Jump to content

Recommended Posts

Tere.

Nimelt on mul küsimus,et kas on võimalik saada sirged küljejoont. Mul on puusadel rasv,käega katsudes saab ilusa voldi pihku:/

Huvitab ,kas sirget küljejoont saab treenida ?Mis harjutustega?

Olen kuulnud ,et hularõngaga pidi rasva ära saama külgedelt. On keegi kursis sellega?

Ma ei taha ka mingi kondikubu olla,lihtsalt eesmärk on puusadelt pekk maha saada ja rohkem lihastes kõht,ning healjuhul ilus sirge küljejoon.

Ettetänades!

Muudetud kasutaja martinjaalice poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalselt ei pidavat rasva põletada saama - pead ikka tervet keha treenima. Kodustes tingimustes aitab ehk graatsiaketas?

Graatsiaketas ei põleta rasva ega anna mingit koormustki.

Teema-algataja võiks leida mingi kogu keha kaasava harjutusprogrammi, ja lokaalne rasvapõletus ära unustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui on inimesi nii palju on ka arvamusi. Nagu ikka. Paljud on proovinud hularõngaga ja on saanud tõepoolest peenemaks keskelt,vööümbermõõtu jne. Ja youtubes vaadates erinevaid küljelihaste harjutisi siis on tõepoolest võimalik ainult ühte kohta trennida.

Mõtlesin et siit tuleb veel mõistlikku aga eii:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui on inimesi nii palju on ka arvamusi. Nagu ikka. Paljud on proovinud hularõngaga ja on saanud tõepoolest peenemaks keskelt,vööümbermõõtu jne. Ja youtubes vaadates erinevaid küljelihaste harjutisi siis on tõepoolest võimalik ainult ühte kohta trennida.

Mõtlesin et siit tuleb veel mõistlikku aga eii:)

Ära usu kõike mida näed. Hularõngaga vehklemine põletab sul lihtsalt kaloreid ning enamik naisi, kes oma vöökoha pärast muretsevad hakkavad nälgima ka veel juurde ning nii see pekk põlebki. Pärast söövad end paksuks tagasi või nälgivad haiglasse, aga seni kuni veel mingi "vorm" on tehakse mõned videod ja levitatakse lollusi. :)

Ühte kindlat lihast annab muidugi treenida. NIng küljelihaseid suuremaks võid ju treenida - aga ilma vastava toitumiseta nad välja ikka sul ei paista.

Ja asi pole "arvamuses" - toitumine ja treening pole arvamusepõhised. Inimese anatoomia ning bioloogia pole mingi pseudo-teadus, et peaks põhinema kellegi arvamusel. B)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×