Jump to content
Sarge

Paksumaksuga haigekassat päästma

Recommended Posts

Ja millele tuginedes nii julgeid väiteid loobime? See, kui lääne meditsiin pole siiamaanii suutnud aru saada paljude haiguste algpõhjustest, ei anna veel mingit alust väita, et need pole ennetatavad.

Lääne meditsiin on väga hästi aru saanud haiguste algpõhjustest. Ja ei tee see ida meditsiin ka imesid.

Vales linnas elab ja töötab :/

Ehkki tegelikult ma võtaks perearsti kasvõi Lätist kui ta annaks mulle need asjad ja testid mida ma küsin.

Oma raha eest peaksid erameditsiinis saama ikka üksjagu teste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja millele tuginedes nii julgeid väiteid loobime?

Kuidas sa reaalselt viiruste poolt põhjustatud nakkushaigusi, millel on ka peiteperioodid, väldid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervet inimest ei ole vajadust ravida. Paljud haigused ei ole ennetatavad.

Matroxx ja Urmasq - miks te mulle selle postituse eest miinuseid ladusite? Sellega te lihtsalt demonstreerite OMA mitteteadmisi meditsiinist ja haiguste olemusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa reaalselt viiruste poolt põhjustatud nakkushaigusi, millel on ka peiteperioodid, väldid?

Tõstame oma immuunsust. Mida tugevam oma immunsüsteem on, seda tõsisemate viirustega see hakkama saab ja need hävitatakse kehasse tungides.

Me näeme seda kõrvalt pidevalt, millist efekti annab, kui keha saab igapäevaselt kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid kätte ja on kaitstud laia spektri antioksüdantidega. Vahe on tohutu. Ja kuna vahe on näha ka lasteaia laste puhul, siis ei saa me rääkida siin mingist platseebo efektist ega mõtlemise tähtsusest.

Ei tegele lapsed enda terveks mõtlemisega :D. Kes usub pimesi RDA normide paikapidavusse ja ainult neid järgib, siis tuleb edasi haigustele avatud olla. Valiku küsimus.

Ma ei hakka praegu väitma, et praeguste teadmiste valguses on inimesed võimelised 100% kaitset tekitama endale kõigi viiruste vastu. Igasugune absoluuti langemine on aga libe tee ja viitab pigem enda maailma nabaks pidamisele, kui tõsisele teaduslikule suhtumisele.

Muudetud kasutaja urmasg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lääne meditsiin on väga hästi aru saanud haiguste algpõhjustest. Ja ei tee see ida meditsiin ka imesid.

Kui jälgida nn teadusliku maailmavaate arengut, mis teatud seltskonna jaoks paistab välja küll rohkem juba usuküsimusena, siis uued avastused on tihti ümberlükanud või oluliselt täiendanud vanu teadmisi. Normaalne, niimoodi me üha rohkem teada saamegi ja oma maailmapilti täpsustame. Seega tänase päeva tõde peegeldab meie hetke arusaamu ja tulevad uued avastused, mis seda täiendavad. Kuna teadlased on juba ammu näidanud, et esiteks maailm on eelkõige energeetiline moodustis ja teiseks infoväli, siis ma väga tõsiselt ei võtaks väiteid, et me teame haiguste algpõhjuseid, kuid neid ei ole võimalik ennetada. Oma saamatust võib üritada varjata vastuvaidlemist mittesallivate väidete taha, aga reaalne elu näitab, et see on ainult pool tõde. Väga palju saab ära teha terve olemiseks kui tahetakse. Nii inimese enda poolt kui ka meditsiini poolt. Küsimus on, kas tahetakse. Ja mis puutub meditsiini ja üldse riiklikku poolt, siis siin tundub, et mängib kahjuks raha palju suuremat rolli valikute tegemisel, kui inimese heaolu ja tervis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult paksudele nii ei keskenduks. Nemad rikuvad leebelt "enda" tervist. pealegi, kui palju te teate pakse inimesi, kes on oma välimusega rahul. Enamik ikka proovib kuidagi oma kaalu natuke alandada. Pigem on valupunkt suitsetajad. Nad küll maksavad aktsiisi, kuid kas sellest piisab ka suitsetamisest põhjustatud haiguste raviks?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult paksudele nii ei keskenduks. Nemad rikuvad leebelt "enda" tervist. pealegi, kui palju te teate pakse inimesi, kes on oma välimusega rahul. Enamik ikka proovib kuidagi oma kaalu natuke alandada. Pigem on valupunkt suitsetajad. Nad küll maksavad aktsiisi, kuid kas sellest piisab ka suitsetamisest põhjustatud haiguste raviks?

Suitsetamine on ebameeldivam probleem, sest sellega mõjutame ka teisi enda ümber, seda küll. Õnneks on nüüd igasugused pubid suitsuvabad ja sellega tehti küll väga suur samm õiges suunas.

Samas ülekaalulisus puudutab Eesti puhul 50% inimestest, seega veel suuremat hulka inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi on üldse väitnud,et tervet inimest on vaja ravida või,et paljud haigused pole ennetatavad?

Mismoodi peaks üldse mõistma teiepoolt öeldud lauset.Hetkel jätab see mulje,et tervena,mis peaks kliendil endal juba varem teada olema pole mõttet arsti poole pöörduda.Seejuures lisaks ka teadmine,et paljud haigused pole ennetatavad.

Mina loen siit välja lihtsalt pisut negatiivse mõttelaadi.

Need miinused või plussid mida lisada saab näitavad lihtsalt kas inimesed jagavad arvamust,hoiakuid jne.Sellepärast ei tasu nüüd küll ennast häirida lasta...

See,et ma teie öeldule miinuse panin ei ole küll mingi meditsiiniliste teadmiste näitajaks.Nähkem enda öeldus ja selle sobilikuses,teemakohasuses ka midagi muud kui ainult faktilist poolt.

Muudetud kasutaja matroxx poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi on üldse väitnud,et tervet inimest on vaja ravida või,et paljud haigused pole ennetatavad?

Mismoodi peaks üldse mõistma teiepoolt öeldud lauset.Hetkel jätab see mulje,et tervena,mis peaks kliendil endal juba varem teada olema pole mõttet arsti poole pöörduda.Seejuures lisaks ka teadmine,et paljud haigused pole ennetatavad.

Mina loen siit välja lihtsalt pisut negatiivse mõttelaadi.

Need miinused või plussid mida lisada saab näitavad lihtsalt kas inimesed jagavad arvamust,hoiakuid jne.Sellepärast ei tasu nüüd küll ennast häirida lasta...

See,et ma teie öeldule miinuse panin ei ole küll mingi meditsiiniliste teadmiste näitajaks.Nähkem enda öeldus ja selle sobilikuses,teemakohasuses ka midagi muud kui ainult faktilist poolt.

Edaspidi hakkan ma kõigile teie postitustele, olenemata sisust, miinuseid panema, aga ärge võtke seda isiklikult. :D

Iga inimene peaks kodus omama vererõhuaparaati ja oskama ka seda käsitleda, mitte ummistama perearstide uksetaguseid. Haigekassa rahakott on õhuke ja las jääda see tõsisemate haiguste raviks, sest kunagi me ei tea, millal võime ka seda ise vajada.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstame oma immuunsust. Mida tugevam oma immunsüsteem on, seda tõsisemate viirustega see hakkama saab ja need hävitatakse kehasse tungides.

Me näeme seda kõrvalt pidevalt, millist efekti annab, kui keha saab igapäevaselt kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid kätte ja on kaitstud laia spektri antioksüdantidega. Vahe on tohutu. Ja kuna vahe on näha ka lasteaia laste puhul, siis ei saa me rääkida siin mingist platseebo efektist ega mõtlemise tähtsusest.

Ei tegele lapsed enda terveks mõtlemisega :D. Kes usub pimesi RDA normide paikapidavusse ja ainult neid järgib, siis tuleb edasi haigustele avatud olla. Valiku küsimus.

Ma ei hakka praegu väitma, et praeguste teadmiste valguses on inimesed võimelised 100% kaitset tekitama endale kõigi viiruste vastu. Igasugune absoluuti langemine on aga libe tee ja viitab pigem enda maailma nabaks pidamisele, kui tõsisele teaduslikule suhtumisele.

Kui see immuunsüsteemi tugevdamine nii lihtne oleks, siis oleksid inimesed ammugi ennast igasugustest toidulisanditest silmini täis söönud.

Ja mõnede haigustega on nii, et mida nooremana me selle läbi põeme, seda kergemini ja ilma tüsistusteta.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd äärmusesse laskugege.Mina ei ole KÕIKIDELE teie postitustele miinuseid pannud ja ei pane ka.Sama ka kõikide teiste kasutajate postituste suhtes.

Miks end kohe hirmsasti kaitsma asute kui keegi pole rünnanudki.Kui midagi postitada siis võiks arvestada,et sellele võidakse ka reageerida.Kui te seda ei taha siis soovitan parem mitte postitada.

Tõsisemad haigused mille suhtes on inimesel kahtlused ei pruugi olla muudmoodi avastatavad kui ainult arstipoole pöördudes.Mina seda nö uksetaguste ummistamiseks ei loe vaid tegemist on täitsa normaalse käitumisega.

See,et mõni on laisk,rumal või mugav jookseb esimese nohuga kohe arstipoole näitab lihtsalt hoolimatust endasuhtes.Kui on aga tõsine mure siis tuleb minna...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see immuunsüsteemi tugevdamine nii lihtne oleks, siis oleksid inimesed ammugi ennast igasugustest toidulisanditest silmini täis söönud.

Ei ole vaja silmini täis süüa ja ei ole vaja sisse ajada igasuguseid toidulisandeid. Toime ja tõhusus on erinev, kvaliteet on erinev jne. Küsimus ongi selles, kuidas leida sellised, millest reaalselt ka tuntavat abi oleks. Üks võimalus on katse-eksitus meetod. Olen seda ise kasutanud ja enda peal testinud ja suhelnud teistega, et kuulda nende kogemust.

Mul läheb mõnikord aga hari punaseks, kui hakatakse väitma, et kõikide toidulisandite söömine on ainult kalli uriini tootmine, sest olen piisavalt palju näinud oma silmaga juhtumeid, kus meie meditsiini poolt vegeteerima jäetud inimesed saavad silmnähtavalt ja analüüsidega kinnitatult väga palju abi. Organismis toimub selge pööre ja vaevused hakkavad järgi andma. Pole haruldus, kus juhtumid, mille kohta mõni arst on öelnud, et neid tablette tuleb nüüd elu lõpuni võtta, visatakse prügikasti, sest vererõhk on läinud normi, veresuhkur on läinud normi, laktoositalumatus on kadunud, allergia on kadunud, liigesevalud on kadunud jne jne. Seepärast julgengi väita, et keha saab väga paljude hädadega ise hakkama, kui talle alustuseks anda igapäevaselt vajalikud ehitusmaterjalid rakkude jaoks ja siis liigutada ennast lähtudes oma tervislikust seisundist. Tervise saladus on paljuski liikumises ja taimedes, mis sisaldavad väga erinevaid, kuid inimorganismile kasulikke aineid. Ka inimese mõtlemine ja hoiakud mõjutavad. Seepärast öeldaksegi, et ei ole olemas ravimatut haigust, vaid on olemas ravimatud haiged.

Mulle meeldib fitnessi foorum, sest siin on ikka oluliselt vähem igasugust lahmimist, kui võrrelda teiste kuulsamate foorumitega. Siin saab ikka asjast ka kirjutada ja lugeda. Ja palun pikka viha mitte pidada, kui mõnikord ülereageerin. Proovin ennast parandada :) Minu arust on aga suht vastutustundetu teha selliseid väiteid, et ei ole võimalik oma tervise heaks midagi teha vms. Sellega nõrgendatakse inimese eneseusku veelgi ja võidakse ära võtta viimane tahe tegutseda oma tervise nimel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd äärmusesse laskugege.Mina ei ole KÕIKIDELE teie postitustele miinuseid pannud ja ei pane ka.Sama ka kõikide teiste kasutajate postituste suhtes.

Miks end kohe hirmsasti kaitsma asute kui keegi pole rünnanudki.Kui midagi postitada siis võiks arvestada,et sellele võidakse ka reageerida.Kui te seda ei taha siis soovitan parem mitte postitada.

Lasteaed. Ma kirjutan seda, mis on tõde, kui tõde ei meeldi, ei ole minu probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sellest teooriast arvad seoses immuunsussüsteemi tugevndamisega? http://www.biolatte....appebakteritest

Ma ise ei ole neid kasutanud. Olen kuulnud küll, et annab efekti, kuid ei oska praegu kommenteerida, kui pika-ajaline või tõhus see on. Kui ma midagi oma nimel soovitan, siis seda, mida oleme ise kasutanud. Ma olen vajadusel eelistanud hiinlaste Roosipastat, mis väidetavalt toidab organismi enda bifidobaktereid. Minu jaoks jääb õhku praegu küsimus, kas võõraste bakterite sissesöömine tekitab soolestikus püsiva kasulike bakterite koloonia või on efekt ainult tarbimise ajal. Seetõttu eelistaksin isiklikult roosipastat, kuid ma ei ütle, et Biolatte toodetest ei võiks abi saada. Roosipasta abil on isegi enneaegse imiku soolestik tööle saadud. Soolestiku toimimine immunsuse tugevdamiseks on kahtlemata oluline. Kuid kuna Vemma kasutamisega enamasti soolestiku töö normaliseerub (on see nüüd aloe töö vm), siis viimasel ajal pole kellelgi vajadust olnud midagi lisaks enam tarbida. Ise plaanin küll lähitulevikus ühe pikema roosipasta kuuri läbi teha. Immuunsus ei ole kunagi liiga tugev :).

Ma ise proovin ennast mitte väga vatisees hoida, vaid soovin, et organism saaks tavakeskkonnas ise hakkama ilma ülisteriilsuseta.

Muudetud kasutaja urmasg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei saanud te üldse aru mida ma kirjutasin.Olge hea ja lugege uuesti.

Oh jah,paneb ohkama...Inimene jätkuvalt LOEB minu teksti nii kuidas ise tahab ja vastab sellele siis järjekordselt endale sobivas võtmes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstame oma immuunsust. Mida tugevam oma immunsüsteem on, seda tõsisemate viirustega see hakkama saab ja need hävitatakse kehasse tungides.

Kas sa ikka tead, kuidas inimese immuunsuse tõstmine käib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa ikka tead, kuidas inimese immuunsuse tõstmine käib?

[troll]Isegi kui ei tea siis kindlasti Vemma aitab selles protsessis kaasa [/troll]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa ikka tead, kuidas inimese immuunsuse tõstmine käib?

Kas see oli nüüd retooriline küsimus või on tahtmine teada saada tegelikkuses järgi proovitud lahendusi :D

Tasub äkki natuke psüholoogia vallas silmaringi laiendada. Mõttevahetus muutub mõttetuks, kui selle eermärgiks on tõestada oma õigsust. Mind huvitavad lahendused, mis praktikas käegakatsutavaid tulemusi annavad.

Niikaua, kui võtta aluseks RDA normid, on see tõesti võib-olla keeruline ülesanne. Kuna oled googeldamisega väga kodus, siis ei tohiks olla raske leida üles ka need uurimused, mis näitavad ära, millist efekti annab näiteks C-, D- ja B9- vitamiinide dooside tõstmine. Meriseale sobiliku koguse C vitamiiniga on küll raske inimese immuunsust tõsta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see oli nüüd retooriline küsimus või on tahtmine teada saada tegelikkuses järgi proovitud lahendusi :D

Tasub äkki natuke psüholoogia vallas silmaringi laiendada. Mõttevahetus muutub mõttetuks, kui selle eermärgiks on tõestada oma õigsust. Mind huvitavad lahendused, mis praktikas käegakatsutavaid tulemusi annavad.

Niikaua, kui võtta aluseks RDA normid, on see tõesti võib-olla keeruline ülesanne. Kuna oled googeldamisega väga kodus, siis ei tohiks olla raske leida üles ka need uurimused, mis näitavad ära, millist efekti annab näiteks C-, D- ja B9- vitamiinide dooside tõstmine. Meriseale sobiliku koguse C vitamiiniga on küll raske inimese immuunsust tõsta

Anna mulle mõni link, kus on kliiniliselt tõestatud, et peale immuunsüsteemi tugevdamist Vemma toodetega vähenes ka reaalselt haigestumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna mulle mõni link, kus on kliiniliselt tõestatud, et peale immuunsüsteemi tugevdamist Vemma toodetega vähenes ka reaalselt haigestumine.

Otsi aga ise seoseid immuunsuse ja vitamiinide tarbimise vahel, kui seda soovid. Ja kui sellised uuringuid postitama hakkad, siis proovi ennem teada saada, millised olid toimeainete kogused ja samuti vitamiinide päritolu. Ja mis see Vemma praegu siia puutub? Kui mina mõnikord kontekstis Vemmale viitan, siis sellepärast, et mul on sellega seoses kogemusi ja tagasisidet kasutajatelt, aga mitte selleks, et midagi kellelegi tõestama hakata. Mulle piisab juba tehtud uuringutest ja kasutajate tagasisidest. Need on ületanud minu igasugused ootused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsi aga ise seoseid immuunsuse ja vitamiinide tarbimise vahel, kui seda soovid. Ja kui sellised uuringuid postitama hakkad, siis proovi ennem teada saada, millised olid toimeainete kogused ja samuti vitamiinide päritolu. Ja mis see Vemma praegu siia puutub? Kui mina mõnikord kontekstis Vemmale viitan, siis sellepärast, et mul on sellega seoses kogemusi ja tagasisidet kasutajatelt, aga mitte selleks, et midagi kellelegi tõestama hakata. Mulle piisab juba tehtud uuringutest ja kasutajate tagasisidest. Need on ületanud minu igasugused ootused.

Lihtsalt neid ei ole. M.O.T.T.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×