Jump to content
htilga

Leiburi "Trimm"

Recommended Posts

Niisiis Sire sai on saanud endale konkurendi :lol:

LeiburiTrimm1.jpg

Leiburi uus, vähendatud süsivesikute sisaldusega seemnesai Trimm on valikuvõimaluseks inimestele, kes jälgivad hoolikalt “kiirete” süsivesikute sisaldust oma toidus ning oskavad hinnata kiudaineid ja valke.

Trimmis on süsivesikuid 66% vähem kui seni müügil olevates segasaiades – vaid 16% ehk 3,8 grammi ühes viilus.

Maitsenaudingu rikastamiseks on saiale lisatud rohkesti päevalille- ja linaseemneid (seemnesisaldus 19%) ning kaera- ja psülliumikiudu, mille positiivset mõju seedimisele on kinnitanud paljud uuringutulemused.

Ühe viilu tarbimisel saab 3,1 g kiudaineid ja 3,6 g valku.

Trimm on E-ainete vaba ning ei sisalda laktoosi ega muna.

http://www.leibur.ee/trimm-66-vahem-susivesikuid/

On keegi juba proovinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, aga loodan et selle proovimine ei muuda mu nahavärvi samasuguseks nagu pildil oleval neiul.. ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see on nüüd see, mida mulle mõned kuud tagasi Reval-Spordi fuajees üks neiu pakkus, siis maitse oli vist täitsa hea. Mälu on tuhmunud, aga ei mäleta, et oleks olnud jalgratta siselohvi maitsega nagu Sire.

Kui saladus ei ole, siis palju Kirp jalgratta siselohve soonud on, et oskab sellist võrdlust tuua? :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus lemmik, maitselt kordades Siredast üle.

Sire peab nüüd midagi ette võtma, et turul püsima jääda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trimmi soodushind on 0,70€. Aga Sire kohta ei tea.

Küll aga see Sire sai kõlbas süüa küll aga rohem osta siiski ei tõmba. Palju õhku ainult Trimmis ja pidin sööma nii, et juust ja sink allpool, et need saia hoiaksid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse poolest meeldib Trimm rohkem ja kuigi ma pole jalgratta siselohve söönud :D, siis esmamulje Sirest oli mul üsna sarnane (võrdlesin kummisaapaga, kuigi ka neid pole tegelikult söönud :P)

Trimm ei sisalda muna ja koostise poolest on tõesti Sires vähem sv ja rohkem valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on Sires midagi muudetud. Ma proovisin teda paar nädalat tagasi taas üle hulga aja ja esmamulje oli, et pakendisse on sattunud mingi teine terasai.Vähem niiskust, heledam, kohevam. Aga ei olnud mingi muu, nüüd ongi nii. Ja ma ka pole vahepeal ratta siselohve söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa üldse aru ,miks peab mingeid imetooteid tegema - mis lähevad täiesti oma normaalsest kontekstist välja. Leiba söön ikka sel eesmärgil et saada süsivesikuid, mitte valku...kuid tundub ,et on rida inimesi kes seesuguste muutuste eest on valmis harjumuspärast toodet vahetama innovatiivsema vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt uued lööklaused tulevad peale, mis tänapäeval tarbijale rohkem peale lähevad. Populaarsemad neist ongi "E-ainete vaba" ja "Palju valku" :lol:

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks nad üritavad "funktsionaalsema toidu" poole sihtida. Ehk siis võrreldes teiste samasugustega, saad midagi rohkem, mingit lisaväärtust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks nad üritavad "funktsionaalsema toidu" poole sihtida. Ehk siis võrreldes teiste samasugustega, saad midagi rohkem, mingit lisaväärtust.

Nõnda on ka energiajookidega. Näiteks ükspäev juhtumisi lugesin poes, et "Monster" sisaldab peamisi B-grupi vitamiine (niatsiini isegi 42,5mg purgi kohta), L-karnitiini, tauriini, ženšenni juure ekstrakti ja guaraana seemnete ekstrakti. Huvitav millal nad beta-alaniini avastavad sinna veel lisada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle üksord öeldi, et red bull pole mitte energiajook, vaid "funktsionaalne jook" :rolleyes:

Et kõik siis energiajookidest oma päevaseid mikrotoitaineid hankima ja tervist parandama! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle üksord öeldi, et red bull pole mitte energiajook, vaid "funktsionaalne jook" :rolleyes:

Et kõik siis energiajookidest oma päevaseid mikrotoitaineid hankima ja tervist parandama! B)

USA-s tahetakse samuti alaealistele energiajookide müümine ära keelata ja õigustatult. Need imejoogid on lapsukesed täiesti segi ajanud ning arstid kirjutavad nendele rahusteid välja. Et siis krõbistad rahusteid ja rüüpad energiajooki peale. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa üldse aru ,miks peab mingeid imetooteid tegema - mis lähevad täiesti oma normaalsest kontekstist välja. Leiba söön ikka sel eesmärgil et saada süsivesikuid, mitte valku...kuid tundub ,et on rida inimesi kes seesuguste muutuste eest on valmis harjumuspärast toodet vahetama innovatiivsema vastu.

Minule lihtsalt maitseb röstsai, aga süsivesikuid tahaks jälle piirata kaalukontrolli eesmärgil, seetõttu olen innovatsioonist huvitatud. Seega mõte oleks pigem mitte valgus vaid just vähestes süsivesikutes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai proovitud ja tuleb tõdeda, et on parema maitsega kui Sire sai (mitte et sel viimasel midagi viga oleks olnud aga kui võrrelda) :)

Selveris 1,45€. Prismas oli vist midagi 1,05€

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×