Jump to content
tuhajuhan

"Homemade" massilisaja

Recommended Posts

Mõtlesin ise teha sellise koosluse: Hera80 + Dextro + Malto6 ja siis lisada veel jahvatatud kaerahelbeid näiteks.

Päevane kogus oleks 120g mille jaotaks kaheks annuseks.

Ootaks kommentaare koostisosade ja koguse suhtes. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaerahelbed annavad muidugi häid, aeglase imendumisega süsivesikuid ja mõned lisandid seda juba sisaldavad, aga ma ei kujuta ette, kas ise valmistades see segu ka pärast joodav on. :D

Kõige odavam ongi muidu ise kokku segada. Ega massilisaja pole midagi müstilist, vaid vahe "proteiiniga" ongi tavaliselt süsivesikute olemasolu tootes ehk juba valmissegu.

Niikuinii peab valgule pärast trenni ka süsivesikuid lisama taastumiseks.

Kas massilisaja ka massi juurde annab, oleneb kui palju sa kaloreid põletad ja kui palju pulbrist saad. Ise segades saab lihtsalt koguseid tõsta/muuta kuniks kaal reageerima hakkab

Kui tahad soovitusi, siis pärast trenni võiks enamuse süsivesikutest moodustada Dextro, enne trenni või lihtsalt muul ajal kalorite üles "pumpimiseks" eelista kaerahelbeid ja Malto6.

Võid proovida 30-40g Hera80, süsivesikuid nt 40g Maltot+50g kaerahelbeid tund enne trenni. Pärast trenni 30-40g Herat+60g Dextrot või 30g dextrot+30g maltot+(kaerhelbeid kui on tõesti raskusi kaalu tõstmisega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen teinud küll mingivahe sarnast kemüüset, ainult vähema suhkruga.

Ma paneks suhkrute asemel mahla, jäätist vms. Ja kaerahelbed peaks olema kiirkaerahelbed, muidu jäävad suured ebameeldivad tükid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju ma siis Dextro't paneks pool kotti(500g)Kaerahelbed paneks pulbriks jahvatatud kujul kas siis kiir või tavalisi helbeid.

Üldse ei meldi neid eraldi kaaluda ja need FAST kotid on ka väga tüütud.

Alatia laud putru täis kui kõik kaalutud saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik aetakse nii keeruliseks kuidagi. :D

Mõtle välja palju sul päevas valke vaja ning palju kaloreid. Täida puuduolevad kogused ükskõik, mis allikatest. Nagu Gmaster soovitas, ma paneks kokteili pigem jäätist - lisaks piima, mõne puuvilja ning sinna otsa siis veel mingit valgupulbrit näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×