Jump to content
DannuDannu

Toitumine.

Recommended Posts

MA kahtlustan siiamaani kas on tõsi ,et mingi toodet http://www.google.ee/imgres?um=1&hl=et&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozilla:et:official&biw=1920&bih=951&tbm=isch&tbnid=joII5ykvY4jNwM:&imgrefurl=http://viikinggoods.co.uk/shop/index.php%3Fmain_page%3Dindex%26cPath%3D90&docid=XsQYdOhAmgw1_M&imgurl=http://viikinggoods.co.uk/shop/images/Tallegg%252520Chicken%252520Chips%25252055%252520g.jpg&w=224&h=213&ei=S5ZwUOTLDKSn0QWU7YHQCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=557&vpy=163&dur=151&hovh=170&hovw=179&tx=104&ty=93&sig=113115692602059342304&page=1&tbnh=138&tbnw=134&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:2,s:0,i:70 selles koostis ühes pakis on valgud 53.3g ja on mõtet pärast trennist tarbida neid chicken chipsi ja banaanid ehk saada valke 53g ja süsikad kätte ??

Teiseks . Kas selles on probleem ka kui söön igapäevase kohupiima 2 tk ehk sealt saan 60g valke kohupiimast päevast ja pidev söömine kana,kodujuust ? see võib probleem tulla keha ehituse tulla ? Või on parem soovitus nagu 1 päev kana oma ja teine päev sealiha ja kolmandapäev kalaliha praed süües ??

Või mis ...

Nagu mul toitumine pidev on NT:

Hommik: müslid 100g ja kohupiim 200g/praemuna 3kollast ja 2ilma ja kiirkaerahelbed 100-150g/kodujuust 200g ja salatid.

Vahelpeal: kohupiim,banaanid,banaanikuivikud peopesa ,õunad.

kohvikulõuna paus : kodujuust ja kanaliha 100g / õunad või banaanid ja kanatiivad 150g.

vahelpeal: kanasigarid 100g(valke saan sealt 16-20g) ,banaanikuivikud

Lõuna: seapraad(kartul,sealiha 150g,hapukapsas,piim 250ml) ,kanapraad(kartul,kanaliha 150g,hapukapsas,piim 250ml),riis 150g ja kanaliha 150g/ makaroonid ja kanaliha 150g

Vahelpeal:kodujuust 100g/banaanikuivikud peopesa täis.

Õhtusöök: Riis 100g ja kanaliha 150g/kodujuust 150g ja Kanaliha 150g/kohupiim 200g ja banaanid /...........................

Kas nädalas 14kohupiima söömine ei tee halba lihasmassi kasvatamiseks ehk igapäev söön 2 kohupiima 200g (32g valke saan sealt ) ja pidev kanaliha söömine ei tee ka halba ? (iga 100g saan sealt 20-25g valke ) või on tarvis võtta igapäev eri liha süües et 1 päev kanaliha,2 päev sealiha, 3 päev kalaliha ,4päv kanaliha jne ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks suur tänu kui aitaksid ära vasata mis tegelt on või mida iganes. Ootan kommentaare.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talleggi kana tsipsid sisaldavad sajas grammis 53 g valke, mis tähendab et ühes pakis on valke ca 29 g.

Samas söön ka ise iga päev ca 400g kohupiima/kodujuustu, ei näe et midagi halba toimuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kirjas on et 55g on sees 53g valke . aga kas see on õige koostised nagu kirjas peal ?

kas pidev valgude toitumine ,ei ole oluline ? söön mis valgude pealt kas igapäev samu toite siis peaks nagu valgude lihasteehituse tulema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õigus jah et 100g on 53g valke ..on see tõsi ja tasub neid ka süüa peale trenni ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni pole rasva tarbimine eriti näidustatud. Sisaldab seda 100g kohta 16,7g.

Kui ta just hommikul tühja kõhuga trenni ei tee, siis on tal valgud juba ahjus põlemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja pikk olen 180-...ise kaalun 80kg ja vajan päevas 160g valke umbes nii .... Tarbin igapäev kohupiim 2x 200g ja kodujuust ja kanaliha , et sealt rohkem valke kätte saada ja kasvatada lihaseid ....olen 2 aastat jõukas käind kavad on korras aga toitumine oli mul vale et päevas sõin 60-90g valke aint ...siis uurisin pikka aega kui liitusin siina mingi 1kuu tagasi pakun.... siis sain rohkemalt teada ja võtsin fitnessi raamatust arvutist ja sain lugeda ..siis sain kokkuvõtteks paremaks ja muidu järgmisel nädalal 19 oktoobril on kehaanalüüsi mul aeg kinni pandud ja pärast poole aastase panen uuesti aeg kinni siis vaatan kuidas tulemused peal on siis kui hästi kasvatand olen lihaseid siis jätkun sellist edasi ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×