Jump to content
Guest Maria

Vaarikaketoonid

Recommended Posts

Dr. Oz on esiteks lammas, kes reklaamiks isegi sõnnikut rasvapõletajana, kui talle selle eest makstaks. :D Teiseks ma ei ole kursis ühegi inimeste peal tehtud uuringutega, mis näitaks mingit kasutegurit rasvade põletamisele selle lisandiga. Rottide peal paar tükki on, mis nagu midagi lubaks. Samas on mõni, mis mingit vahet pm. ei leidnud.

Väike artikkel, mis lähemalt uurib: http://supplement-ge...w-side-effects/

Lisaks põhjalik ülevaade: http://examine.com/s...pberry+Ketones/

Raspberry Ketones have, for some reason, been said to burn fat despite no evidence in animals or humans to show this and only one in vitro (in glass) study suggesting it might be as potent as Capsaicin, which isn't even a good fat burner. Its fame is exponentially greater than its efficacy

Selliste tõendite baasil ma raha sinna alla küll ei mataks. Pigem kasutada lisandeid mille mõju on rohkem tõestatud õige kasutamise korral.

Yohimbine pigem siis, aga selle kasutamine on suhteliselt spetsiifiline ning imesid ei leia ka sealt.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui keegi mulle korralikult maksaks, küll ma siis ka kiidaksid youtubes kõike taevani, näitaksin oma kõhulihast ja paljud usuksid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui keegi mulle korralikult maksaks, küll ma siis ka kiidaksid youtubes kõike taevani, näitaksin oma kõhulihast ja paljud usuksid. :)

Kusjuures ma siiani mõtlen, et miks rohkem kohalikke härgasid seda teinud ei ole.

Eetika ja moraalsus kõrvale heita siis teeniks kenasid kopikaid selliste videotega. Väga kenasid. Youtube on näidanud, et müüb välimus ja karisma. Mitte sinu jutu tõesus. :D - Inimesed teenivad sadu tuhandeid ajades sellist kelbast, et piinlik lausa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma siiani mõtlen, et miks rohkem kohalikke härgasid seda teinud ei ole.

Eetika ja moraalsus kõrvale heita siis teeniks kenasid kopikaid selliste videotega. Väga kenasid. Youtube on näidanud, et müüb välimus ja karisma. Mitte sinu jutu tõesus. :D - Inimesed teenivad sadu tuhandeid ajades sellist kelbast, et piinlik lausa. :D

Siit äriidee sulle endale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste tõendite baasil ma raha sinna alla küll ei mataks. Pigem kasutada lisandeid mille mõju on rohkem tõestatud õige kasutamise korral.

Yohimbine pigem siis, aga selle kasutamine on suhteliselt spetsiifiline ning imesid ei leia ka sealt.

Enamiku põletajate puhul pole inimeste peal tõestatud suurt midagi. Kasvõi sellepärast et selleks on raske raha leida.

Kui nad adiponektiini tõstavad siis see on vähemalt sama hea efekt kui rasvapõletus.

Kahjuks reguleerivad nad minu teada androgeeniretseptoreid alla. Aga noh, sama teeb ka roheline tee.

Miinuseks veel see, et kapsaitsiin näiteks suurendab sooleseina läbilaskvust ja vaarikaketoonid olevat kapsaitsiinisarnased. Ja inimesed on kommenteerinud, et suured kogused ärritavad kõhtu.

Plussiks jälle see et rahvas räägib et annab energiat ja sooja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leitsin netist juttu ja mõtlesin uurida kas kellelgi on kogemusi sellise tootega ja kas toimib ka ? Link on siin :)

http://www.raspberry...sforte.com/ee2/

Ette tänades Timo :)!

Mul tuleb ahastus peale, kuidas inimesi meelitatakse: "ei ole vaja teha trenni, ega loobuda enda lemmiktoitudest"

Miks küll siis paljud võrdluspildid reedavad, et inimene on trenni teinud?!?

Ja no ju selle konkreetse inimese lemmiktoit oli peakapsas.

Palun inimesed, olge aktiivsed, toituge teadlikult ja olge realistlikud. Kõik mida oled ise sisse söönud, pead ikka vaeva nägema, et see su kehalt ära kaoks. Kui oleksid sellised imetabletid, siis oleks terve inimkond sale. Aga ei ole ju, mõelge sellele!

Tegutsege ja ärge lootke, et te ei pea vaeva nägema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×