Jump to content
Mery

Rasvaprotsent alla

Recommended Posts

Tere.

Mõni nädal lasin endale teha toitumiskava, kuid nüüd ei suuda seda jälgida, kuna kool tuli peale. Nüüd mõtlesin, et teeks väikesed muudatused, ning sooviks teie arvamust.

1-ne toidukord 8:00: 150 grammi kiirkaerahelmbet ja 30 grammi mett

2-ne toidukord 10:30-11:00: 250 grammi suppi,prae (kartul, soe kaste, salat, kanafilee) - siis, kui koolipäev pikk siis on menüü selline. Kui lühke siis saan koju ja söön toitumiskava jäegi. 1 viil rukkileiba ja 2 muna on nt üks valik.

3-s toidukord 15:00: 150 gramm kanafilee pluss toorsalat.

4-s toidukord 17:15: 300 grammi kodujuustu pluss 20 grammi pähkleid, või üks viil rukkileiva ja kaks muna.

5-s toidukord 19:30: 200 grammi kanaviinerid või 100 grammi ajuliha.

Lisaks informatsioon: Olen 22 aastat vana, nane, 59 kg ja trenni teen 3-4 korda nädalas BODYPUMP, STEP, KÕHT-SELG-TUHAR rühmatreeninguteks. Pluss enne trenni kõnnin vähemalt 20 minutit pulss 135-140 vahel.

Üldiselt rohkem liikumist mul pole. Päevane aktiivsuse tase on suht madal. Enamusajast on istun, kuna loengud on pikad ja ainuke liikumine on trenn.

Mida ma peaks muutma, et vähendada keha rasvaprotsenti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska praegu su toidu kaloraazi hinnata, kuid kui sööd ikkagi praeguse kava järgi natuke alla normi, siis oota ja vaid oota, küll peegel näitab peagi tulemusi ;)

Et toimingut kiirendada ei soovita kindlasti mingit Extra Horny Fit 3000 tabletikesi ka sisse kõlistada, mille tootjad väidavad 30 päevaga kõhnaks saamist, kui väga suur soov on jällegi protsessi kiirendada otsi tuntumatest kauplustest L-karnitiini või erinevaid burnereid, fitshopis ka täiesti olemas, pidavat rasvapõletust kiirendama. Ise olen saanud kunagi kaalu vägevasti alla saanud vaid toitumist muutes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska praegu su toidu kaloraazi hinnata, kuid kui sööd ikkagi praeguse kava järgi natuke alla normi, siis oota ja vaid oota, küll peegel näitab peagi tulemusi ;)

Et toimingut kiirendada ei soovita kindlasti mingit Extra Horny Fit 3000 tabletikesi ka sisse kõlistada, mille tootjad väidavad 30 päevaga kõhnaks saamist, kui väga suur soov on jällegi protsessi kiirendada otsi tuntumatest kauplustest L-karnitiini või erinevaid burnereid, fitshopis ka täiesti olemas, pidavat rasvapõletust kiirendama. Ise olen saanud kunagi kaalu vägevasti alla saanud vaid toitumist muutes.

L-karnitiini peale küll loota ei tasu. On vaid üks uurimus (kõik teised väidavad vastupidist), mis näitas selle kasutegurit rasvapõletuses. Sedagi alles pärast poole aasta pikkust stabiilset tarbimist.

---

Teemaalgatajale: too välja ka varasem kava. Siis on näha, et kust kuhu liigud. Ja milline oli muutus tolle toitumisega mis aja lõikes?

Aga ma tahaks näha, kuidas sa 150g kaerahelbeid ära sööd. Mulle endale mahuks maksimaalselt 100g, tavaliselt piirdun ~60g-70g'ga.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskavas muutsin ainult teise toidukorra, kus oli 1 viil rukkileiba ja 2 muna.

Putru suudan vabalt 150 g ära süüa ( see valmis toidu kaal).

Mis mõte on kaaluda toitu valminult? Mis tagasisidet see annab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, mina kaalun valminult sellepärast, et hommikuputru teen ma teistele pereliikmetele ka :).

Nii aga pead lisavõtte tegema, et taldrikul oleva sisaldust teada. Kaalu ära palju potti paned, siis kaalu ära valmistoodang ning siis saade suhte paika, et palju kuivainet läks ja palju valmistoitu sellest sai. Nii saad ikka sisalduse välja arvutada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge. Ma homme siis vaatan järgi. Ja teen postituse. :)

Äkki siis keegi oskab vastata, kas võin teise toidukorra asendada supi või siis vahest praega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütleks, et "tavaline inimene" ei peaks niimoodi kaloreid lugema ülitähelepanelikult. Seda enam, et päevane kulu on niikuinii ainult ennustus. Tähelepanu on niigi palju keskendunud toitumisele ja trennile ja kehataju muutmisele, sellega ei tasu liiale ka minna:)

Milline hinnanguliselt on su rasva% praegu?

Kui pikka kasvu sa oled?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütleks, et "tavaline inimene" ei peaks niimoodi kaloreid lugema ülitähelepanelikult. Seda enam, et päevane kulu on niikuinii ainult ennustus. Tähelepanu on niigi palju keskendunud toitumisele ja trennile ja kehataju muutmisele, sellega ei tasu liiale ka minna:)

Milline hinnanguliselt on su rasva% praegu?

Kui pikka kasvu sa oled?

Ma olen jrx dieeti jälginud ja täitsa töötab. Ilmselt oleks samuti hulluks läinud, kui iga päev neid gramme jälgiks. Olen varunud kannatust ja nii nädalaste kaalumistega asjal silma peal hoidnud. Mingi vahe nagu ei tahtnud kaal alngeda, siis jälle vähendasin natuke koguseid ja toimis. Kui koguseid ei tahtnud vähendada, tõstsin trenni intensiivsust, jälle toimis.

Seega tavainimesena piisas väiksest toidu-trenni suhte manipuleerimisest ja oli enesetunne hea ja oli motivatsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju 150g keedetuna putru on kuivainena või palju kaloreid/süsivesikuid see sisaldab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×