Jump to content
BRIKI

Men's physique 2013 Eestisse?

Recommended Posts

Mõned päevad tagasi oli paari tuttavaga Men's physique teemal jälle arutamist.

Minu seisukoht selles küsimuses on selline:

Teinekord on vaja mõnes küsimuses teha väike tagasikäik selleks, et veel võimsamalt edasi liikuda. Iga asi on millekski hea. Kui meil oleks selline uus ala, siis saaksime tõesti kasvõi randadest või igasuguste teiste spordialade juurest treenitud kehadega noori mehi tuua jõusaalile lähemale. Erinevalt bikini kategooriast ei saa skeptikud kohe kindlasti öelda, et need mehed, kes lavale astuvad, on ainult edevad ja ei tee sporti vms. Pigem näen selle ala puhul potensiaali kus arenenumad mehed saab edasi suunata klassikalisesse kulturismi ja kes teab- äkki ka kunagi kulturismi kui mehed vastavad nõuetele. Selles suhtes peaksime ise ka rohkem pingutama ja toetama. Hea näide on meie maailmameister Oleg, kes leiti Oti poolt tänu telesaatele. Täpselt samasuguseid tulevasi maailmameistreid võib meil vabalt olla ka maadlus-, korvpall-, poks-, sõudmine- ja paljude teiste spordialade esindajate seas!

Siinkohal kasutan osavalt ära meie vana hüüdlauset: "Sa oled see, mida sa sööd!" Lisaks: "Kuidas külvad- nõnda lõikad!"

Oleme ausad- kui viimastel võistlustel ei oleks uusi alasid olnud, siis oleks päris igav olnud.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ükspäev mõtlesin, et kui tahetakse MP'd rohkem rahva sekka tuua, siis võiks olla ka pikkuse ja kaalu suhe nagu klassikalises kulturismis. Aga samas jällegi see asi oleks selline, kus inimesed hakkaksid jalgade pealt massi kokku hoidma.

Ma ise mõtlesin, et pikkus - 100 näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ükspäev mõtlesin, et kui tahetakse MP'd rohkem rahva sekka tuua, siis võiks olla ka pikkuse ja kaalu suhe nagu klassikalises kulturismis. Aga samas jällegi see asi oleks selline, kus inimesed hakkaksid jalgade pealt massi kokku hoidma.

Ma ise mõtlesin, et pikkus - 100 näiteks.

Mingi taoline kriteerium oleks igati mõistlik, selline tundub täitsa hea! :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõte sellel on, kui klassikal on juba olemas?

Ja see ala peaks olema justkui samm ENNE klassikat. Et pigem isegi oodatakse natuke väiksemaid kui klassikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõte sellel on, kui klassikal on juba olemas?

Ja see ala peaks olema justkui samm ENNE klassikat. Et pigem isegi oodatakse natuke väiksemaid kui klassikuid.

Järelikult tulebki viia sisse mingi kriteerium, mis teeks selle sammuks enne klassikat, et ühed samad näod igal pool medaleid ära ei võtaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kujuta ette, kuidas sa sellest uudisest sellise asja välja suutsid lugeda.. :blink:

Pealkirjast lugesin selle välja. Lingi panin niisama lugemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkirjast lugesin selle välja. Lingi panin niisama lugemiseks.

Et MP ei ole kooskõlas kulturismi maine parandamisega :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Matt Christianer on naiselik, siis ma söön oma mütsi ära, ma luban... Ka Imre Vähi puhul, kes sellel alal oleks ilmselgelt maailma top3-s, kui mitte top1.

Või Raimond Querido :P Või James Alexander Ellis. Edevad, jaa. Naiselikud? ... not quite. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marco Tasane ilmselt teeks sel alal korralikku lammutustööd :D (kui ennast veidi üles tuunida viitsiks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle mehe areng liigub pigem allamäge...

Mehel on lihtsalt teised eesmärgid. Miks ta peaks uuel alal võistlema, kui vanaprouadele meeldib ka praegune vorm? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned päevad tagasi oli paari tuttavaga Men's physique teemal jälle arutamist.

Minu seisukoht selles küsimuses on selline:

Teinekord on vaja mõnes küsimuses teha väike tagasikäik selleks, et veel võimsamalt edasi liikuda. Iga asi on millekski hea. Kui meil oleks selline uus ala, siis saaksime tõesti kasvõi randadest või igasuguste teiste spordialade juurest treenitud kehadega noori mehi tuua jõusaalile lähemale. Erinevalt bikini kategooriast ei saa skeptikud kohe kindlasti öelda, et need mehed, kes lavale astuvad, on ainult edevad ja ei tee sporti vms. Pigem näen selle ala puhul potensiaali kus arenenumad mehed saab edasi suunata klassikalisesse kulturismi ja kes teab- äkki ka kunagi kulturismi kui mehed vastavad nõuetele. Selles suhtes peaksime ise ka rohkem pingutama ja toetama. Hea näide on meie maailmameister Oleg, kes leiti Oti poolt tänu telesaatele. Täpselt samasuguseid tulevasi maailmameistreid võib meil vabalt olla ka maadlus-, korvpall-, poks-, sõudmine- ja paljude teiste spordialade esindajate seas!

Siinkohal kasutan osavalt ära meie vana hüüdlauset: "Sa oled see, mida sa sööd!" Lisaks: "Kuidas külvad- nõnda lõikad!"

Oleme ausad- kui viimastel võistlustel ei oleks uusi alasid olnud, siis oleks päris igav olnud.

Absoluutselt nõus. A muide mulle tekkis selline mõte, et bikini ja mp on nagu tänapäeva missi ja misteri valimised, ning seekord on missiks ja misteriks võimalik saada ka treenitud inimesel ja meeste puhul lihasetu ja ainult ilusa näoga ilueedi saaks sutti. Valeri Kirssi pole keegi võistlusi piilumas näinu?

Muudetud kasutaja a n d y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..ja selle rohkem täoveeritud jorri stiil on päris talutav :)

Sa ütled seda sellepärast, et sul ei ole nii kohevaid juukseid nagu sellel teisel mehel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ütled seda sellepärast, et sul ei ole nii kohevaid juukseid nagu sellel teisel mehel :D

Michael Boltoni stiil. Tiba ajast maas, back to 80's, Thomas Anders jt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ütled seda sellepärast, et sul ei ole nii kohevaid juukseid nagu sellel teisel mehel :D

Jälle Imre ise mõnitab kaassportlasi.

Kas sa ei mõista, kui raske alaga tegu? Lausa tehnikaspordiga, ma ütleks. Kas valida Palmolive šampoon või peaks üle minema Head&Shouldersile. Kas kasutada välja pestavat või juustesse jäetavad palsamit. Kas värvida juuksed täielikult või ainult salguti. Kas lasta teha endale keemilised lokid või piisab kodustest vahenditest?

Keerulisem teema, kui võistluseelsed vee ja soola trikid, ma ütleks... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle Imre ise mõnitab kaasportlasi.

Kas sa ei mõista, kui raske alaga tegu? Lausa tehnikaspordiga, ma ütleks. Kas valida Palmolive šampoon või peaks üle minema Head&Shouldersile. Kas kasutada välja pestavat või juustesse jäetavad palsamit. Kas värvida juuksed täielikult või ainult salguti. Kas lasta teha endale keemilised lokid või piisab kodustest vahenditest?

Keerulisem teema, kui võistluseelsed vee ja soola trikid, ma ütleks... :rolleyes:

Mis asi on kaasportane??? Hea Ülikooli mees tuli välja! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×