Jump to content
bbmania

Kuidas suhtub teie elukaaslane/abikaasa teie jõusaali?

Recommended Posts

Vaatamata sellele, et saalis käin päeval nö tööajast, peab mu elukaaslane seda mõtetuks eneseraiskamiseks või -lõhkumiseks. Isegi karika/medali koju toomisel ei avaldu ühtki emotsiooni. Õhtuse aeroobse tegemisel krimpsutab nina, kuna peab seda pereaja arvelt tegemiseks.

Trennidele vastavat söömist nimetab tõukoera toiduks :D ja toidulisasid peab keemiaks ;)

Et siis ei midagi positiivset :D

mul oli põhimõtteliselt sama asi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei hooli enda tervisest, siis kas saab hoolida teise tervisest?

Ega saagi. Sellepärast ei saa mina aru, miks ollakse koos selliste inimestega, kes enda tervisest ei hooli ning samas ka üritavad teisi samamoodi allamäge veeretada. Seega need inimesed, kes eelpool kirjutasid, et nende kaasad keelavad neil trenni teha, peaksid tõsiselt järele mõtlema, mis seisus nende suhe tegelikult on.

Veel üks asi siin teema juures on armukadedus. On naisi, kes on nii armukadedad ja ei taha sellepärast oma mehi saali lubada, et mehed teisi (vormis) naisi ei piiluks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin teemas on palju tuttavat. Minu abikaasa ütleb ka toidulisandite kohta keemja.

Kuna lapsed juba suured siis ta trennis käimisele viltu ei vaata.

Aga kui on vaja kuhugi minna ja mul on trenni päev, siis ta ei saa aru, kuidas ei saa trenni vahele jätta.

Kui ma räägin talle toitumisest siis on vastus mis sina ka tead. Laeb omale õhtul süsikaid sisse ja ütleb need ju puuviljad mis nad ikka teevad. Ja kehakaalu tõusu peale on vastus et tal ema ka jäme siis pole talgi sellest pääsu. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega saagi. Sellepärast ei saa mina aru, miks ollakse koos selliste inimestega, kes enda tervisest ei hooli ning samas ka üritavad teisi samamoodi allamäge veeretada. Seega need inimesed, kes eelpool kirjutasid, et nende kaasad keelavad neil trenni teha, peaksid tõsiselt järele mõtlema, mis seisus nende suhe tegelikult on.

Veel üks asi siin teema juures on armukadedus. On naisi, kes on nii armukadedad ja ei taha sellepärast oma mehi saali lubada, et mehed teisi (vormis) naisi ei piiluks.

Ma tegelikult täitsa mõistan neid naisi. Kui ma peaksin käima jõusaalis, kuluks sellele päeva kohta minimaalselt 4 tundi. Eeldusel, et ma käin ka tööl, tähendab see, et õhtu on reserveeritud saalile. Mida see tähendab naisele? Suuresti jääb söögitegemine, poes käimine, laste kantseldamine ja saja muu töö tegemine tema õlule. Kaasaga sisulise koosolemise võimalust pole. Lisaks kulud eliittoidule, lisanditele, jõusaali pilet jne. Võtab ikka pisara silmanurka küll. Kui sul on võimalus valida pehme mehe, kes on kogu aeg olemas, ja lihaselise mehe, keda kunagi kohal pole, vahel, siis vist sunnib küll pikemalt mõtlema? Ehk siis hoolivus on kahesuunaline - mees peaks naisest ka aru saama.

Üldiselt ma usun, et olukord on täiesti normaalne ikkagi ainult sellistes peredes, kus mõlemad teevad trenni. Ka foorum pakub sellele tõestusi (vrdl nt Oti ja Imre pereelu).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega naistest ikka eriti aru küll ei saa. :D

Ühest küljest kobisetakse, kui mees hobide peale liialt aega kulutab, mida võiks naise/perega veeta. Samas on naise jaoks täiesti tavaline telefoni otsas kõõluda 45 minutit ja sõbrannaga mula ajada või nädalas mitu tundi küünte, soengu ja meigi peale kulutada. Justkui need asjad oleksid mingi metsiku praktilise väärtusega võrreldes Mehe trennis käimisega. :D

Naised võiksid võtta mehe trenni-tegemist nagu naiste puhul iluprotseduurid. Pakun, et nädala ajakulu tuleb vabalt samasse kanti. Sellega vahega, et trenn parandab lisaks väljanägemisele ka tervist - mida meigi ja muude iluprotseduuride kohta küll öelda ei saa. Võlts illusioon lihtsalt.

Sama ka rahalise kuluga. Jõusaalis käimine ja korraliku toidu + lisandite ostmine ei maksa sugugi rohkem, kui naiste kogu ilu-vahendite kogusumma ja teenuste ostmine.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega naistest ikka eriti aru küll ei saa. :D

Ühest küljest kobisetakse, kui mees hobide peale liialt aega kulutab, mida võiks naise/perega veeta. Samas on naise jaoks täiesti tavaline telefoni otsas kõõluda 45 minutit ja sõbrannaga mula ajada või nädalas mitu tundi küünte, soengu ja meigi peale kulutada. Justkui need asjad oleksid mingi metsiku praktilise väärtusega võrreldes Mehe trennis käimisega. :D

Naised võiksid võtta mehe trenni-tegemist nagu naiste puhul iluprotseduurid. Pakun, et nädala ajakulu tuleb vabalt samasse kanti. Sellega vahega, et trenn parandab lisaks väljanägemisele ka tervist - mida meigi ja muude iluprotseduuride kohta küll öelda ei saa. Võlts illusioon lihtsalt.

Sama ka rahalise kuluga. Jõusaalis käimine ja korraliku toidu + lisandite ostmine ei maksa sugugi rohkem, kui naiste kogu ilu-vahendite kogusumma ja teenuste ostmine.

Sõltub naisest. Eestis on üha rohkem naisi, kes harrastavad nt joogat. Paraku on liiga palju naisi (üksikemad jt), kellel praktiliste kohuste kõrvalt pole aega ega raha ei ilu ega tervise jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaadata spordisaalidesse, siis vähemalt 70-80 % on seal naised.

Huvitav oleks muidugi teada, mis on kliendi püsivuse aste. Kui kaua keskmiselt üks naine järjepidevalt käib vs mees jõusaalis näiteks. Keskmine trennis veedetud aeg näiteks samuti. Lisaks see, kas naiste jaoks ongi sport nö. paar korda nädalas kanni välgutamine kuskil aeroobikas, või tehakse ka muud. Nagu toitumine ja üldine aktiivne elustiil.

Ma polegi nii kaua aega üheski kommerts saalis käinud, et ei kujuta ettegi milline pilt on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arumaisaa ...

või tglt ei suuda ette kujutada, et mu elukaaslane hakkaks midagi minu trennitegemisest arvama, ilma et tema arvamust oleks keegi küsinud.

No minu fantaasia taolise olukorra ette kujutamiseni ei küüni, :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin teemas on palju tuttavat. Minu abikaasa ütleb ka toidulisandite kohta keemja.

Kuna lapsed juba suured siis ta trennis käimisele viltu ei vaata.

Aga kui on vaja kuhugi minna ja mul on trenni päev, siis ta ei saa aru, kuidas ei saa trenni vahele jätta.

Kui ma räägin talle toitumisest siis on vastus mis sina ka tead. Laeb omale õhtul süsikaid sisse ja ütleb need ju puuviljad mis nad ikka teevad. Ja kehakaalu tõusu peale on vastus et tal ema ka jäme siis pole talgi sellest pääsu. B)

See kehakaalu tõus kuna ema ka jäme on küll väga tuttav jutt, olen seda väga palju kuulnud, isegi seda, et vanaema ka oli jäme. Seda müüti murda on ikka kole raske aga ma ei saa siiski inimest vägisi trenni tegema panna, peaasi, et suhtumine minu trennitegemisse on tolerantne.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vanematel just hea meel, et käin trennis ja võistlustelt karikaid koju tassin. Kõik võistlused on netivahendusel kaasa elanud ja arvutisse salvestanud :).

Sul on vedanud.

Milline on siis sinu vanemate visioon sellest, milline peaks inimese füüsiline vorm olema? :lol:

See vasakpoolne vist :D

marathoner_sprinter2.jpg

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma suhtes olen mina see, kes trenni jaoks on alati aega leidnud. See aeg ei ole kindlasti tulnud koos olemise arvelt. Pigem just "küünte-soengute" arvelt. Sätin oma trennid alati nii, et oleks ülikooliga seonduv tehtud, ka samal ajal tööl käies olen jõudnud igale poole, kuhu vaja. Söögi kojutoomise ja valmistamise eest vastutan ka enamasti mina, kuna mina panen toidule rohkem rõhku. Toidulisandid, kui ma neid kasutan, ostan muidugi enda raha eest, sama soprdiklubi pileti puhul. Ja leian aega ka kodus olemiseks ning ühisteks ettevõtmisteks, kõik on planeeritud. Elukaaslane otseselt vastu ei ole trennile, vahepeal on natuke vingumist, et vabal päeval teinekord 4-5 tundi kokku trenni peale kulutan. Samas ei keela ma tal endaga kaasa tulla, aja nappuse käes ta just ei vaevle. Ühesõnaga 100% toetav just ei ole, eriti toitumise osas oleks lihtsam, kui teine samu põhimõtteid järgiks, aga otseselt tagasi mind ka õnneks ei hoita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu naisele meeldib väga, sest ma teen ise koguaeg süüa ja ta saab siis natuke puhata. Samas meeldivad mu toidud ka sellepärast, et ei ole kartust paksuks minna. Kerge trennipisik hakkab talle natuke külge minema, uurib ja pärib juba kõige kohta, mida ma trennis teen :)

Ei ole kurtnud ka milliseks mu keha on muutunud võrreldes keskmise, parajas kaalus, Eesti mehega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×