Jump to content
martinjaalice

Ei saa kaalu kuidagi!

Recommended Posts

Tervist!

Minu mure on järgmine:

Olen 163 cm ja kaalun 45kg. Vanuseks 19 ja pool. Olen täiesti hädas juba pikemat aega, võiks öelda et isegi aastaid. Viimati võtsin loomulikul teel juurde siis kui olin 12 aastane ja siis kaalusingi ka kuskil 44kg. Alates sellest ajast saadik pole üldse juurde võtnud, see 1kg siia-sinna.

Söömisega ka mul korras ei ole.. Nimelt ei ole mul isu. Teiseks väikeste portsudega on mul juba kõht täis. Hommikul kui tõusen siis võileib ajab südame pahaks:/ ja lõunaaeg söön midagi,vahest kerge prae või salati. ja siis kodus vahel prae või võileibu võii näksin midagi. Ja rohkem eriti midagi ei söö. Olen vägisi üritanud süüa,puginud sisse aga ma ei jõua võidelda nii:/ see on jube väsitav.

Tihti on nii et kui liigutan end natuke siis võtan kohe kaalust maha.. või kui söön nädal aega väga tugevalt ja palju ning kui teine nädal ei söö nii korralikult siis on kohe kilod kadunud jälle.

Ega tervisega ka kiita ei ole, olen koguaeg loid,uimane,pea valutab ja immuunsus ka nõrk.

Olen väga palju kordi üritanud süüa rohkem ja rohkem. Ja tervisliikult. Kuid kui isu ei ole siis ei saaa ju vägisi süüa.

Siin juuni kuus tellisin Gean Bolic'u , jõin seda 2-3 korda päevas ja juurde lisaks toidukorrad, 1,5 nädalat tarvitasin ja võtsin juurde ainult 2,5 kg. Ja kaotasin selle peaaegu et kohe kui lõpetasin gean bolicu joomise.

Palun siis abi , et mis ette võtta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks, miks sul vaja juurde võtta on, ja teiseks, mis liikumist harrastad?

Sugu ei tulnud ka siit välja - kas oled Martin või Alice..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks, miks sul vaja juurde võtta on, ja teiseks, mis liikumist harrastad?

Sugu ei tulnud ka siit välja - kas oled Martin või Alice..

Noo ma olen niii õbluke ja kondine et jube. Tahaks ikka nii 5-6 kg juurde saada ja nii jäädadavalt:/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutad, et oled loid ja uimane.

Peamine probleem oli ju see, et ta ei saa kaalu juurde? Kui seda kilpnäärme kaela ajada, siis peaks eeldama tõenäosust kilpnäärme ületalitlusele. Uimasus, loid olek on pigem seotud kilpnäärme alatalitlusega, millega kaasneb pigem kaalutõus. Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peamine probleem oli ju see, et ta ei saa kaalu juurde? Kui seda kilpnäärme kaela ajada, siis peaks eeldama tõenäosust kilpnäärme ületalitlusele. Uimasus, loid olek on pigem seotud kilpnäärme alatalitlusega, millega kaasneb pigem kaalutõus.

Arstid panevad diagnoosi uuringute tulemuste põhjal, mitte eeldatava tõenäosuse järgi.

Kuna paljud need sümptomid võivad esineda ka teiste haiguste ja tervise seisundite puhul, siis ainult nende olemasolu ei kinnita täpselt haiguse esinemist. Täpseimat teavat annavad ikkagi laboratoorsed uuringud, s.o. homoonide analüüsid.

http://www.diabetes.ee/diabetes-artikkel.php?lk=113

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arstid panevad diagnoosi uuringute tulemuste põhjal, mitte eeldatava tõenäosuse järgi.

Kuna paljud need sümptomid võivad esineda ka teiste haiguste ja tervise seisundite puhul, siis ainult nende olemasolu ei kinnita täpselt haiguse esinemist. Täpseimat teavat annavad ikkagi laboratoorsed uuringud, s.o. homoonide analüüsid.

http://www.diabetes....kkel.php?lk=113

Et uuringule üldse saada tuleb kõigepealt ikka eeldada tõenäosust ^_^

Igatahes, kuna sümptomeid oli nii kilpnäärme ületalitluse kui ka alatalitluse osas (mida ma eeldan, et korraga ei esine), siis samahästi võiks suht iga haigust eeldada ja lasta just-in-case kontrollida.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Minu mure on järgmine:

Olen 163 cm ja kaalun 45kg. Vanuseks 19 ja pool. Olen täiesti hädas juba pikemat aega, võiks öelda et isegi aastaid. Viimati võtsin loomulikul teel juurde siis kui olin 12 aastane ja siis kaalusingi ka kuskil 44kg. Alates sellest ajast saadik pole üldse juurde võtnud, see 1kg siia-sinna.

Söömisega ka mul korras ei ole.. Nimelt ei ole mul isu. Teiseks väikeste portsudega on mul juba kõht täis. Hommikul kui tõusen siis võileib ajab südame pahaks:/ ja lõunaaeg söön midagi,vahest kerge prae või salati. ja siis kodus vahel prae või võileibu võii näksin midagi. Ja rohkem eriti midagi ei söö. Olen vägisi üritanud süüa,puginud sisse aga ma ei jõua võidelda nii:/ see on jube väsitav.

Tihti on nii et kui liigutan end natuke siis võtan kohe kaalust maha.. või kui söön nädal aega väga tugevalt ja palju ning kui teine nädal ei söö nii korralikult siis on kohe kilod kadunud jälle.

Ega tervisega ka kiita ei ole, olen koguaeg loid,uimane,pea valutab ja immuunsus ka nõrk.

Olen väga palju kordi üritanud süüa rohkem ja rohkem. Ja tervisliikult. Kuid kui isu ei ole siis ei saaa ju vägisi süüa.

Siin juuni kuus tellisin Gean Bolic'u , jõin seda 2-3 korda päevas ja juurde lisaks toidukorrad, 1,5 nädalat tarvitasin ja võtsin juurde ainult 2,5 kg. Ja kaotasin selle peaaegu et kohe kui lõpetasin gean bolicu joomise.

Palun siis abi , et mis ette võtta!

Rauavaegusaneemia põhjustab samuti kiiret väsimust, peavalu. Me võime jäädagi pakkuma erinevaid diagnoose.

Mina soovitan minna perearstile ja teha üldvereanalüüs ja sealt selgub, mis edasi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et uuringule üldse saada tuleb kõigepealt ikka eeldada tõenäosust ^_^

Igatahes, kuna sümptomeid oli nii kilpnäärme ületalitluse kui ka alatalitluse osas (mida ma eeldan, et korraga ei esine), siis samahästi võiks suht iga haigust eeldada ja lasta just-in-case kontrollida.

Tõenäosus uuringuteks on selge juba teemaalgataja kolme esimese lausega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×