Jump to content
BRIKI

Men's physique 2013 Eestisse?

Recommended Posts

Siit saab lugeda intervjuusid. JALA TREENIMINE on neil küll kõigil kavas.

Ma olen niisama info jagaja siia, mina eelistan ikkagi mehi, kes võistlevad kulturismis ja athleticus. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on vist võimalus nendele, kes jalgu ei treeni?

Ega see, et püksid jalas on, ei tähenda automaatselt, et jalgu pole :) Ala kui sellise mõttekus jääb mulle muidugi üpris kaugeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit saab lugeda intervjuusid. JALA TREENIMINE on neil küll kõigil kavas.

Ma olen niisama info jagaja siia, mina eelistan ikkagi mehi, kes võistlevad kulturismis ja athleticus. :)

Päris paljud inimesed räägivad, et treenivad jalgu. Teevad paar sirutust ja kõverdust trennis, siis see ongi nende jalatrenn. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see, et püksid jalas on, ei tähenda automaatselt, et jalgu pole :) Ala kui sellise mõttekus jääb mulle muidugi üpris kaugeks.

Tooksin välja punkti, mis peaks natukene selgitama, miks see ala mõtekas tundub.

Saalid on täis palju tublisid poisse/mehi, kellel eesmärk jõuda lavale klassikas või kulturismis. See uus ala oleks nö hyppelauaks, kust siis edasi liikuda. Teadu poolest ei sünnita kulturistiks üleöö ja nii mõnelgi kaob siht silme eest rassides aastaid ainult jõusaalis :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tooksin välja punkti, mis peaks natukene selgitama, miks see ala mõtekas tundub.

Saalid on täis palju tublisid poisse/mehi, kellel eesmärk jõuda lavale klassikas või kulturismis. See uus ala oleks nö hyppelauaks, kust siis edasi liikuda. Teadu poolest ei sünnita kulturistiks üleöö ja nii mõnelgi kaob siht silme eest rassides aastaid ainult jõusaalis :rolleyes:

Mis selle ala ametlikud nõudmised on?

Ei pea olema nii kuiv ja detailne? Selles mõttes oleks jah selline kergem vahepealne variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tooksin välja punkti, mis peaks natukene selgitama, miks see ala mõtekas tundub.

Saalid on täis palju tublisid poisse/mehi, kellel eesmärk jõuda lavale klassikas või kulturismis. See uus ala oleks nö hyppelauaks, kust siis edasi liikuda. Teadu poolest ei sünnita kulturistiks üleöö ja nii mõnelgi kaob siht silme eest rassides aastaid ainult jõusaalis :rolleyes:

Võimalik.... samas tundub, et mujal maailmas seda hüppelauana ei võeta, kui vaadata Matt Christianeri pilte. See härra võiks Euroopa tasemel klassikas väga konkurentsivõimeline olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik.... samas tundub, et mujal maailmas seda hüppelauana ei võeta, kui vaadata Matt Christianeri pilte. See härra võiks Euroopa tasemel klassikas väga konkurentsivõimeline olla.

Too härra on pro, seega peaks kõvem mees olema kui tavavõistlejad.

See kategooria on sarnane Bikini Fitnessiga. Võistlejad on nagu modellid, hinnatakse nahka, juukseid jms. Mehed on siiski heas vormis ja seda vormi on võimalik mingil määral ka hinnata, seepärast mina isiklikult eelistaksin seda Bikini Fitnessile.

Lkv ettepanek on hea - võiks selle kategooria ühendada Bikini Fitnesssiga ja korraldada neile eraldi võistlused. Spordi mõttes ja EMV jaoks on ka see kategooria siiski liig.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust sobiks sinna Imre täpselt oma kehaga. Mitte et Imrel häid jalgu ei oleks, vaid tal on minuarvates täpselt selline ülakeha, hea kõhulihased, mis sellel võistlusel edu aluseks oleks, ühesõnaga esteetiline keha, mida sooviks omale iga noorsand.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kardan, et kui tahata, et kulturismi hakataks kunagi sama tõsiselt võtma nagu teisigi olümpiaalasid, siis sellise ala lisandumine viib olukorda antud eesmärgist vaid kaugemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on jällegi selline arvamus et see ala tooks kulturismi kui sellist tavaimimesele lähemale, sest:

Kui tavainimene (pean siis silmas kulturismist eemal olevat inimest) näeb pilte kulturismivõistlustest, siis on reaktsioon umbes selline, et "fui, ta on liiga lihastes, paha vaadata" vms. Mis on minu jaoks uskumatu, siis on öeldud seda bodyfitnessistide kohta, kelle kehal on rasva mitu korda rohkem kui lihast, aga see selleks. Olen ka tähele pannud et peale bikini fitnessi n.ö. tulekut on tavainimese suhtumine bodyfitnessisse ka muutunud. Miks? Eeldan, et see tuleneb sellest, et inimene harjub reljeefse keha nägemisega (olgem ausad, bikinitüdrukutel ju paistavad lihased ka) ning seega bodyfitnessistide keha ei tundu enam liiga lihases. Arvan et samamoodi tekib efekt men's physique ja kulturismi vahel.

Tegin eksperimendi, saatsin väga erinevatele tüdrukutele need eelpool lisatud Matt Christianeri pildid. 20st tüdrukust 18 arvasid et tollel poseerimispükstega pildil olev mees on kole. 2 arvasid et riietega oleks päris normaalne. 20st tüdrukust 20 arvasid et shortsides olev mees on "superhot", "ülihea" jne. Kusjuures keegi ei taibanud et pildil on üks ja sama mees

Seega- mina leian et men's physique maaletoomine eestisse muudaks ala kulturismi üha levinumaks. Ning vastuseks eelpool kõnelejale: mida rohkem on spordialal publikut, seda tõsiseltvõetavam ta on.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutame MP formaati AF i kehavooruna, nii oleks sellest kõige rohkem kasu.

Naistel vastavalt miniseelikud ja topid.

Athletic Fitness: kõige tugevamad, vastupidavamad ja ilusamas!

Mida teie arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on jällegi selline arvamus et see ala tooks kulturismi kui sellist tavaimimesele lähemale, sest:

Kui tavainimene (pean siis silmas kulturismist eemal olevat inimest) näeb pilte kulturismivõistlustest, siis on reaktsioon umbes selline, et "fui, ta on liiga lihastes, paha vaadata" vms. Mis on minu jaoks uskumatu, siis on öeldud seda bodyfitnessistide kohta, kelle kehal on rasva mitu korda rohkem kui lihast, aga see selleks. Olen ka tähele pannud et peale bikini fitnessi n.ö. tulekut on tavainimese suhtumine bodyfitnessisse ka muutunud. Miks? Eeldan, et see tuleneb sellest, et inimene harjub reljeefse keha nägemisega (olgem ausad, bikinitüdrukutel ju paistavad lihased ka) ning seega bodyfitnessistide keha ei tundu enam liiga lihases. Arvan et samamoodi tekib efekt men's physique ja kulturismi vahel.

Tegin eksperimendi, saatsin väga erinevatele tüdrukutele need eelpool lisatud Matt Christianeri pildid. 20st tüdrukust 18 arvasid et tollel poseerimispükstega pildil olev mees on kole. 2 arvasid et riietega oleks päris normaalne. 20st tüdrukust 20 arvasid et shortsides olev mees on "superhot", "ülihea" jne. Kusjuures keegi ei taibanud et pildil on üks ja sama mees

Seega- mina leian et men's physique maaletoomine eestisse muudaks ala kulturismi üha levinumaks. Ning vastuseks eelpool kõnelejale: mida rohkem on spordialal publikut, seda tõsiseltvõetavam ta on.

See on huvitav eksperiment ja hea tagasiside, mida vaatajad arvavad. Sest ega sporti tänapäev ei tehta ainult oma jaoks. Iga spordiala edukaks arenguks on vaja, et oleks publiku huvi, vastasel juhul jääbki see ala marginaalseks alaks. Rääkisin taanlastega Põhjamaade meistrivõistustel ja neil oli 3000 pealtvaatajat saal kahel päeval taani meistrivõistlustel täismüüdud, osavõtjaid oli 214... :blink: . Rootslased ütlesid, et neil oli 1700 saal kahel rootsi meistrivõistluste päeval välja müüdud kaks nädalat enne võistlusi. Tõenäoliselt on selles suur osa ka uute alade tekkel, mis on toonud ka suurema publiku huvi. Taanlased otsivad juba järgmiseks aastaks kohta, mis mahutaks 5-7000 vaatajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun ärme AF ja MP küll liidame, rikume hea uue ala ära, mis pidi just nagu tõsiseltvõetavust lisama. Pigem las olla see men physique ikkagi eraldiseisev, nagu meeste bikini fitness vms. Et teeks neile kahele siis eraldi päeva nagu eespool pakutud? Ma saan aru, et paljudel tuleb objektiivsuse osas plokk ette, kuna MP on saanud kõrgemalt poolt (rahvusvahelisel tasemel) heakskiidu, kuid teatud kaine lähenemine peaks sellest hoolimata jääma.

---

Uuringu alusel, mis on läbi viidud kasutades kõigest (juhuslikku?) 20 inimest, ei saa üldistust teha kogu populatsiooni osas. Nad ei esinda ju kogu inimkonda?

---

Niigi on keeruline teatud seltskonnale selgeks teha, kui oluline on kogu keha (sh. jala) treening. See annaks neile vastuargumendi a.la "Sry, ma treenin MP'ks". Olukorra lahendaks, kui lisada koos MP'ga ala "MP reverse", kus tulevad välja mehed kampsunites ja suusamütsides. Muidu on signaal vaid ühepoolne, sellisel juhul aga mõlemapoolne ehk tasakaalus (st. tasakaal ei kalduks nihkesse vaid ülakeha suunas, kus soodustame tegelasi, kel on iga päev "rinna-biitsa" trenn).

---

Küsige praegustelt AF võistlejatelt, et kas nad oleksid nõus välja tulema, kui kehavooruks saab MP. Ma näiteks lõpetan AF-spetsiifilise treeningu selle lisandudes ära (mõtlesin et võib-olla aasta-paari pärast ehk proovin AF kui konkurentsivõimeliseks saan) ja naasen endise spetsiifika juurde.

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×