Jump to content
Karl Nurmik

Väga SUUR värin üle kogu keha

Recommended Posts

Tere, olen 16 aastane poiss, olen käinud jõusaalis nüüdseks juba 3,5 aastat. Kõik on olnud väga edukas ja lihas kasvu üle ei kurda, keha rasva portsent on väike. Aga umbes pool aastat tagasi hakkasid mul isiklikud rekordid mega kiirelt kasvama, varasemast lamades surumis rekordile tuli kuu ajaga 15kg juurde ja ka kükile ja jõutõmmbele tuli hämmastavalt palju kilosi juurde. Sellest saati treenisin suurtemate kilodega kui kunagi varem. Mõne aja pärast hakkasin tundma üle terve keha suuri värinaid nagu lihas pingeid vms, olen pöördunud erinevate arstide poole, kuid pole mingit abi saanud, nüüdseks on asi nii hull, et see raskus millega varem sooja tegin väriseb käes. Kui hakkan lamades suruma, siis võib öelda et kang lausa hüppab mu käes, ja seda k6ikide harjutustega. Kas see võib olla ületreenimisest või millest ? Aeroobseks trenniks teen jooksu, ratast, ujumist või suuska kui just tali pole.

Palun abi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koguaeg väriseb või ainult trennis? Kohe trenni alguses või pigem trenni käigus hakkad värisema? Ei taha uskuda et sellise kirjeldusega ei oska ükski arst midagi öelda, tundub tõsine probleem olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha uskuda et sellise kirjeldusega ei oska ükski arst midagi öelda

Ära alahinda arste :)

Pole väga minu teema aga ma arvan et võiks olla kesknärvisüsteemi väsimus küll, kui nii siis alati võib ju vaadata mida kerge puhkus või mõneks ajaks psühholoogiliselt koormavate alade vältimine majja toob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ausalt öeldes sellisest sündroomist kuulunud, veel vähem ise kogenud. Seda et kellegil kang käes väriseb olen näinud, kuid seda mitte iga harjutuse puhul,vaid kuskil suht makx lähedal punnides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda et kellegil kang käes väriseb olen näinud, kuid seda mitte iga harjutuse puhul,vaid kuskil suht makx lähedal punnides.

Või siis kui süvalihased on nõrgad ja ei suuda enam stabiliseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära alahinda arste :)

Pole väga minu teema aga ma arvan et võiks olla kesknärvisüsteemi väsimus küll, kui nii siis alati võib ju vaadata mida kerge puhkus või mõneks ajaks psühholoogiliselt koormavate alade vältimine majja toob.

Ma täpsemat infot omamata arvaks ka midagi sinnakanti. Teeks nädala puhkust, paar-kolm nädalat veidi teistsuguse suunitlusega trenni - rohkem aeroobset, venitustreeningud vms, mingeid lõõgastusprotseduure, soovitavalt vees ka mingit aktiivsust- ujumine, vesivõimlemine.

Edasi juba spordiarst, neuroloogi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen 16 aastane poiss, olen käinud jõusaalis nüüdseks juba 3,5 aastat. Kõik on olnud väga edukas ja lihas kasvu üle ei kurda, keha rasva portsent on väike. Aga umbes pool aastat tagasi hakkasid mul isiklikud rekordid mega kiirelt kasvama, varasemast lamades surumis rekordile tuli kuu ajaga 15kg juurde ja ka kükile ja jõutõmmbele tuli hämmastavalt palju kilosi juurde. Sellest saati treenisin suurtemate kilodega kui kunagi varem. Mõne aja pärast hakkasin tundma üle terve keha suuri värinaid nagu lihas pingeid vms, olen pöördunud erinevate arstide poole, kuid pole mingit abi saanud, nüüdseks on asi nii hull, et see raskus millega varem sooja tegin väriseb käes. Kui hakkan lamades suruma, siis võib öelda et kang lausa hüppab mu käes, ja seda k6ikide harjutustega. Kas see võib olla ületreenimisest või millest ? Aeroobseks trenniks teen jooksu, ratast, ujumist või suuska kui just tali pole.

Palun abi !

Aga kui suur see soojendusraskus on muidu? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ausalt öeldes sellisest sündroomist kuulunud, veel vähem ise kogenud. Seda et kellegil kang käes väriseb olen näinud, kuid seda mitte iga harjutuse puhul,vaid kuskil suht makx lähedal punnides.

Varem oligi nii, et ainult maxiga ikka väriseb, aga see värin on ikka konkreetselt värin, pmst sa tunned üle terve keha lihaspingeid. Venitan palju ja venin ka hästi, ei oska enam midagi ette võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×