Jump to content
m2rtu

Mure

Recommended Posts

Tere. Olen värske liige siin heas forumis. Võibolla on kuskil siin see teema juba läbi käinud aga ma ei leidnud:S Nimelt on mul selline probleem, et tahaks julmalt trenni teha, aga ei julge, kardan sellist asja nagu kasvu kinni jäämine :rolleyes: Ise olen praegu 15 aastat vana ja 1,68 pikk. Olen palju kuulnud, et rinnalt surumine võtab kasvu kinni, oleks hea kui te ytleks mis harjutusi saab ilma kasvu kinni jäämata teha. Või on see lihtsalt kellegi välja mõeldis ja võib kõiki harjutusi julgelt teha? Ette tänades M2rtu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ükski jõuharjutus ei mõjuta sinu loomulikku luustiku arengut.Kui siis ainult niipalju, et nad muutuvad tugevamaks kui jõuharjutustega mittetegelejal. Ise olen teinud kang turjal kükke juba alates üheksandast eluaastast ja kas ma olen kasvult kidur või??????

Hoopis liig varajane steroidide tarvitamine võib põhjustada skeleti enneaegset luustumist.

Usun, et selline arvamus ongi pärit sellest ajast kui steroidid ei olnud veel keelatud ainete nimistus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänx Marek. Läheb siis iganädalasex trenni tegemisex:P tahet ja viicimist on kyll kuhjaga, loodan varsti tulemusi kah!:rolleyes: aitäh kõikigile kes abistavat nõu andsid, kui kellegil on midagi veel lisada, siis loen huviga:P

Muudetud kasutaja m2rtu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma hakkasin tegema 13a vahelduva eduga ehk sis nädalas korra või kaks.kuid ainult rinda.sedasi kuni 15a.sis hakkasin ka muud tegema.mul pole kasvuga midagi juhtunud.kasvanud nagu inimene ikka.no minuga pole midagi siiamaani juhtunud.13a surusin 55kg nyyd kui 16 olen 120kg.tahet peab olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise hetkel oen 18 ja hakkan alles treeninguga alustama ( üldfüüsiline ), aeroobset on saanud juba mingi aeg tehtud ja esimesed tulemused käes. Loodan heasse vormi saada alles peale 20 eluaastat. Mina hakkasin treenima sellepärast nii hilja, et oleks omandatud mingid teadmised sellest mida ma teen ja, et ma ei peaks koguaeg treeneri ja jõusaali vahet jooksma.

Aga to: m2rtu:

Mina isikikult ei soovitaks üldse mitte enne 14 eluaastat treenida kuna vastav toiming mõjutab füüsilist arengut väga kõvasti juhul kui ületreenida ( algaja juures Kellel ei ole kogenud juhendajat on see üsna tavaline nähtus ) siis võid sõna otseses mõttes kängu jääda. See kängu jäämise jutt ei ole mingi välja mõeldis vaid ka praktiliselt katsetega tõestatud. 14 - 18. nda eluaastani soovitaks teha jõutrenni üldiselt vähe (mitte, et 1 koda nädalas ubid 3 puudast pommi, nii et nägu 2 päeva sinine, vaid mõõdukalt). Just tänu sellele vähesele trennile arenevad liigesed ja skelett harmooniliselt, mis on tähtis hilisemal treeningul ja võistlustel vigastuste vältimisel, iseasi kas sa võitlustel käid. Seejuures soovitaks ujumas, jooksmas ( mõõduka tempoga ) kogu see aeg käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@Soprdigugu. IRW. Oot aga kas sa ka tead kelle käe all need noored maalimameistrid on treeninud?? Paraku ei tea, et neid seostad ületreenitusega. Minuarust võimlemine ja ujumine ei olnud hetkel siin teemad aga Ok...kuigi mingisugune jõuline ettevalmistus on sealgi vajalik, kuigi loeb rohkem ju osavus. See oli lihtsalt minu arvamusB)...Kahju, et see kellegi ideoloogiaid nii võimsalt riivas! Ega ma meelega:D

Edit: Inimesed on indiviiditi erinevad. mis puutub kepikõndi, siis ma ei tea kas sellel on üldse mingit abi jõutõstmises. Ju siis Teie ( Miin ) arvates on. Aga palun ärgem muutkem seda RATE foorumiks, kus mingid mudilased kaklevad E tähe pärast :P:D

Muudetud kasutaja St poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×