Jump to content
lkv

VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid

Recommended Posts

Palju praegu meeste kulturismis -85 kg võistlejaid on? Selles kategoorias võiks ka vähemalt 3 meest välja tulla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seoses koheselt toimuva EMV - ga kaks küsimust. Esimene oleks see, et kas siis klassikute pikkust neil klassikuil, kes eelmisel aastal MM koondises olid, ei mõõdeta??? Ei peaks ju??? Kuna, oli ju, et võistlejapassid tehti kohustuslikuks, need osteti välja ning mõõdetud pikkus kanti sinna sisse, mis pidavat nüüd siis 5 aastat paigas olema??? Seega, minul mõõdetud 187 cm peaks kindel olema???

Teiseks, vahepeal mingil ajal sai lugeda, et ka "alkoholi tarbimine" toob nüüd kaasa suisa sportlase diskvalifitseerimise. Kas on asjad tõepoolest nii??? Kindlasti ei pea ma plaani minna meistrivõistlustlustele lava taha jooma, kuid olen võistluskarjääri algusaegadest alates enne lavaleminekut pumpamise ajal kasutanud väikeste lonksudena vaskulaarsuse tõstmiseks konjakit. Kas tõepoolest selline asi loetakse ka nüüd keelatuks???

http://www.fitness.e...es-aastast-2012

Edited by Oskar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seoses koheselt toimuva EMV - ga kaks küsimust. Esimene oleks see, et kas siis klassikute pikkust neil klassikuil, kes eelmisel aastal MM koondises olid, ei mõõdeta??? Ei peaks ju??? Kuna, oli ju, et võistlejapassid tehti kohustuslikuks, need osteti välja ning mõõdetud pikkus kanti sinna sisse, mis pidavat nüüd siis 5 aastat paigas olema??? Seega, minul mõõdetud 187 cm peaks kindel olema???

Teiseks, vahepeal mingil ajal sai lugeda, et ka "alkoholi tarbimine" toob nüüd kaasa suisa sportlase diskvalifitseerimise. Kas on asjad tõepoolest nii??? Kindlasti ei pea ma plaani minna meistrivõistlustlustele lava taha jooma, kuid olen võistluskarjääri algusaegadest alates enne lavaleminekut pumpamise ajal kasutanud väikeste lonksudena vaskulaarsuse tõstmiseks konjakit. Kas tõepoolest selline asi loetakse ka nüüd keelatuks???

http://www.fitness.e...es-aastast-2012

Ühesõnaga Rückenberg tunnistas praegu dopingu kasutamist. :D

Pole ise viitsinud uurida, aga kas WADAl on siis ikka mingil määral reglementeeritud, mis ajahetkel "keelatud aine" on keelatud aine ja mis ajal ei ole?

Kui mind laupäeva hommikul pärast pidu testitakse, kas ma olen patune? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisaks Allar Vaet Athletic fitness -175cm

Jüri Luhasaar juuniorid kulturism -75kg

Eli Viielo athletic fitness naised

Loodetavasti viimane käimasolev tunnike toob veel võistlejate lisa

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu ikka siis väga paljud jätsid registreerumise viimasele minutile.. :D Eks peagi selgub lõplik nimekiri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

Allar Vaet

Ants Varblane

Kristjan Oras

Allan Nikopensius

Väino Katala

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

Taavi Sarik

Marko Mölder

Ergo Tüür

Lauri Ööpik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

Jüri Luhasaar

Siim Kelner

Sten Richard Oskar

Bikinfitness -168cm

Julia Dunik

Yulia Ageeva

Kristiine Pai

Kristina Aleksejeva

Jekaterina Zabluda

Margit Mõik

Õnnela Raudsepp

Tatjana Kreit

Bikiniftiness +168cm

Egle Eller - Nabi

Olga Jakovleva

Reet Reimets

Marju Järvela

Aleksandra Bogdanova

Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

Viataliya Dmitreva

Esta Pilt

Viktoria Khokova

Merike Sula

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

Taavi Talah

Sten - Eerik Villup

Janar Rückenberg

Väino Katala

Kulturism -85kg

Kalle Kippar

Rain Kuusnõmm

Andrei Abrossimov

Harri Indus

Kulturism +85 kg

Ott Kiivikas

Nikolai Kornõšev

Talis Viitkar

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ott, mina võistlen ainult bodyfitnessis, ei unustanud ennast athleticusse kirja panna. See otsus tulenes sellest, et võistlus lükati edasi, mitte ei toimunud 9.septembril nagu algselt planeeriti. ;)

Edu kõikidele ning nüüd saame ka sponsoritele nimekirjad laiali saata, et kõiki tublisid meeldejäävalt autasustada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paneme käima ka ennustusmängu! Auhinnaks nagu ikka Fitid.

Palun ennustada kõikide kategooriate kohad + veel ka absoluutselt parimad:

1) Meeste absoluudi top 6

2) Bikini Fitnessi absoluutne võitja

3) Noorte ja juuniorite absoluutne võitja kulturismis

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

Allar Vaet

Ants Varblane

Kristjan Oras

Allan Nikopensius

Väino Katala

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

Taavi Sarik

Marko Mölder

Ergo Tüür

Lauri Ööpik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

Jüri Luhasaar

Siim Kelner

Sten Richard Oskar

Bikinfitness -168cm

Julia Dunik

Yulia Ageeva

Kristiine Pai

Kristina Aleksejeva

Jekaterina Zabluda

Margit Mõik

Õnnela Raudsepp

Tatjana Kreit

Bikiniftiness +168cm

Egle Eller - Nabi

Olga Jakovleva

Reet Reimets

Marju Järvela

Aleksandra Bogdanova

Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

Viataliya Dmitreva

Esta Pilt

Viktoria Khokova

Merike Sula

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

Taavi Talah

Sten - Eerik Villup

Janar Rückenberg

Väino Katala

Kulturism -85kg

Kalle Kippar

Rain Kuusnõmm

Andrei Abrossimov

Harri Indus

Kulturism +85 kg

Ott Kiivikas

Nikolai Kornõšev

Talis Viitkar

Veidi statistikat, Athletic Fitnessi võistlusel osaleb 8 võistlejat - 2 naist ja 6 meest.

Õhtusel osal on 37 võistlejat, 19! naist ja 18 meest.

Noori ja juunioreid on terve päeva peale kokku 10!

Ilusat ennustamist, peagi kirjutame ka sponsoritest ning võistlejatest lähemalt! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rikun kohe igasuguse objektiivsuse ära

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

Ei tea

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1.Marko Mölder

2.Ergo Tüür

3.Lauri Ööpik

4.Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1.Siim Kelner

2.Sten Richard Oskar

3.Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1.Kristiine Pai ?

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1.Esta Pilt

2.Viataliya Dmitreva

3.Merike Sula

4.Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Talah

3.Väino Katala

4.Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1.Rain Kuusnõmm

2.Andrei Abrossimov

3.Harri Indus

4.Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1.Ott Kiivikas

2.Nikolai Kornõšev

3.Talis Viitkar

Meeste absoluut

Ott Kiivikas

Janar Rückenberg

Nikolai Kornõšev

Rain Kuusnõmm

Andrei Abrossimov

Siim Kelner !!!

Bikini absoluut

Egle Eller-Nabi

Noorte ja juuniorite absoluut

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustuseks kahe huvitava sponsori tutvustus.. ;)

post-25435-0-46916900-1349955350.jpg

Best Coffee Oü missiooniks on tuua kohvitarbijate ellu rohkem aega ja mugavust pakkudes neile kvaliteetset ning värsket kohvi igal ajal. Meie toode on mõeldud kohvitarbijatele, kelle jaoks on oluline kohvi valmistamise kiirus, mugavus ja lihtsus ning kohvi maitse ja kvaliteet.

Best Coffee Oü on tootmisettevõte, mis toodab ühe tassi filterkohvi pakke. Kõnealune toode on analoogne kaubanduses pakutavate teepakkidega – teepuru (meie toote puhul kohvipuru) on pakitud koguses, mis on vajalik ühe tassitäie joogi valmistamiseks.

527720_409093529155983_1647427370_n.jpg

Foto: Kairit Tuhkanen

Tänaseks on toode müügil: Prisma Peremarket AS, A-Selver AS, ETK, Comarket, Alexela, Keila Tarbiate ühistu, Favora Tanklad, Aldar Market, Kaupmees&KO, Tallinki Kauplused(TDF kommerts), Stockmann, Lukoil

Samuti saavad ka pealtvaatajad seda uut kohvi Salmes proovida!

post-25435-0-81025800-1349955569.jpg

MAKE UP STORE

Idee luua Make Up Store sai alguse ajast, mil seoses meigikunstnike koolitamisega puututi alailma kokku probleemiga, kuidas leida rahuldavaid tooteid oma ideede teostuseks. Nii alustaski Make Up Store asutaja Mika Liias sobiva sortimendi koostamist.

Põhjalike otsingute ja erinevate toodete testimise ning professionaalsete meigikunstnikega konsulteerimise tulemusena on tänaseks kokku pandud lai valik värvitooteid, naha- ja kehahooldustooteid, pintsleid ja meigikotte. Esimene kauplus avati Stockholmis 1996. aastal.

Meie klientuur on kasvanud ja sellega koos ka nõudmised toodetele, nii olemegi sobitanud oma tooted frantsiisikontseptsiooniks. Tänapäeval ei müü me tooteid ainult jumestuskunstnikele, vaid kõigile, kes soovivad eksklusiivseid tooteid laitmatu kvaliteedi ja mõistliku hinnaga.

Tänaseks päevaks on maailmas üle 100 Make Up Store kaupluse, kõik nad näevad samasugused välja. Klient, kes siseneb kauplusse, teab, mis teda ootab.

Nimekiri kõikidest maailma kauplustest asub siin.

Kõrge tootekvaliteet, soodsad hinnad ja eeskujulik teenindamine on selle brandi lahutamatu tunnus.

Selleks, et aidata klientidel leida õige, just igaühele individuaalselt sobiv meigitoodete, nahahooldustoodete ja jumestusstiili valik, pakume erinevaid meigikursusi. Kui soovid süvenenumalt tegeleda selle kauni loomingulise alaga või saada jumestuskunstnikuks, siis tule õppima International Make Up Center meigikooli.

Kairit Tuhkanen, Make Up Store turundus- ja arendusjuht on meie Bikini Fitnessi favoriidi Egle Eller-Nabi isiklik jumestaja!

577012_10151171385169573_197000277_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun ka omapoolse nägemuse, kuid ega see väga ei erine eelnevast....mõned üksikud nimed on teistpidi

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1.Kristjan Oras

2.Väino Katala

3.Ants Varblane

4.Allan Nikopensius

5.Allar Vaet

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1.Marko Mölder

2.Ergo Tüür

3.Lauri Ööpik

4.Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1.Siim Kelner

2.Jüri Luhasaar

3.Sten Richard Oskar

Bikinfitness -168cm

1.Julia Dunik

2.Kristiine Pai

3.Margit Mõik

Bikiniftiness +168cm

1.Egle Eller - Nabi

2.Marju Järvela

3.Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1.Esta Pilt

2.Viataliya Dmitreva

3.Merike Sula

4.Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1.Janar Rückenberg

2.Väino Katala

3.Taavi Talah

4.Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1.Rain Kuusnõmm

2.Andrei Abrossimov

3.Harri Indus

4.Kalle Kippar

Kulturism -85kg

1.Rain Kuusnõmm

2.Andrei Abrossimov

3.Kalle Kippar

4.Harri Indus

Kulturism +85 kg

1.Ott Kiivikas

2.Nikolai Kornõšev

3.Talis Viitkar

Meeste absoluut

1.Ott Kiivikas

2.Janar Rückenberg

3.Rain Kuusnõmm

4.Nikolai Kornõšev

5.Andrei Abrossimov

6.Siim Kelner

Bikini absoluut

Egle Eller-Nabi

Noorte ja juuniorite absoluut

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Ergo Tüür

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Margit Mõik

5. Jekaterina Zabluda

6. Yulia Ageeva

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Aleksandra Laer

3. Olga Jakovleva

4. Marju Järvela

5. Reet Reimets

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Rain Kuusnõmm

4. Nikolai Kornõšev

5. Siim Kelner

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustuseks kahe huvitava sponsori tutvustus.. ;)

post-25435-0-46916900-1349955350.jpg

Best Coffee Oü missiooniks on tuua kohvitarbijate ellu rohkem aega ja mugavust pakkudes neile kvaliteetset ning värsket kohvi igal ajal. Meie toode on mõeldud kohvitarbijatele, kelle jaoks on oluline kohvi valmistamise kiirus, mugavus ja lihtsus ning kohvi maitse ja kvaliteet.

Best Coffee Oü on tootmisettevõte, mis toodab ühe tassi filterkohvi pakke. Kõnealune toode on analoogne kaubanduses pakutavate teepakkidega – teepuru (meie toote puhul kohvipuru) on pakitud koguses, mis on vajalik ühe tassitäie joogi valmistamiseks.

Tänaseks on toode müügil: Prisma Peremarket AS, A-Selver AS, ETK, Comarket, Alexela, Keila Tarbiate ühistu, Favora Tanklad, Aldar Market, Kaupmees&KO, Tallinki Kauplused(TDF kommerts), Stockmann, Lukoil

Samuti saavad ka pealtvaatajad seda uut kohvi Salmes proovida!

Väga hea! Sooned on ju vaja enne lavale minekut välja tuua ja kuum kohv aitab sellele kindlasti kaasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole jah väga keeruline ennustada:

Meeste absoluut

Ott Kiivikas

Janar Rückenberg

Nikolai Kornõšev

Rain Kuusnõmm

Siim Kelner

Andrei Abrossimov

Bikini absoluut

Egle Eller-Nabi

Noorte ja juuniorite absoluut

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvaliteetsete treeningrõivastega sponsoreerib Estonian Fitness!

post-25435-0-76620000-1349958639.jpg

Better Bodies & Gasp rõivad on mugavad ning väga populaarsed just kulturistide ning fitnessistide seas!

Gasp seljas mitmekordsel Eesti meistril.. Kas saab Ott meistriks ka sel korral? ;)

246922_384485764955927_262479314_n.jpg

Pakikesed igale võistlejale paneb välja ka FitShop.ee

post-25435-0-34162600-1349958735.jpg

Paar vihjet, mida leidub pakis.. ;)

27892ce93dc76f8dfe507b0c357113f0.jpg167cde380763444b0a3f9669efbae786.jpg2b9a85e4b2244ba1b3ef6008fa637d5d.jpg

Kaelakaardid on juba valmis.. ;)

post-25435-0-04877200-1349959811.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Allan Nikopensius

3. Ants Varblane

4. Väino Katala

5. Allar Vaet

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Marko Mölder

2. Taavi Sarik

3. Lauri Ööpik

4. Ergo Tüür

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Tatjana Kreit

3. Jekaterina Zabluda

4. Margit Mõik

5. Õnnela Raudsepp

6. Julia Dunik

7. Yulia Ageeva

8. Kristina Aleksejeva

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Aleksandra Bogdanova

3. Marju Järvela

4. Aleksandra Laer

5. Olga Jakovleva

6. Reet Reimets

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Merike Sula

2. Esta Pilt

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2 Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Andrei Abrossimov

2. Rain Kuusnõmm

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

1) Meeste absoluudi top 6

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Andrei Abrossimov

4. Rain Kuusnõmm

5. Nikolai Kornõšev

6. Siim Kelner

2) Bikini Fitnessi absoluutne võitja

Egle-Eller Nabi

3) Noorte ja juuniorite absoluutne võitja kulturismis

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised athletic fitness

Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1.Kristjan Oras

2.Väino Katala

3.Ants Varblane

4.Allan Nikopensius

5.Allar Vaet

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1.Marko Mölder

2.Ergo Tüür

3.Lauri Ööpik

4.Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1.Siim Kelner

2.Jüri Luhasaar

3.Sten Richard Oskar

Bikinfitness -168cm

1.Julia Dunik

2.Kristiine Pai

3.Margit Mõik

Bikiniftiness +168cm

1.Egle Eller - Nabi

2.Marju Järvela

3.Aleksandra Laer

Bodyfitness juuniorid

Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1.Esta Pilt

2.Viataliya Dmitreva

3.Merike Sula

4.Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1.Janar Rückenberg

2.Väino Katala

3.Taavi Talah

4.Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1.Rain Kuusnõmm

2.Andrei Abrossimov

3.Harri Indus

4.Kalle Kippar

Kulturism -85kg

1.Rain Kuusnõmm

2.Andrei Abrossimov

3.Kalle Kippar

4.Harri Indus

Kulturism +85 kg

1.Ott Kiivikas

2.Nikolai Kornõšev

3.Talis Viitkar

Meeste absoluut

1.Ott Kiivikas

2.Janar Rückenberg

3.Rain Kuusnõmm

4.Nikolai Kornõšev

5.Andrei Abrossimov

6.Siim Kelner

Bikini absoluut

Egle Eller-Nabi

Noorte ja juuniorite absoluut

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu jaoks jääb natuke arusaamatuks, mille alusel osad mehed liigituvad kulturismi, osad klassikalise kulturismi kategooriasse. Kuhu Värä on kadunud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOMMIKUNE OSA

Naised athletic fitness

1. Esta Pilt

Noormehed athletic fitness

1. Marius Lemming

Juuniorid naised athletic fitness

1. Eli Viielo

Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria

1. Kristjan Oras

2. Ants Varblane

3. Väino Katala

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

ÕHTUNE OSA

Noored kulturism absoluutkategooria

1. Ergo Tüür

2. Marko Mölder

3. Lauri Ööpik

4. Taavi Sarik

Juuniorid kulturism absoluutkategooria

1. Siim Kelner

2. Sten Richard Oskar

3. Jüri Luhasaar

Bikinfitness -168cm

1. Kristiine Pai

2. Julia Dunik

3. Tatjana Kreit

4. Margit Mõik

5. Jekaterina Zabluda

6. Yulia Ageeva

7. Kristina Aleksejeva

8. Õnnela Raudsepp

Bikiniftiness +168cm

1. Egle Eller - Nabi

2. Aleksandra Laer

3. Olga Jakovleva

4. Marju Järvela

5. Reet Reimets

6. Aleksandra Bogdanova

Bodyfitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

Bodyfitness absoluutkategooria

1. Esta Pilt

2. Merike Sula

3. Viataliya Dmitreva

4. Viktoria Khokova

Klassikaline kulturism absoluutkategooria

1. Janar Rückenberg

2. Väino Katala

3. Taavi Talah

4. Sten - Eerik Villup

Kulturism -85kg

1. Rain Kuusnõmm

2. Andrei Abrossimov

3. Harri Indus

4. Kalle Kippar

Kulturism +85 kg

1. Ott Kiivikas

2. Nikolai Kornõšev

3. Talis Viitkar

Meeste absoluudi TOP6:

1. Ott Kiivikas

2. Janar Rückenberg

3. Rain Kuusnõmm

4. Nikolai Kornõšev

5. Siim Kelner

6. Andrei Abrossimov

Bikiini fitnessi absoluutne võitja:

Egle Eller-Nabi

Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja:

Siim Kelner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×