Jump to content
Razard

Foorum avaneb uues aknas

Recommended Posts

Miks see nii on?

Tulen www.amazon.ee lehele, vaatan uudiseid ja siis tahaks asuda foorumit lugema. Esimese asjana loen ikka läbi 5 viimast teemat, mis avalehel välja toodud. Minu meelest võiks forum avaneda samas brauseri aknas. Vaatan ühe teema läbi, vajutan "back" nuppu ja võtan järgmise. Nagu tavaline netis surfamine.

Teine asi uudistega. Kui klikkan avalehel, kus uudiste pealkirjad välja toodud, mõnele konkreetsele uudisele, siis miks ma "back" nupuga tagasi avalehele ei saa. Seni olen kasutan "back" nupu asemel amazon.ee logole klikkimist, kuid see veidi tüütu.

Või nii peabki kindlasti olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle meeldib see, et foorumi teemad avanevad uues aknas. see peaks nii ka jääma. ja kui klikkad mõne uudise peale siis tagasi saab kõige kiiremini kui klikkad uudise pealkirja üleval olevat linki "UUDISED".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jah jama et kui uudist loed siis back-iga tagasi ei saa pealehele.Rebane võiks modida asja natuke :rolleyes:

aga uudised ei avane ju uues aknas. backiga saab tagasi küll. foorumiga ainult teine lugu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eh, see on ju kogu aeg nii olnud alates hetkest, mil uus foorum valmis sai. ongi hea ju, teed foorumi lahti, vaatad uued kirjed ära, paned kinni, aga amazoni pealeht on kogu aeg olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga uudised ei avane ju uues aknas.
Seda küll. Panin 2 asja lihtsalt ühte teemasse.
ja kui klikkad mõne uudise peale siis tagasi saab kõige kiiremini kui klikkad uudise pealkirja üleval olevat linki "UUDISED".

Õigus. Aga käe sees on siiski "back" vajutada.

Eh, see on ju kogu aeg nii olnud alates hetkest, mil uus foorum valmis sai. ongi hea ju, teed foorumi lahti, vaatad uued kirjed ära, paned kinni, aga amazoni pealeht on kogu aeg olemas.

No ega siis alati pea kõik jääma nii kuis oli :)

Ma nii suur amazoni fän pole, et pealeht peaks 24/7 olemas olema ;)

Eks mul tuleb leppida olemasoleva süsteemiga kui enamus selle poolt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×