Jump to content
raidzz

Tugev allalangus!

Recommended Posts

Tervist,probleem selline,et ma tegin tugevalt trenni väga raskete kangidega ja sõin suht normaalselt,süsivesikuid ja vitamiine,aga vähe valku,aga nüüd jätsin trennitegemise katki ja nüüd olen nii kondiseks ära läinud,igalpool on nukid väljas!Õlg on kondine ja käevarred ülipeenikeseks läinud,trenni tegin siis paistsin suht normkaalus olevat,aga nüüd kõnn mees !Ma 17 ja 175cm pikk,kaal 58.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni ka pean edasi tegema lisaks söömisele?

Tervisele igal juhul kasulik normaalselt süüa ja ennast ka liigutada. Söö normalselt valke, süsivesikuid, rasvu. Sinu kaalu pikkuse suhte järgi saab öelda, et oled liikuv kondi-klibu. Treenimine suurendab ka söögiisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni ka pean edasi tegema lisaks söömisele?

Kas sa võtad trenni kui ebameeldivat kohustust? Su jutust tundub küll nii. Tee trenn endale lõbusaks, et see oleks asi mida sa ootad, mitte midagi mida sa pelgad. Ning söö rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,probleem selline,et ma tegin tugevalt trenni väga raskete kangidega ja sõin suht normaalselt,süsivesikuid ja vitamiine,aga vähe valku,aga nüüd jätsin trennitegemise katki ja nüüd olen nii kondiseks ära läinud,igalpool on nukid väljas!Õlg on kondine ja käevarred ülipeenikeseks läinud,trenni tegin siis paistsin suht normkaalus olevat,aga nüüd kõnn mees !Ma 17 ja 175cm pikk,kaal 58.

Kas tervis muidu korras?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×