Jump to content
Alexander Andrusenko

Randmed

Recommended Posts

Probleem on selles, et randmed kogu aeg valutavad. Trenni ajal tuleb isegi k2si selles kohas liigesest v2lja, pean ta paika panema kogu aeg. Kasutan Fastum Geli, elastsidet ja randmetoega kindaid. Mitte miski ei aita. Kindad ja sidemed veel natuke hoiavad yhe koha peal, aga kui biitsepsit teen, siis ikka sama lugu.

Soovitage midagi. Mingeid spets. tugesid on vist vaja, milliseid soovitate? Ja kas Ultra Gel v6iks aidata? Olen paljude meestega r22kinud juba, m6ni ytleb, et peaks aitama, m6ni ytleb, et yldse ei aita. Oleks veel tegemist p6lve v6i kyynarnukiga, siis oleks aidanud, aga randmele see midagi ei tee.

Mingit pikka ja k6va sidet oleks vaja vist. Mida kogenud mehed arvavad? See randmete probleem on vist v2ga levinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui sul nad juba liigesest välja tuleva siis on asi päris hull, seal jah see ultra gel enam ei aita, kuid kasuta poksijate sidemeid need on hästi pikkad seo lihtsalt tugevalt kinni, kuid siin on üks mure su ranne jääb nõrgaks, eks külasta arsti äkki saab opiga midagi parandad. ma tean et kui jalgpalluritel hüpeliiges käib tihti välja siis operatsiooniga saab korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas, ei taha trenni ka vahele j2tta. Vaja ennast vormis hoida ja varsti algab uus v6istlushooaeg (ma tegelen aerutamisega). V6ib-olla k2in arsti juures 2ra, kysin, mida teha, aga yritan siiski kuidagi kevadeni v2lja kannatada, kevadel l2hen vee peale, seal seda nii v2ga tunda ei ole.

Palju need poksijate sidemed maksavad umbes? Ja need t6stjate sidemed peaksid ka head olema?

Praegu yritan teha niimoodi trenni, et v6imalikult v2he liigutan rannet. Surumisel aitab s6ber kangi v6tta n2iteks jne.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mulle juba soovitati randmeid treenida, proovisin paar n2dalat v2ikeste hantlitega, aga asi l2ks veelgi hullemaks.

(aga nyyd on mul myrgitus, istun kodus, joon teed ja oksendan)

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega muud oska soovitada, tee harjutusi kus randmed tunda ei anna, selga peaksid saama teha, seal saab biitseps ka koormuse, nii et ära kasuta harjutusi kus randmeid koormad. Kui üritad läbi valu teha, siis ei saa paraneda. Seo randmed ka kinni nagu soovitati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, suured t2nud. Aga soovitage veel midagi Ultra Geli taolist, 2kki aitab miski?

Kuskil pidavat olema mingi taoline asi, aga selle toimeaine on 10x tugevam, kui Ultra Gelil, ma ei m2leta nime. Teab keegi?

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks rohi mida võiks tarvitada on Arthtyl, kuid seda saab ainult retsepti alusel. ma ise kasutan seda päris hea on ja mine kindlasti arsti juurde, sest ega kui sa tegeled tõsiselt aerutamisega siis varsti sa ei aeruta ka enam ja seda vist ei taha. Huvitav kui sa tegeled tõsiselt aerutamisega miks siis su treener pole veel midagi öelnud või sind kuhugi suunanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treenerit pole ma viimasel ajal n2inud, sest ei k2i vee peal praegu, aga enne mul selliseid probleeme eriti ei olnud. Vahel valutas ranne, aga liigesest v2lja ei tulnud.

Eelmisel aastal k2isin talvel j6usaalis, siis oli treener kogu aeg kaasas, ja siis ytlesin talle, et ranne valutab, tema ytles ka, et 2ra neid harjutusi tee, mis rannet koormavad. Siis ma sain k6iki harjutusi teha va. rannet. Aga viimasel ajal l2ks asi hullemaks.

Perearstiga r22kisin, too ei oska peale Fastum Geli kyll midagi tarka 8elda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et perearst ei teagi asjast tuhkagi..pöördu mõne hea spordiarsti poole..!

ma arvan, et nemad oskaks midagi paremat soovitada kui fastumit...selleks, et muidu kui sa sellega midagi ette ei vota ja lased endal niimodi piinelda, siis void uldse invaks sellest randmest jääda..!..!

bye! :rolleyes: ja siis oleksid enda peale pahane!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis arvate glykosamiinist?

kindlasti tasub kasutada. ise võtan igapäevaselt glükosamiini tablette kuna mõned kuud tagasi tuli küünarnukki valu. valu aga kadus väga kiirelt kui tablette alla hakkasin laskma. muidugi kui juba nii kergelt liigesest luu välja tuleb siis ei ole spordiarsti juurest pääsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×