Jump to content
fender

Lasnamäe kergejõustikuhall - kergejõustikuareen

Recommended Posts

Tere!

Keegi ehk on käinud või käib ja oskab vast anda ülevaate mis olukord on kergejõustikuareenil (1. korrus).

Küsin, kuna rahaline seis on piiratud ja kui tahan 3x nädalas trenni teha siis saaksin seda teha, kui ostan areenipileteid.

Tahan koostada vastavalt nendele võimalustele mis areenil on ka oma treeningkava.

Ma sain aru, et on olemas kangid ja raskused ning surumise pink + tõstepõrandad ja esimesel korrusel pidi kuskil olema veel ka kükipuur :)

On seal olemas ka näiteks rööbaspuudel surumise koht ja lõuatõmbete võimalus?

Teab ka keegi öelda, kas on all korrusel ka z-kangi või hantleid ?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Z-kang on teisel korrusel, selles "jõusaalis". Rippes kätekõverdusi (e. lõuatõmbeid) saab teha selles universaalses kükipuuris (on ka varbseinale kinnituvaid selliseid vahendeid). Rööbaspuudel surumine on natuke keerukam. Seal asuvad metallsed rööbaspuud, kuid õhtul kasutavad neid baleriinid jms. kontingent. Kui need on vabad, siis saad nendel suruda. Muidu on ka olemas sellised käetoed,mida saab varbseinale kinnitada... Küll aga, siis sa ei saa nt. hantlit jalavahel hoida, sest need ei kannata eriti suuri raskuseid. Hantleid on vähe ning kaootiliselt (miskit 13kg,18kg,24kg?,44kg-55kg) - asjad saab aetud, kui väga vaja.

Kõige parem kava seal kasutamiseks on 5x5 süsteemis (rippetoe,madcow jne.)

edit: isegi 3x nädalas treenides on odavam osta see 21€ kuukaart (lisasooduse saad sellele siis,kui sa esindad või asud mingis treeningrühmas. Ka siis,kui käid ainult oma kava tegemas).

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, aitäh!

Ma ise mõtlesin ka 5x5 kava peale ja baasharjutuste peale.. aga mingiaeg tahaks lihtsalt vabalt võtta, ringi joosta, human flage ja muid taolisi asju teha, mis peaks seal ka võimalik olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine kohale ja vaata, koduleht näitab järgnevaid pilte sellest:

http://www.tsh.ee/showItem.php?id=645

http://www.tsh.ee/showItem.php?id=643

Üleüldiselt meeldivad mulle kergejõustikuhallid rohkem kui tavalised jõusaalid sest seal on tavaliselt olemas nii tõstepõrandad samas kui masinaid mida ma niikuinii eriti ei kasuta on minimaalselt, pluss veel igasugused muud treeningvõimalused nagu jooksurajad, hüppevõimalused jne.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×