Jump to content
taneltsik

veidi abi

Recommended Posts

tere,olen aktiivne jõusaali kasutaja ,olen trenni jõusaalis teind umb aasta .olen 15 aastane ja nüüd tahaks kysida abi õigema kava koostamisel.jõusaalis käin pmst 4 korda nädalas.iga lihas grupp on arenend aga tahaks ,et oleks suurem koormus veidi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga võibolla mõni aitaks õige kava kokku panna

Õige kava on subjektiivne. Sõltuvalt inimesest ja tema eesmärkidest, senisest koormusest jne.

Ega ilma-asjata ei küsi treenerid selle eest raha. Heade tulemuste saavutamine nõuab ka vastavalt vaeva treeningu ja toitumise korrigeerimiseks. :)

Kui soovid odavamalt läbi ajada siis tasuks ise õppida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige kava on subjektiivne. Sõltuvalt inimesest ja tema eesmärkidest, senisest koormusest jne.

Ega ilma-asjata ei küsi treenerid selle eest raha. Heade tulemuste saavutamine nõuab ka vastavalt vaeva treeningu ja toitumise korrigeerimiseks. :)

Kui soovid odavamalt läbi ajada siis tasuks ise õppida. :)

oki, kava võib ju tellida ja selle eest maksta. sams võib tõesti proovida ise läbi ajada ja õppida, kuid tavapäraselt võtab see rohkem aega ja pead hakkama vaatam, mis mõju mingil osal on sinu toitumises ja trennis. pead õppima keha kuulama. kui oled kava tellinud ja seda 100% järginud, kuid mõju on oodatus nõrgem või olematu peale mõnda aega, siis ka tagasiside kava koostajale, kellega koos siis muutused sisse viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×