Jump to content
Ott Kiivikas

Victor Martinez murdis käesurumisega luu

Recommended Posts

Selline õnnetus juhtus, kui Victor Martinez järjekordse fotosessiooni ajal nõustus kätt suruma. Käeluu murdus lausa 3 kohast.... :o (ei kujuta ette millest selle mehe luud on tehtud). Seega ootab Victorit ees pikk treeningpaus. Alles vabanes mees vanglast ja sai treenima hakata (sportlased vahest ikka istuvad vanglas.... :D ja kui välja saavad hakkavad jälle sportlasteks... :D )

post-22-0-08219900-1348295215.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru ,mis Pro kulturist see oli, lihtsalt tugev harrastaja..... ;)

See peaks olema sama mees(Layne Norton). Piltidel tundub rohkem klassikaline kulturist.

post-50-0-27671000-1348307482.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Victor tundub, et ei ole oma toitumist ja kemmi päris õigesti paika saanud, et luud nii haprad. :P

Layne on jah, üks väga tugev ja suur naturaalne kulturist. Samuti ka teadlane, kes tegeleb toitumisteadusega. Väga kõva tüüp. Pole päris suvaline lahmija. :)

Ma ütleks, et klassikalise kulturistmi poistele annaks ta ikka väga kõva lahingu massi osas. Kuid kokkuvõttes ei ole tal ka Vähi, Oti või Kooviti ajalugu trenni osas taga ning lisaks on ta ka jõutõstja hetkel ning keskendub rohkem sellele + siis teadus-uuringud:

Powerlifting Highlights:

  • 2009 AAPF Illinois Raw Power Challenge 220 lb class champion
  • 2010 Pro Raw Unity 220 lb class 4th place
  • 2011 Raw United Tony Conyers Extravaganza 220 lb class champion and best pound for pound lifter
  • 2012 APF Europa Pro Raw Challenge 220 lb class champion

Best Lifts: 617 lb squat, 386 lb bench press, 700lb deadlift in 220lb class. Best single meet 3 lift total: 1680 lb

Achieved 'Elite' Raw Total cla

ssification

100kg klass

280kg kükk, 175kg surumine, 318kg tõmme

Need siis RAW numbrid ilma varustuseta.

RSC-1.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Layne on jah, üks väga tugev ja suur naturaalne kulturist. Samuti ka teadlane, kes tegeleb toitumisteadusega. Väga kõva tüüp. Pole päris suvaline lahmija. :)

Ma ütleks, et klassikalise kulturistmi poistele annaks ta ikka väga kõva lahingu massi osas. Kuid kokkuvõttes ei ole tal ka Vähi, Oti või Kooviti ajalugu trenni osas taga ning lisaks on ta ka jõutõstja hetkel ning keskendub rohkem sellele + siis teadus-uuringud:

Powerlifting Highlights:

  • 2009 AAPF Illinois Raw Power Challenge 220 lb class champion
  • 2010 Pro Raw Unity 220 lb class 4th place
  • 2011 Raw United Tony Conyers Extravaganza 220 lb class champion and best pound for pound lifter
  • 2012 APF Europa Pro Raw Challenge 220 lb class champion

Best Lifts: 617 lb squat, 386 lb bench press, 700lb deadlift in 220lb class. Best single meet 3 lift total: 1680 lb

Achieved 'Elite' Raw Total classification

Ehk siis 280kg kükk, 175kg surumine, 318kg tõmme

Need siis RAW numbrid ilma varustuseta.

Jälle seesama lõputu teema- mis on eurooplase jaoks naturaalne kulturist??? Kui ma kevadel USA-s viibisin, siis pakuti mulle ühes toidulisandite laos lahkesti USA-s legaalseid steroide... Seal on palju selliseid lisandeid, mis meie dopinguliidu tagajalgadele ajaks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle seesama lõputu teema- mis on eurooplase jaoks naturaalne kulturist??? Kui ma kevadel USA-s viibisin, siis pakuti mulle ühes toidulisandite laos lahkesti USA-s legaalseid steroide... Seal on palju selliseid lisandeid, mis meie dopinguliidu tagajalgadele ajaks. :)

Eks kindlasti on vahe sees erinevatel liigadel. Aga ütleme nii, et minu jaoks vähemalt on doping siiski reaalselt aine mida üle leti kuskilt ei saa. Kui üle leti saab osta siis las olgu lubatud. Muidugi eks eesti ravi-amet on puhta lollakas ja selliste reeglite järgi oleksime küll maailmas viimasel kohal kulturismis kuna meil saab apteegis heal juhul peksa ainult. Ja sedagi retsepti alusel. :D

Aga Usas on osades naturaal-liigades asi kõvasti parem, kui meil siin, kui aus olla. Testitakse rohkem sportlasi + lisaks tihti veel vale-detektori kontrollid jne. NIng olgem ausad, sealsete liigade meeste pilte vaadates peaks ikka eriline selgeltnägija olema, et kedagi kemmi kasutamises kahtlustada kuna kõik poisid on ikka vägagi väiksed.

Tekib rohkem tunne, et Eesti poisid kasutavad salaja.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis printsiipe kulturismis dopingu kontrollimisel kasutatakse? Ei orienteeru küll kulturismi dopingu eripärades, kuid kui seda tehakse ainult võistluste perioodil, pole sel ju mingit mõtet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis printsiipe kulturismis dopingu kontrollimisel kasutatakse? Ei orienteeru küll kulturismi dopingu eripärades, kuid kui seda tehakse ainult võistluste perioodil, pole sel ju mingit mõtet?

Tehakse ka võistlusvälisel ajal. Mina olen allkirja andnud, et mind võidakse aastaringselt kontrollida ja on ka kontrollitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehakse ka võistlusvälisel ajal. Mina olen allkirja andnud, et mind võidakse aastaringselt kontrollida ja on ka kontrollitud.

Allkirja andmist võib siis üsna kõnekaks pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehakse ka võistlusvälisel ajal. Mina olen allkirja andnud, et mind võidakse aastaringselt kontrollida ja on ka kontrollitud.

Tihti sportlased arvavad, et neid on õigus kontrollida ainult siis kui nad on sellega nõustunud või sellele alla kirjutanud... Sõbrad võtke lahti antidopingu reeglid ja see raamat, mida ka mõni aeg tagasi tasuta sportlastele jagasime algab lausega. Sportlane läbi spordis osalemise (ehk siis võistlemise) nõustubki puhta spordi reeglitega ja ei ole vaja kuhugi allkirja panna, et sind võidaks kontrollida. Kontrollida võib alates rahvaspordi üritusest rääkimata siis EMV ja EKV tasemel võistlustest. EV tasemel on see allakirjutatud, et Eesti järgib WADA reegelid ja see omakorda hõlmab juba SA Antidopingu õigust kontrollida ükskõik mistasemel sportlasi EV.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käesurumisel saadud luumurd pole selles suhtes klassikaline luumurd nagu saaks näiteks käele kukkudes, seal on teised reeglid ja teised murdude tüübid tavaliselt, palju raskemini paranevad.

http://boneandspine.com/fractures-dislocations/types-fracturesa-simple-classification-fractures-long-bones/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihti sportlased arvavad, et neid on õigus kontrollida ainult siis kui nad on sellega nõustunud või sellele alla kirjutanud... Sõbrad võtke lahti antidopingu reeglid ja see raamat, mida ka mõni aeg tagasi tasuta sportlastele jagasime algab lausega. Sportlane läbi spordis osalemise (ehk siis võistlemise) nõustubki puhta spordi reeglitega ja ei ole vaja kuhugi allkirja panna, et sind võidaks kontrollida. Kontrollida võib alates rahvaspordi üritusest rääkimata siis EMV ja EKV tasemel võistlustest. EV tasemel on see allakirjutatud, et Eesti järgib WADA reegelid ja see omakorda hõlmab juba SA Antidopingu õigust kontrollida ükskõik mistasemel sportlasi EV.

Selle avalduse võiks ära raamida ja vähemalt kõikidele fitness.ee kui ka facebook kasutajatele laiali saata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×