Jump to content
vend vähk

Saksa jalgratturi ülivõimsad reied olümpiamängudel

Recommended Posts

Leidsin täna sellise teema Postimees.ee-st:

Pildid: Saksamaa ratturil on ebainimlikult suured reielihased

(27)

31.07.2012 12:26

Londoni olümpiamängudel osalev Saksamaa trekirattur Robert Förstemann jääb silma ülivõimsate reielihastega.

hall_3x1.png

Uus-Meremaa rattur Greg Henderson postitas Twitterisse foto Förstemanni ja tema koondiskaaslasest maanteratturi Andre Greipeli võimsatest reitest.

Förstemann tuli 2010. aastal meeskondlikus sprindis maailmameistriks.

post-50-0-12736500-1343749202.jpg

Tule taevas appi!

post-50-0-57836600-1343749601.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti ebaproportsionaalne... Aga noh, ega tal teisi lihaseid niivõrd vaja ei olegi.

Huvitav, kui palju ta kükiks?

Muide ülakeha on ka väga hea, annab silmad ette paljudele sellidele, kes ainult ülakeha treenivadki. Pilte ka sellest olemas. Lugesin temast ka täna veidi, kükib 220 kg vist umbes 10-seid seeriaid. Kui Salumäe tegi 180 kg kükitrenni, siis mis see 220 meesterahvale ikka on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah ja meie mõtlesime et Mikk on ebaproportsionaalne...... :D Eks need kükinumbrid sõltuvad ka kükisügavusest, tavaliselt sellised 180 naiste kükid on veerandkükid heal juhul (Jätame naistõstjad välja), usun et selle jalaga tehakse 220 - seid põhja....

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin temast kükivideo, ta Youtube'i kanalil on neid veel:

Täissügavus see pole kuid mitte ka mingi poolkükk, igal juhul väga võimaste jalgadega mees.

Ning vaadake ka tõstmist Olümpiamängudel: seal on kõikidel väga uhked reielihased.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Circa 90 kg mõõdeti enne olümpiat tema massiks.

Krt, sellest saaks ju kobe klassikaline kulturist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, sellest saaks ju kobe klassikaline kulturist :D

Ta ei paista väga pikk olevat ,seega klassika jaoks läheb raskeks sissepigistada ja kulturisti mõõtu ülakeha välja ei anna.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin tema teisi küki videoid ka. Ei küki põhja välja nagu klassika tõstjad ja ka jõutõstmise standardite järgi jääb minu meelest sügavusest puudu. Ega tal seda ilmtingimata vaja teha ka pole nagu tulemustest näha võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et tal on kama2 nendest jõutõste või klassikalise tõstmise standarditest, samuti nagu Imrel on igasugustest athleticu standarditest...

Suht tobe on võrrelda ühe mehe sooritust mingi miljoni erineva teise ala standartitega, paraku tehakse seda päris pidevalt. Tegu pole mingi algajaga ja ma usun, et sellised mehed teavad mis nad teevad

Ülisuur respekt sellisele mehele igatahes!

Muudetud kasutaja PaulR poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et tal on kama2 nendest jõutõste või klassikalise tõstmise standarditest, samuti nagu Imrel on igasugustest athleticu standarditest...

Suht tobe on võrrelda ühe mehe sooritust mingi miljoni erineva teise ala standartitega, paraku tehakse seda päris pidevalt. Tegu pole mingi algajaga ja ma usun, et sellised mehed teavad mis nad teevad

Jah igati nõus sellega, nagu ennist mainisin tulemused räägivad enda eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ei paista väga pikk olevat ,seega klassika jaoks läheb raskeks sissepigistada ja kulturisti mõõtu ülakeha välja ei anna.... ;)

Robert Förstemann. Cycling - Track. Date of birth: March 5, 1986. Height/Weight: 5'4", 1m 74cm / 192lbs, 87kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robert Förstemann. Cycling - Track. Date of birth: March 5, 1986. Height/Weight: 5'4", 1m 74cm / 192lbs, 87kg.

Krt, klassikas peaks ta olema -78 kg. Klassikut temast ei saa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robert Förstemann. Cycling - Track. Date of birth: March 5, 1986. Height/Weight: 5'4", 1m 74cm / 192lbs, 87kg.

No see pikkus küll õige ei ole. 5'4 peaks olema pigem 165cm, mitte 175cm.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see pikkus küll õige ei ole. 5'4 peaks olema pigem 165cm, mitte 175cm.

Ma tegin copy-paste, pole minu mõõdetud ega arvutatud. :(

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin copy-paste, pole minu mõõdetud ega arvutatud. :(

Ei süüdistagi. :)

Ei tea kumb number siis õige on. Pigem vast ikka 175cm, 165cm oleks ikka metsik kääbus juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei süüdistagi. :)

Ei tea kumb number siis õige on. Pigem vast ikka 175cm, 165cm oleks ikka metsik kääbus juba.

Mitte kääbus vaid kääbik isegi,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×