Jump to content
AnneP

Masters' Olympia & Miami Pro 2012

Recommended Posts

Note the interesting guest posers...

Benfatto still having pretty great bod to show;

1E0C0209_HQDSXELVVK.JPG1E0C0235_DMIVSFABXU.JPG

Coleman .. uuum...

1E0C1294_TKIUHLNDKG.JPG1E0C1286_IAKMSYWZFS.JPG

Bannout ...

1E0C0734_NDGKALEEYV.JPG1E0C0751_RTVCQHSDKH.JPG

Wow! Bodybuilding legends! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti uskumati ikka mis keemia on colemaniga teinud :blink:

Vana pole isegi mitte 50 ja keha on nii ära deformeerunud. Kui keegi oskab täpsemalt kommenteerida, mis kehaga juhtub, siis oleks väga põnev kuulata.Sellest ma saan aru, et rasva % on kõvasti suurem, kuid lihaste kuju on ikka äratundmatuseni muutunud. Põhimõtteliselt võib vist öelda, et keemia töötab 30 aasta jaedasi pole sellest mingit kasu? Ma ei usu, et vana üldse trenni ei tee ja nüüd ainult puhast valku sööb?

Kõva mees muidugi, kuid päris hull laks võib ikka olla, kui 5 aastaga toimub selline muutus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti uskumati ikka mis keemia on colemaniga teinud :blink:

Vana pole isegi mitte 50 ja keha on nii ära deformeerunud. Kui keegi oskab täpsemalt kommenteerida, mis kehaga juhtub, siis oleks väga põnev kuulata.Sellest ma saan aru, et rasva % on kõvasti suurem, kuid lihaste kuju on ikka äratundmatuseni muutunud. Põhimõtteliselt võib vist öelda, et keemia töötab 30 aasta jaedasi pole sellest mingit kasu? Ma ei usu, et vana üldse trenni ei tee ja nüüd ainult puhast valku sööb?

Kõva mees muidugi, kuid päris hull laks võib ikka olla, kui 5 aastaga toimub selline muutus :D

Eks kehaga toimuvad protsessid on igal inimesel erinevad. Usun, et kui hr Colemanile korralik laks jälle sisse lükata, küll mees jõuaks uuesti päris vägevasse vormi kuigi iseasi, kui ilus see vorm kõrvalvaatajatele oleks. Samas kas Colemanisugusel legendil ongi enam vaja hakata uuesti hullult kõike sisse ajama et mõnele hullunud fännile rõõmu teha? Ta ei pea enam midagi tõestama- sellel spordialal on ta saavutanud rohkem kui ükski tänase päeva atleet kunagi üldse unistanud on! Las toimetab vaikselt ja teeb nii nagu perearst pärast erinevaid arstlikke komisjone ette on kirjutanud ning aeg-ajalt ilmub jälle välja mõnel suurüritusel. Keegi meist ei ole igavesti noor! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt tuleb Imrega nõustuda:)

Vaadates mõnda 60 aastast kulturisti, kes näeb ikka super vormis välja, ei taha vaim kuidagi nõustuda Colemani vanuse ja välimusega. Eks seal ole vist jh lihtsalt toidulisandite tasemevahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa üldse aru ,miks peab sellisena tulema ennast lavale näitama....? Benfatto on jätkuvalt hea, kuid nii Bannout kui Coleman oleksid võinud pulbikus istuda ja usun ,et oleksid saanud suurema respecti osaliseks kui end sellisena laval näidata. Colemani puhul ongi vist see healthy lifestyle kuhu IFBB tahab liikuda, see on selle tulemus. Seal on ikka konkreetselt mingi lihaste kärbumisega tegemist oleva haigusega, mitee vähese treenitusega.seotud probleemiga-ehk on keegi targem, kes oskab seda lahti seletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×