Jump to content
OldMan

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere

Tellisin toitumiskava Kristjan-Johannes Konsapilt, esimest korda (eile) täitsin kõik lahtrid, et vaadata ise asi üles, kuid siis vajutasin juhuslikult Telli, mida ei plaaninud teha, muidugi mitte ma ei maksnud arvet. Ja kirjutasin koheselt vastu, et tahaks selle tühistada. Kuid täna tellisin toitumiskava ära ja maksin arve ka ära, kuid seal juurest tahtsingi teada, et kui ma tahan seda kava saada e-postile siis pidin valima, et "pakk" tuleb e.postile, mitte, et tulen ise kohale?!

Ja nagu ma aru sain siis tuleb kava järgmise paari päeva jooksul ?

Loodan, et ei teinud midagi valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

saime kätte Sinu tellimuse. Kava saad e-maili teel tõesti. Ilmselt Kristjan teeb selle sulle nädalavahetusel valmis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kasutaksin teemat ära ja küsiksin toitumiskava tellimise kohta. Seal on 2 lahtrit, mille sisu kohapealt ma pole kindel. Kehatüüp - kas seal mõeldakse keha kuju (pirn, õun jne)? Ja tervis - kas sinna peaksin panema halb, hea, korras vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastasin juba meili teel ka Sulle, aga kirjutan teistele ka.

Keha tüübi alla võib kirjutada, kas oled ekto-, endo- või mesomorf. Ära võib märkida ka kehakuju.

Tervise alla võib kirjutada korras, kui ei ole vigastusi, kroonilisi haiguseid või midagi muud, mis peaks kavategijat ehk kava teistmoodi ülesse ehitama panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×