Jump to content
Tan3l

õlgade laius

Recommended Posts

tahaksin siis teada kuidas saada laiemaid õlgu, praegu on need natuke kitsa võitu (45 cm :rolleyes: ). vanust on mul 18 aga ma paistan nooremana välja, mõni ütelnud et näen välja nagu 15 aastane(lühikest kasvu ka 165 cm) . nüüd läheb teemast mööda, aga jah äkki kuidagi oleks võimalik treeninguga õlgu laiemaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

skeletti pole kahjuks võimalik õlgadest laiemaks tõmmata kuid, et kapim välja paista tee palju õlaharjutusi. ega muud moodust polegi. või kasvata korralik habe, siis ei hakka keegi hüppama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärk on õlgasid laiemaks saada, siis skelett on siiski sündides kaasa antud ehk raami me eriti laiemaks venitada ei saa, teine asi on see, et saada lihtsalt õlalihastele niipalju massi peale et nad tunduvad laiemad.

muidugi täiesti õige, et ka tervet selga tuleks sellise eesmärgi korral teha kuid ikkagi kõige suurem efekt on siis kui suudad õlgadele massi peale kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ka keha proportsioonist väga väljas. Pikkust pisut alla 190 ning õlgade laius 45cm kanti. Kas puhtalt jõutreeninguga on võimalik keha proportsiooni saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida jõutreening ilma aeroobseta otseselt südamele teeb? Kas kahjustus on 100% jääv või aeroobse treeningu kasutuselevõtt parandab südame tervist? Ise sain ka alles hiljuti teada, et see mulle kahjulik. Tahtsin algul aeroobset vältida, kuna olen suht hardgainer. Peab vist selle plaani ära unustama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küll sa ise aru saad millal on viimane aeg aeroobset tegema hakata, mina tundsin seda. Ausalt öeldes ei tea mis kahjustused täpselt tekivad, aga arvan, et pärast tuksi keeramist ei tohi sa spordiga üldse tegeleda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida jõutreening ilma aeroobseta otseselt südamele teeb? Kas kahjustus on 100% jääv või aeroobse treeningu kasutuselevõtt parandab südame tervist? Ise sain ka alles hiljuti teada, et see mulle kahjulik. Tahtsin algul aeroobset vältida, kuna olen suht hardgainer. Peab vist selle plaani ära unustama :D

Hardgainerid peavad ka aeroobset tegema, küll mitte nii palju kui teised tüübid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küll sa ise aru saad millal on viimane aeg aeroobset tegema hakata, mina tundsin seda.

Ehk täpsustad? Mille järgi ära tundisd ning kaua olid trenni juba teinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle, kui sa oled algaja, siis tee harjutusi õlgadele. kindalsti ei ole vaja sul kohe kulturistide harjutuste järgi rapsima hakata. toitu korralikult, tee jõusaalis trenni, siis lähedki laiemaks ka õlgadest. kuid alguses soovitan ikka jõudumööda harjutusi õlgadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama probleem, et õlgadest kiitsakas. Tänu sellele hakkasin väga suurt rõhku panema harjutustel õlgadele ja seljale. Näiteks kaldpinnal surudes tõstsid kaldpinna nurka võrreldes sõpradega. Muidugi raskused ka kergemad sellel juhul, aga lihased ju erinevad. Väga soovitan ka ujuda nagu SHOXi soovitas. Vaheldus jõusaalist aga tulemus väga hea. Tulemusega ise olen rahul :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle, kui sa oled algaja, siis tee harjutusi õlgadele. kindalsti ei ole vaja sul kohe kulturistide harjutuste järgi rapsima hakata. toitu korralikult, tee jõusaalis trenni, siis lähedki laiemaks ka õlgadest. kuid alguses soovitan ikka jõudumööda harjutusi õlgadele.

Kogu selle jutu taga peitub soovitus: treeni õlgu.

Seda on enne ka mainitud, ning seda ta teadis vast ennegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul läksid sõjaväes õlad laiemaks sest tegin meeletu koguse kättekõverdusi päevas,see aitab raudselt

Kas sa ei arva, et see on loomulik kasv? Laiusesse kasvab sellises eas inimene küll veel.

Tegelt oleneb ka, mõni läheb 20 aasatselt ka, siis tea kas enam kasvab õlgadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×