Jump to content
Ott Kiivikas

Armlifting Cup 2012 IMM raames - registreerunute nimed!

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

1. Võistluse eesmärk ja ülesanded: Võimaldada Eesti parimatele raskejõustiklastele panna ennast proovile uuel spordialalPopulariseerida armliftingut harrastajate seas2. Võistluste organiseerimine, koht ja aeg: võistlusi organiseerib Fitness.ee koostöös Armliftingu Föderatsiooniga.võistluste direktor: Eduard Rikasvõistluste peakohtunik: Roman Eloshvilivõistluste peasekretär: Eduard Rikasvõistluste kommentaator: Imre VähiTallinn, Salme 12, salme Kultuurikeskus 21.oktoober 2012 algusega kell 15.303. Võistlused reeglid:Võisteldakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi arusaamatuks see, et kas ma saan võistlusel üht raskust proovida või mitut.. ??? Või ongi mul üks minut ja selle jooksul saan siis mitu erinevat raskust tõsta?

Lugesin küll kaks korda juhendi läbi, aga aru ei saanud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi arusaamatuks see, et kas ma saan võistlusel üht raskust proovida või mitut.. ??? Või ongi mul üks minut ja selle jooksul saan siis mitu erinevat raskust tõsta?

Lugesin küll kaks korda juhendi läbi, aga aru ei saanud. :D

Võistlus käib arvatavasti ikka nagu jõutõstmises: kui kõik osalejad on ühe tiiru ära teinud ehk teatud raskust tõstnud, lisatakse raskust. V-o peaks selle ka juhendisse lisama? Ega kõik inimesed tea jõutõstmise reegleid peast.

Minut on aega selle ühe raskuse tõstmiseks. Ehk võib üritada mitu korda tõsta selle minuti jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda asja saab eelnevalt veel kuskil proovida lisaks Spartale ja Revalile? Kas see on olemas ka Telliskivi Fitshopis?

Sparta omaga toimub võistlus, see on originaal - seal saate otse võistlusvahedit oma käega katsuda. Küsin katsete kohta üle ja lasen juhendisse lisada. Tänud tähelepanu juhtimast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et esimene mitteametlik võistlus Arm Liftingus toimub juba sel pühapäeval, 30. septembril algusega kell 15.00 Sparta Fitshopi esisel alal!

FitShop Arm Lifting Cupist saavad osa võtta kõik, kes viimase kuu jooksul kvalifikatsiooniraskuse ületanud ja võistlustele registreerunud.

Teised on oodatud kaasa elama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun väga meeste/naiste seis 2:2 . Naistes registreerus Kaisa Metsla, seega Team Kiivikas on ka esindatud kahe naisliikmega ja loodetavasti Liisu liitub ka veel ja teeb sel päeval kübaratrikki, mis tähendab seda, et võistleb kolmel erineval spordialal sel päeval (Athletic fitness, Armlifting ja bodyfitness... :D ). Rahvakunstnikud ütleksid et polkast - rockini.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea, et ka selle uue ala registreerimine kogub hoogu ja loodetavasti tuleb igas katis ikkagi kokku niipalju mehi, naisi et ka kolme sekka jõudmiseks peab pingutama.

Kuna niikuinii olen kohapeal olemas, siis miks mitte ka võistelda :)

PS! Kas mingi varustus peab ka olema või võin tavaliste riietega võistelda? Saan aru, et lühikesed püksid vist oleksid asjakohasemad kuna saab põlvede fikseerimist jälgida. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna niikuinii olen kohapeal olemas, siis miks mitte ka võistelda :)

PS! Kas mingi varustus peab ka olema või võin tavaliste riietega võistelda? Saan aru, et lühikesed püksid vist oleksid asjakohasemad kuna saab põlvede fikseerimist jälgida. :)

Sportlik riietus peaks kindlasti olema. Usun, et kui see asi siin käima läheb ,siis edaspidi kindlasti fikseeritakse ka mingi kohustuslik riietus - et päris palaganiks asi ära ei läheks. Kõigile võistlejaile tuleb mingi mälestusmene ka sellest võistlusest sõltumata saavutatud kohast - ikkagi pioneerid ja kunagi ehk ka ajalooraamatus, kes võistlemas olid.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlik riietus peaks kindlasti olema. Usun, et kui see asi siin käima läheb ,siis edaspidi kindlasti fikseeritakse ka mingi kohustuslik riietus - et päris palaganiks asi ära ei läheks. Kõigile võistlejaile tuleb mingi mälestusmene ka sellest võistlusest sõltumata saavutatud kohast - ikkagi pioneerid ja kunagi ehk ka ajalooraamatus, kes võistlemas olid.... :D

Huvi pärast vaatasin Youtube´is videosid sellest spordist. Maailmameistrivõistlustel mingit eririietust ei tundunud olema. Enamikul olid ka pikad püksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna see on ikka spordivõistlus, siis võiks tõesti olla ikka sportlik riietus. Ma arvan, et kes spordiga tegelevad, neil ka spordiriietus kapist võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis materjalist see käepide on siis? Kumm või mingi libe metall? Keegi võiks panna mingi video, kuidas siis korrektne sooritus käib.

Omameisterdatud viguriga sain ma päris korraliku raskuse üles aga ei tea kui palju see erineb sellest, millega võistlusel tõstetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel Sparta omal oli vist mingi plastik.

Omameisterdatud omaga teed kindlasti oluliselt rohkem. Ma proovisin ka, isegi plastikust ja sama läbimõõduga sain enda omaga nagu 60 niuhti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×