Jump to content
bbmania

Arnold Schwarzeneggeri uus stiil

Recommended Posts

Arnie puhul on üks fenomen, millest ma pole aru saanud. Kui ta võistles, oli tegemist väga kena, lõbusa, avameelse, sujuvalt suhtleva mehega. Järgmine moment on Arnie puine, kange ja kandiline märulikangelane. Praktiliselt kõik muutus, ainult musklid olid samad. Huvitav, millal ja miks see muutus aset leidis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan,et see näitlemisega ole seotud. Kui pidevalt peab ühesugust karakterit kehastama, siis jääb tükike ka endile külge. Ma mõtlen just neid märulifilmide aegu, kus ta oli alati kidurasõnaline, tõsine,fearsome actionhero.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik jah. Ma huvi pärast vaatasin, Pumping Iron on 1977, seal ta on super, iga naise unistus. 1982 tegi Conani, seal ta on vist ka veel üsna sama. 1984 ja 1985 tulid Termikas ja Commando. Nendes esineb juba täiesti uus Arnie. Nii et ajaliselt üsna kiire muutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole taadil häda midagi! Mees paugutab veel uue soenguga mitukümmend aastat :)

Kui ma seda ülal esitatud pilti nägin, vaatasin algul, et Clint Eastwood.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun produtsendid ja muud ninamehed arvasid, et tal on liiga raske aksent ja tegid ta rollid väga kidurasõnaliseks, et ameerika vaatajal lihtsam oleks.

Samas 90 algul hakkas ta ju neid komöödiafilme tegema ja ei saa öelda, et ta seal enam puine, kange ja kandiline on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma neid komöödiaid pole näinud. Selles filmis, kus pereisa ostab pojale jõuludeks nukku, on mu meelest küll niisugune efekt nagu termikas oleks kiiruga pereisaks ümber kasvatatud. Üheplaaniline on ta küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende komöödiatega on ka nii, et igaüks võiks jääda oma teema juurde. Arnold on ikka ehk kõige tuntum Terminatorina, aga siis mingis filmis mees sünnitas ja ei olnud nagu enam õige asi. Hea, et maestro veel kusagil homofilmides puuritantsijana üles ei astu. Sama on ka Brad Pittiga, kes tegi väga võimsa esituse "Troojas" ning mõned aastad hiljem esines mees mingi nõrgamõistusliku tropina mingisuguses naistefilmis ja täiesti masendav. Kusjuures see komöödiafilm kõrbes täiega igas elemendis. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jh Arnile sobivad rohkem ikka sellised matcho rollid,kus saab tuuseldada ja põssi paugutada.Komöödiates mängides kadus see õige Arnie väga kiirelt.Nentima peab,et vanus on praegu oam töö teinud - sellegipoolest oma vanuse kohta näeb ta hea ja lahe välja...loodan,et ta tee filmimaailmas kestab veel kaua.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sobib.

Muidu mis vanuseni üldse on mõtet suurt lihasmassi ülal hoida enne kui see liiga laastavaks muutub?

Vanusega muutub lihasmassi säilitamine üha raskemaks. Ei teagi sellist näidet, kus lihasmass on ikka veel nii suur, et võiks probleeme tekitada.

Arnold_Schwarzenegger.jpg

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanusega muutub lihasmassi säilitamine üha raskemaks. Ei teagi sellist näidet, kus lihasmass on ikka veel nii suur, et võiks probleeme tekitada.

Arnold_Schwarzenegger.jpg

Seda võrdlust on juba aastaid näiteks toodud. Sellel vanema mehe pildil on tegemist kuuldavasti operatsioonijärgse pildiga ning tänasel päeval pidi Arnold kuuldavasti enda vanuse kohta päris heas vormis olema. Parandage mind kui ma eksin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures sama tähelepanek. :)

Lugege biograafiat, Eastwood on tema üks iidoleid. Mingi sarnasus on küll aga see lõpeb seal, kus algab näitlemisoskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugege biograafiat, Eastwood on tema üks iidoleid. Mingi sarnasus on küll aga see lõpeb seal, kus algab näitlemisoskus.

Ega see Eastwood siis nii kehv näitleja ka ei ole! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda võrdlust on juba aastaid näiteks toodud. Sellel vanema mehe pildil on tegemist kuuldavasti operatsioonijärgse pildiga ning tänasel päeval pidi Arnold kuuldavasti enda vanuse kohta päris heas vormis olema. Parandage mind kui ma eksin. :rolleyes:

Tundub tõesti natule uskumatu pilt parempoolne.. Madriidis ta küll särki üles ei tõstnud, aga tundus lavalt päris heas vormis :rolleyes: Mitte muidugi võrreldav oma võistlusvormiga, aga ikkagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi hullu tegelikult pole. Arvan, et kui aasta regulaarselt ja mõõdukalt treenib võib täitsa veteranide võistlusele saata.

Ma miskipärast arvan ,et ta teeb natsa ikka vahel trenn...päris lõdvaks ta end lasknud veel pole...see ei sobiks talle:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×