Jump to content
valk123

Toidulisandid- kahjulikud?

Recommended Posts

Kas toidulisandid on kahjulikud?

Olen kuulnud, et kui kasutada ja hiljem enam ei kasuta siis kaovad lihased kiiresti ära ja tekib rasv. ( Ja kui paksuks minna siis hiljem on seda rasva väga raske maha saada)

Ning kuna inimene on kogu aeg toidulisandeid kasutanud siis ta keha on harjunud saama kergesti valke kätte ja hiljem on raske tavalise toidu seest valke kätte saada.

Kas 17 on piisav vanus, et hakata kasutama toidulisandeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas toidulisandid on kahjulikud?

Olen kuulnud, et kui kasutada ja hiljem enam ei kasuta siis kaovad lihased kiiresti ära ja tekib rasv. ( Ja kui paksuks minna siis hiljem on seda rasva väga raske maha saada)

Ning kuna inimene on kogu aeg toidulisandeid kasutanud siis ta keha on harjunud saama kergesti valke kätte ja hiljem on raske tavalise toidu seest valke kätte saada.

Kõik puhas tobedus.

Kas 17 on piisav vanus, et hakata kasutama toidulisandeid?

IMO ei mängi vanus mingit rolli. Iseasi, kas näiteks 5 aastasel on vajadus rasvapõletust kiirendada või lihaskasvu parandada, lol. Ainuke asi mida tähele panna on teatud lisandite puhul doseerimine kuna noorematel inimestel üldjuhul väiksem kehamass ja seega pole täis-doose alati vajadust võtta.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga asja tuleb mõistlikus koguses tarvitada. Elamine on ka kahjulik, kui seda ei osata teha.

Niisama lambist ei minda paksuks peale valgu tarvitamise lõpetamist,

pigem on tegu siis kardinaalse toitumise muutumisega ja/või vähenenud liikumisega.

Lihaste kasv/kahanemine ei sõltu ainult valgupulbri tarvitamisest/maha jätmisest, (trenn on ka tähtis)

tuleb lihtsalt söögilaud üle vaadata ja kavandada, mida süüa. Pulber on pigem mugav

ja kiire asendus valgukoguse kiireks ja suuremal hulgal kättesaamiseks.

Inimene omastab valke tavatoitu süües vähem, tulenevalt et valgukogus toitudes on väiksem.

Süües tuleb lihtsalt hoolega kavandada,

mida suhu pista ja üldjuhul on kogused märgatavalt suuremad, kuna toitained ei ole nö kontsentreeritud,

millest ka võimalik kaalutõus, kui tahta saada kätte sama kogus, mis valgupulbrites.

Valgujoogid on üldjuhul nö konsentreeritud pulbrid, mistõttu piisab juba väikesest kogusest manustamisest,

et vajalik kogus kätte saada.

Toidulisandeid tarvitada siis kui nende järgi vajadus tekib. Samuti suurel hulgal mugavuse asi.

Toidulisandid on pigem abikäeks, kui tahetakse tavatoitumise kõrvalt puudujääke korvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas toidulisandid on kahjulikud?

Olen kuulnud, et kui kasutada ja hiljem enam ei kasuta siis kaovad lihased kiiresti ära ja tekib rasv. ( Ja kui paksuks minna siis hiljem on seda rasva väga raske maha saada)

Ma olen kuulnud et maakera sees on teine, suurem maakera, mis koosneb hülgerasvast :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud et maakera sees on teine, suurem maakera, mis koosneb hülgerasvast :)

Ma olen kuulnud, et 100% inimestest surevad, kes on vett tarbinud. :mellow:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×