Jump to content
Alexander Andrusenko

IPF tehniline määrustik eesti keeles kodulehel

Recommended Posts

Jah, meie jaoks kõige olulisem punkt on seal see, et lamades surumisel võib kangi kõhupiirkonda lasta.

See tähendab seda, et järgmise aasta lõpuks on enamik lamades surumise maailmarekordid jälle jaapanlaste käes.

Muudetud kasutaja elar poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tähendab seda, et järgmise aasta lõpuks on enamik lamades surumise maailmarekordid jälle jaapanlaste käes.

Mis neil jaapanlastel siis erilist on? Suured õllekõhud?

Aga muidu huvitav reegliparandus. Nii vähe kui ma asjast tean ja võistelnud olen, siis olen isegi selle reegli vastu eksinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis neil jaapanlastel siis erilist on? Suured õllekõhud?

Aga muidu huvitav reegliparandus. Nii vähe kui ma asjast tean ja võistelnud olen, siis olen isegi selle reegli vastu eksinud.

Meeletu painduvus ja üsna lühikesed käed. Kokku teeb see midagi sellist:

:)
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et selline uuendus vastu võeti, vanad lamades surumise rekordid devalveeruvad, nagu Elar mainis, siis nüüd hakkavad japsid asja domineerima ja raskekaalus on 2 rootslast väga suuri raskusi tegemas.

Muudetud kasutaja Siim Rast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et Puerto Rico Minutites sellest juttu ei olnud ja hääletamise tulemusi ka ei näe kuskilt. Ei teagi, kas see oligi üldse teemaks seal või kus/kes selle otsuse vastu võttis. Mingid kõlakad käisid, et selline reegel on tulemas, aga ikkagi üllatav, et vastu võeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mina aru saan oli see rahvusvahelise alaliidu tehnilise komitee otsus. Mingit hääletamist ei toimunud.

Soomlaste kodulehel on sellest hästi kirjutatud: http://www.suomenvoimanostoliitto.fi/index.php?option=com_content&task=view&id=1123&Itemid=47

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samalt mehelt kellest Elar kirjutas, Yuji Watanabe katse ka 2012 aastast.

See on küll ühe teise liiga särgiga tehtud, kuid kui selline tsirkus kolib nüüd meile, siis on küll kurjast.

Nagu üks venelane seda katset kommenteeris: ne zim, a huinja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Watanabel sai nullidest kõrini ja kolis WPC-sse. Loodetavasti tagasi ei tule.

Kokkuvõttes tehti selle reegliga samm tagasi ja lamades surumise tõsiseltvõetavus üksikalana kannatab.

Muudetud kasutaja elar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Watanabel sai nullidest kõrini ja kolis WPC-sse. Loodetavasti tagasi ei tule.

Kokkuvõttes tehti selle reegliga samm tagasi ja lamades surumise tõsiseltvõetavus üksikalana kannatab.

Kahjuks küll.

Saab näha milliseks need ls võistlused kujunevad, äkki on need nii inetud, et funktsionäärid muudavad meelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatsin nädala alguses IPF-i küsimuse seoses siin foorumis aruteluks olnud lamades surumise reeglite muudatuse kohta.

Täna sain siis vastuse.

Eesti keelde tõlgituna kõlaks see siis enam-vähem nii:

See teema toodi meile ettepanekuna arutusele, kui arutasime IPF-i Tehnilise Komisjoniga praegu kehtvaid reegleid.

Enamus meist hääletas selle muudatuse poolt (et siis kangi võib ka kõhule lasta). Me omalt poolt ei arva, et see on suur muudatus reeglites.

See reegel aitab kohtunikel ja züriil olla konkreetsem oma töös.

Panin juurde veel selle lingi jaapanlasega ja küsisin kas nüüd saame näha ka selliseid tõsteid. Vastuseks öeldi, et see tõste on igati korrektne.

Eks selle uue reegliga tuleb nüüd elada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb siis suured kõhud kasvatada.

Hea idee oleks veel kui silda korrigeerida, et näiteks kogu selg peab maad puudutama. Siis ei oleks sellest kõhule laskmisest ka suurt kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see suur kõht on surumisel alati abiks.

Korralik sild+suur kõht=12cm surumist.

Ja kas seda saab juba surumiseks nimetada? Show-sport, et inimene liigutab suuri raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×