma postitust kustutada :rolleyes:

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa peaksid hoopis hakkama venitama ennast ja võimaluse korral mazööri juures käima. Arvan, et kui sa nüüd veel seljale lisaks jõuharjutusi hakkad tegema, teeb asja veel hullemaks. Tõenäoliselt mõtlesid sa seljasirutajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et peaksid ikka treenima kogu selga.. soovitaksin pöörduda mõne treeneri poole, kes oskab just vastavalt sinule paika panna kava ja raskused. Kindlasti peaksid ka venitama korralikult ja ega massaa?ki paha ei teeks (nagu juba mainitud sai)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise olen seljasirutajat treeninud kerge raskusega turjal ette kallutades. Pead kindlasti jälgima, et harjutuse ajal oleks selg nõgus ja põlved kergelt kõverdatud. Neid harjutusi pole vaja palju teha, sest see harjutus on väga efektiivne. Väldi ainult vigastamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×