Jump to content
lkv

VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid

Recommended Posts

Imre sa said väga hästi hakkama!

Vaatamata oma kehvale algusele, oli Imre väga motiveeriv,kui teatas et ta just mulle hoiab pöialt. Seda küll tänu eelnevale altkäemaksule aga vähemalt töötas ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristjan ja Esta, saadame Teie kingitused Tartu FitShopi.

Better Bodies pani välja auhinnad Athletic Fitnessi parimatele. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kuidas teistele tundus aga kohapeal pealtvaatajana jäi minu silma küll kriipima, kui laval ülikondade keskel vahepeal mingi täiesti lambi riietuses kaameramees siiberdas :D Muidu ei pane kunagi selliseid asju tähele aga see riietus oli ikka totaalne äärmus tbh.

---

Imre jutt oli muidugi väga hea! :) Vahet pole, kas ütled nr. 22 asemel 25 või vastupidi - see pmselt ei huvita / häiri kedagi. Loeb meeldiv õhkkond mida lood, huumor mida ikka lendas ja alasisesed kommentaarid, mida tead rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa Imre said suurepäraselt hakkama. Viivitusi oli mitmeid aga sina Imre tulid asjaga väga hästi toime. Nii mina kui ka publik sai korduvalt kõhutäie naerda. Ole tubli! Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlejad.. TÜASKi L suuruses sinine dressikas jäi Salmesse. Saadame selle Tartu FitShopi, kes tunneb puudust, siis teab.

Omanikku otsivad veel mustad, suuremat sorti UNIVERSAL dressipüksid, kes tunneb puudust andke märku. FitShop Robocopis nad igatahes omanikku ootavad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlejad.. TÜASKi L suuruses sinine dressikas jäi Salmesse. Saadame selle Tartu FitShopi, kes tunneb puudust, siis teab.

Omanikku otsivad veel mustad, suuremat sorti UNIVERSAL dressipüksid, kes tunneb puudust andke märku. FitShop Robocopis nad igatahes omanikku ootavad. ;)

Ja Fasti sheiker koos Kyäni proovipakendiga :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne kõigile võitjatele.

Seekord tundus mulle kui pealtvaatajale asi sujuvam, sest ei olnud alade vahel enam liigselt pikki pause ja Imrele ka kiidusõnad.

Ja muidugi oli endal kogu aeg tahe olla laval teiste surujate sees, kuid kuna see ei olnud võimalik, siis sain laval muu tegevuse käigus ikkagi ära käia :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dressikas Merikese oma, annan talle teada. Ta juba uuris, kas mina kogemata kahte dressikat oma kotti ei pannud:)

Võistluspäev ja kogu korraldus oli väga meeldiv, Kuigi päev oli pikk, väsimust ei tekkinud ja oli väga põnev. Võistlus ju ongi sportlastele pidupäev:)

Tänud kõigile asjaosalistele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, keegi hakkas täna minuga just meistrivõistluste teemal rääkima ja ta mainisin, et ma olin 2x VIP piletit võitnud :D

Mul endal polnud kuni tänaseni õrna aimugi ja ma just endamisi mõtlesin, et muidu ma ei tule, sest mul pole võimalust tagasi koju saada pühapäeval, aga kui tõesti võidan, siis tulen kindlasti kohale, vahet pole, kuidas ma pärast koju saan :D

deem :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti kulturismi tase paris n6rk ikka hetkel. V6iks ikka mingid piirid olla ,mees kes on kainud aasta j6usaalis ja mingi vorm on olemas ei peaks veel ikka lavale ronima kui ei ole lihast mida naidata . Ma arvan et pool saalist haigutas kui need peenikesed poisid seal v6imlesid .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti kulturismi tase paris n6rk ikka hetkel. V6iks ikka mingid piirid olla ,mees kes on kainud aasta j6usaalis ja mingi vorm on olemas ei peaks veel ikka lavale ronima kui ei ole lihast mida naidata . Ma arvan et pool saalist haigutas kui need peenikesed poisid seal v6imlesid .

Kui tippe vaadata, siis pole see nii nõrk midagi. Medalid ja finaalikohad aina sajavad.

Asja võib vaadelda mitmeti, nagu kõike siin ilmas.

Jah, noorte seas mingit enneolematut taset ei näinud, kuid kuskilt peab ju alustama.

Kui mina võistluskarjääri alustasin, rakendas Indrek Otsus veel määrust, et puuduliku ettevalmistusega võistlejaid ei pea lavale laskma. Samas algajale on see raske hoop ja toda minu konkurenti pole pärast seda enam jõusaalis nähtud...

Kui midagi, siis pigem peaks treenerid olema objektiivsed ja selekteerima, keda üldse oma klubi ja oma TÖÖD esindama saata. Konveiermeetodit pole mõtet rakendada.

Vähemalt minu algusaastatel ja vähemalt Ott selekteeris küll suht objektiivselt, kes sobib kohe võistlema ja kes peab veel aastakese tööd tegema.

Samas olgem ausad: lavalauad haigutavad meil niigi tühjusest ja võistlejaid on vaja...

Samamoodi on vaja lavakogemust.

Et mõne aasta pärast kasvõi 1-2 andekat meest selle ala juurde jääksid, peabki need alguses välja selgitama ja andma neile võimaluse võistelda. Kust need bõkid muidu tulevad. ;)

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt ma kyll m6tlesin osav6tjate arvu v6i nii. Ise kaisin viimati vist 4 aastat tagasi vaatamas ,v6istlejaid oli palju , publik taismaja . V6iks siis rohkem klubide ,linnade vahelisi v6istlusi korraldada nendele vaiksematele ja vahekogem poistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt ma kyll m6tlesin osav6tjate arvu v6i nii. Ise kaisin viimati vist 4 aastat tagasi vaatamas ,v6istlejaid oli palju , publik taismaja . V6iks siis rohkem klubide ,linnade vahelisi v6istlusi korraldada nendele vaiksematele ja vahekogem poistele.

Kui peenikesi poisse lavale ei lasta, siis on ju veel vähem võistlejaid. :D

Kuidas võistlejaid juurde saada, seda ma otseselt ei tea. Kui ametlik tiitel võistlejat ei motiveeri, siis mis ma oskan öelda. "Tänapäeval teatakse kõige hinda, aga ei millegi väärtust?"

Küll aga oskan ma öelda üht teemaga seotud asja. Nimelt oli foorumis kriitikat võistlejate vormide kohta, et "oh mul oli küll palju kõvem".

Minu arust on väga lihtne võistlejate taset tõsta. Nimelt on konkurents edasiviiv jõud ja kui needsamad kõvatajad ise ka võistleks, sunniks see ju ka teisi rohkem pingutama. ;)

Kuidas aga motiveerida rohkem võistlema. Auhinnarahasid kuskilt võtta ei ole. Samas mina olen vähemalt hetkel seda meelt, et teha tuleb seda, mis meeldib. Mitte ainult seda, mis raha sisse toob.

Üks variant rohkem võistlejaid leida on jah korraldada neid väikevõistlusi, kuid nende organiseerimine on ka vaid korraldajate enda lõbu ja au küsimus. Ega nemad ka selle eest otseselt mingit tasu saa.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti tore, et asja kritiseerivad isikud, kes ise lavale ei julge astuda. Mõistaksin, kui Ott ja Janar siin kedagi risti lööksid aga nemad pigem jagavad kiidusõnu :huh: Olgem ausad, eks edukus sõltub ikka indiviidist endast ja ennast tuleb ise motiveerida. Auhinnaraha puudumine mind isiklikult küll ei heidutanud ja võistlustel osalemine avas mulle nii mõnedki uued uksed :) Muidugi võiksid olla kõik juuniorid ja noored samal tasemel nagu Mikk ja kõik täiskasvanud nagu IFBB prod,aga see vist pole väga reaalne... VB tuleb see aga sellest, nagu siin üks mitte võistleja ütles, et keegi ei viitsi oma vormiga vaeva näha ja dieeditada ei osata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×