Jump to content
kristall

Mis oleks tore ja lahe kingitus treenerile?

Recommended Posts

Palun abi, et saada soovitusi treeneri kingi suhtes. Ta on mind väga palju aidanud ning sooviks talle midagi kinkida. Kindlasti on siis treenerid, kes oskavad öelda, mis on neile kingitud või siis inimesi, kes on ise kinkinud. Või oskab mõni lihtsalt hea idee välja käia. Suur aitäh ette juba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun abi, et saada soovitusi treeneri kingi suhtes. Ta on mind väga palju aidanud ning sooviks talle midagi kinkida. Kindlasti on siis treenerid, kes oskavad öelda, mis on neile kingitud või siis inimesi, kes on ise kinkinud. Või oskab mõni lihtsalt hea idee välja käia. Suur aitäh ette juba!

Mis ala treener ta on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun abi, et saada soovitusi treeneri kingi suhtes. Ta on mind väga palju aidanud ning sooviks talle midagi kinkida. Kindlasti on siis treenerid, kes oskavad öelda, mis on neile kingitud või siis inimesi, kes on ise kinkinud. Või oskab mõni lihtsalt hea idee välja käia. Suur aitäh ette juba!

Ega kingitud hobuse suhu ei vaadata. Kõik sõltub ju inimesest. Eks mulle on ka aja jooksul igasuguseid asju kingitud ja tavaliselt tulevad sellised asjad ootamatult ning teevad alati tuju heaks! Siiani kõige südantsoojendavamad kingitused olid ühe minu bodypumpi õpilase tütre joonistused minust, kus mul olid käed suuremad kui ülejäänud keha. Kohe tegi tuju heaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

personaaltreener.

Ilmselt midagi, mis oleks seotud spordi ja likumisega. Kinkekaardid on toredad, aga jäävad ehk liiga labaseks. Näiteks pühendusega joogipudel vms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb treenerist. Enda ujumistreenerile (naine) kinkisime lõhnaõlisid. Mäletan väga hästi, kuidas ta siis suurest õnnest seda piserdas endale peale ja me 50 m bassenis ujudes seda lõhna tundsime. Sünnipäeva puhul oli meil ükskord tort enne trenni varutud, oli tõesti väga väga hea mugida, aga pärast selle täis kõhuga ujuda nii hea enam polnud.. Samuti väga meeldisid talle lehvikud, kõik, kes reisi tõttu trennist puudusid, tõid alati kompensatsiooniks lehviku. :D

Otile kinkisin midagi joodavat, mis kulturistidel ikka võistlusreisidel kaasas hea une tagamiseks.. :P

Minu meelest tegelikult üks väga armas kink on see, kui enda või terve grupi arengust tehakse fotoalbum kirjeldusega (erinevad fotod võistlustest, laagritest, trennidest) ja siis kingitakse treenerile. See muidugi eeldab pikemaajalist koostööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb treenerist. Enda ujumistreenerile (naine) kinkisime lõhnaõlisid. Mäletan väga hästi, kuidas ta siis suurest õnnest seda piserdas endale peale ja me 50 m bassenis ujudes seda lõhna tundsime. Sünnipäeva puhul oli meil ükskord tort enne trenni varutud, oli tõesti väga väga hea mugida, aga pärast selle täis kõhuga ujuda nii hea enam polnud.. Samuti väga meeldisid talle lehvikud, kõik, kes reisi tõttu trennist puudusid, tõid alati kompensatsiooniks lehviku. :D

Otile kinkisin midagi joodavat, mis kulturistidel ikka võistlusreisidel kaasas hea une tagamiseks.. :P

Minu meelest tegelikult üks väga armas kink on see, kui enda või terve grupi arengust tehakse fotoalbum kirjeldusega (erinevad fotod võistlustest, laagritest, trennidest) ja siis kingitakse treenerile. See muidugi eeldab pikemaajalist koostööd.

Lõhna suhtes tasub olla ettevaatlik- see on igal inimesel erinev!

Kui mina saaksin tordi, siis ilmselt jagaksin selle kaastöötajate vahel- ei ole eriline tordisõber.

Kangem joogikraam jääks ka ilmselt niisama tolmama nagu kõik eelmisedki...

Selleks, et midagi kinkida, peab natuke eeltööd tegema ja jälgima oma lemmiku tegemisi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kingi karikas või medal graveeringuga "I koht / maailma kõige parem personaaltreener". Koo müts - midagi lahedat, parajat ja sooja. Ise tehtud asjad on unikaalsed ja neis on väge.

Ma arvan, et kingituse tegemiselt tuleks ennekõike näha inimest ennast ja alles siis tema ametit. Mis soost, kui vana, kas pereinimene, mis võiks olla teised hobid, mis stiili ta eelistab (kas on nö jope või mantli inimene) jne. Aga NBNBNB! Su treener võib vabalt lugeda seda foorumit siin ja siis on aru saada, et tegu polnud su enda ideega.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kingi karikas või medal graveeringuga "I koht / maailma kõige parem personaaltreener". Koo müts - midagi lahedat, parajat ja sooja. Ise tehtud asjad on unikaalsed ja neis on väge.

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks Internet teab täpsemalt, aga Tallinnas Narva mnt 63 majas (Kadrioru spordiklubi juures) oli vanasti selline spordiauhindade pood. Sealtsamast sai tellida ka graveerimise.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×