Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Kas konkurendid on Siimu ärritamise kinni maksnud või siis on idiootide saak tänavu eriti hea. :D

tänavu on vist ilmastik olnud saagile eriti soodne :D

Muudetud kasutaja HyPn0se poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lp Inimesed,

Teie, kes Te ei viitsi enda järel raskusi oma kohale tagasi panna, klubi ei ole Teile võimaldanud personaalse kettapoisi teenust. Teie lohakus segab minu tööd ja nooremate treenijate treeninguid. Ma tõesti ei jõua noortega tegelemise kõrvalt iga hooletu tohmani järel koristamas käia, tagatipuks saan etteheiteid, et ei jõua saali korras hoida.

Täna tahtsin ühe grupi andekama noorega prantsuse surumist teha EZ-kangiga, kuid keegi tore inimene ei suvatsenud enda järel kangi raskustest vabastada ning oli teinud kindlaks, et keegi teine lukke jumala eest maha ei saaks võtta. Jändasin tükk aega nendega, kuni kangi tühjaks sain. Mis oleks saanud siis, kui see noor oleks üksi olnud?

Teine episood oli, kui palusin ühel treenijal enda järel hack-masin ja sääreaparaat vabastada ketastest, hiljem avastasin, et sõbrake oli piirdunud vaid hackiga...

Õhtu tipphetk saabus, kui palusin ühel inglise keelt kõneleval härral sääreaparaat enda järel ära koristada ning vastuseks sain, et tema oli sinna vaid ühe ketta lisanud, seega on ta nõus ka ühe ketta eemaldama, ülejäänud pole tema mure. Kas tõesti on nii kahju mõne lisaklori põletamisest? Olete Te spordisaalis või paastulaagris?

Paratamatult tekib küsimus, et kas jätate pärast tualeti kasutamist samuti enda järel vee peale tõmbamata?

Arvestage teistega ning muutke ennast.

Lugupidamisega,

Kaloridefitsiidis jõusaalitreener

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teie, kes Te ei viitsi enda järel raskusi oma kohale tagasi panna, klubi ei ole Teile võimaldanud personaalse kettapoisi teenust. Teie lohakus segab minu tööd ja nooremate treenijate treeninguid. Ma tõesti ei jõua noortega tegelemise kõrvalt iga hooletu tohmani järel koristamas käia, tagatipuks saan etteheiteid, et ei jõua saali korras hoida.

See ju täiesti vale jutt, mina nägin küll, kuidas Sa jõudsid ka kõige raskemaid hantleid ümber paigutada :D

Nali naljaks. Nõustun selle etteheitega, sest Revalis on tõesti väga raske juhus nende hatnlitega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt on õige ja tõsine aga ei saa mainimata jätta, et see "kaloridefitsiidis treener" lisamärkusena oli väga asjakohane! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sekundeein Siimu. See on suhteliselt de-motiveeriv näha tagajärge,mis meentuaks nagu Teist Maailmasõda hantlite seina juures. Ei oska erilist lahendust välja pakkuda, peale selle, et inimesed saalis ise märkaksid seda ning ütleksid. Tihti on aga, et saalis on üks "koll" või tema koos sõpradega/sõbraga, kes hullavad ja siis inimesed ei julge ligi astuda. Samas jätavad ka algajad,kas hooletusest või "jõuetusest?" raskused lohakile :(

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revali probleem seisneb selles, et see on olnud aegade jooksul segamini kogu aeg. Iga treener, kes on üritanud seal korda luua põrkab sama teema vastu mis Siim. Seda tekkinud olukorda on päeva pealt raske lahendada, kuid mitte võimatu. Põhisegadus toimub hantlirennide ees ja see on tingitud selelst, et hantlitel ei ole nö oma pesasid kuhu saab neid normaalselt tagasi panna. Võtad paari hantleid välja kui ülejäänud rulluvad kokku, mis riiulil olid, st. et sa hantleid omale kohale tagasi panna ei saa. Oleme korduvalt rääkinud sellest, et keevitada vahekohad, et hantli ei saaks kokku joosta, kuid senini tulutult. See lahendaks selle hantlisegaduse vähemalt osaliselt ja igaüks saaks aru ,kus mis raskusega hantlid asuvad, praegu on üks suur kaos.

Edu Siimule ja kõige parem eeskuju on see kui tugemad ja vanemad treenijad ise eeskuju näitavad, siis saabteistest ka nõuda ja eeskujuks olla, kui mõnigi seda järgib on juba kordaminek ja ülejäänud õpetame juba töökäigus välja, kuid selleks peab igaüks panuse andma, et kui ikka näete, et keegi jätab kettad peale või hantlid laiali - ärge kartke inimesele seda viisakalt ütlemast!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalis ilmselt ei ole konnatiigi efekti vähemalt. Minu väikeses kodulinnas jäetakse kangidele 200kg kettaid peale puhtalt "vaata, milline mees siin trenni tegi" pärast. Et nagu märgistaks või nii ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalis ilmselt ei ole konnatiigi efekti vähemalt. Minu väikeses kodulinnas jäetakse kangidele 200kg kettaid peale puhtalt "vaata, milline mees siin trenni tegi" pärast. Et nagu märgistaks või nii ...

Heh, sellega tuli see meelde kui sai jõutõmmet tehtud Kambjas. Väike kohake Nõo lähedal. Mis mul viimane seeria jäi... 220 vist. Hakkasin kettaid maha võtma, siis sõber ütles, et las jääda peale - motivatsiooniks teistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõte möödunust,

Ja läbi ta kõik ongi selleks hooajaks. Ootamine tundus igavikuna ning kui aeg kätte jõudis, toimus kõik nii kiiresti, et ei saanud isegi aru. Kõht on täis kuid hinges on selline tühi tunne, sest just see võistlusmoment on see mida kõige enam naudin - kõik see lavatagune melu, pumpamine, laval esinemine ning see tunne mis sind valdab pärast edukat vabakava esitamist, loomulikult ka oma nime kuulmine absoluuti. Nüüdseks on kõik see selleks korraks läbi ning seda ma igatsen. Selles suhtes on kevadine võistlushooaeg veidi parem, kuna saab võtta osa mitmest võistlusest järjest.

Ettevalmistus oli senini kõige raskem, seda just emotsionaalselt poolelt. Kool, töö, trenn, dieet ning muud eraelust tulenevad probleemid. Olin pidevalt närviline ning tige. Tean, et nii pole tegelikult õige, ettevalmistus peaks siiski kulgema positiivses toonis nagu seda võib hetkel Oti pealt näha. Toitusin väga rangelt, mineid sohke ei teinud ning toitained olin kindlalt paika pandud, Praegu tagasi vaadates leian, et oleks võinud tuua sisse mitmekesisust, sõin ju absoluutselt iga päev ahjus tehtud kanafileed ja tatart.

Asjad, mida tarbisin päeva lõikes ja seda kolm kuud jutti:

Kaerakliid

Munad

Külmutatud marjasegu/puuvilijad

Tatar

Kanafilee

Köögiviljasegu

Sarapuupähklid

Kodujuust 3% või 4%

Paprika

Marineeritud kurk

Avokaado

Pahedest nii palju, et tarbisin suhteliselt suures koguses kohvi ja dieetkoolat.

Lisanditest olid kasutusel: HT-R+Dextro/Feed, Amino Rush, BCAA, PUMP+. Nendest oli kindlasti palju abi.

Treening oli 6+1 süsteemis, selline paras lõhkumine, sellele lisandus aeroobne 50 min iga trenn (20+30 min) sõudmise näol. Eks ma seal ületreeningu piirimail tiksusin. Jalg oli all pidevalt raske ning vabadel momentidel, nii tööl kui vabal ajal, otsisin pideval kohta kus istuda :D

Kuidas hindan enda vormi?

Noh, jah, eks ta oli parem, kui kevadel, kuid ega midagi ulmelist ma lavale ei toonud. Kuna mul lihasmassiga priisata pole, siis ei saa ma ka taotleda mingit ülimegakuivist, sest vastasel juhul kaoksin ma lihtsalt laval ära. Tuli leida mingisugune kuldne kesktee massi ja kuivuse vahel. Nüüd tuleb jälle pühendada end uue liha juurde ehitamisse.

Mis edasi?

Olen mõtetega juba kevades. Plaan on siis samuti välja tulla, teha edukalt kaasa EKV, kvalifitseeruda Balti matšile, ning vast Läti lahtised samuti, kui need peaksid toimuma. Suur unistus oleks veel juuniorides Euroopakaid proovida, kuid see on vaid unistus. Õnneks on veel 2 aastat aega...

Mõni ehk arvab, et nii tihe võistlemine ei ole otsatarbekas - mina nii ei arva. Aastas kaks korda võistlemine sunnib just raskemini pingutama ning toitumist rohkem jälgima ka võistlusvälisel ajal. Noored härjad peaksid suutma vägagi edukat arengut niimoodi näidata ja kui ei suudeta, tehakse midagi valesti. Siit ka mõned mõtteterad:

Naturaalne kulturist ei pea:

...aastas ainult ühele võistlusele keskenduma

...ennast hooajaväliselt 15 kilosesse ülekaalu sööma

...treenima ühte lihasgruppi vaid kord nädalas

Avaldaksin ka kiitust konkurentidele Markole ja Sten Richardile. Marko on näidanud korralikku edasiminekut ning noortes on ta puutumatu. Sten Richard tegi samuti väga korraliku etteaste esimese korra kohta, kordades parema, kui mina oma esimesel korral.

Lisaks tänaksin oma treenerit, Otti, kelle töö ja pühendumine noorte tegevusse on hindamatu ning oma ema, kelle grimmimisteenused on hakanud laiemat kasutust leidma ka teiste võistlejate juures :D Vaevalt, et mul mõni fänn kuskil leidub, kuid kindlasti tänan ka kõiki pöidlahoidjaid ning õnnitlejaid. :)

post-8977-0-40069500-1351071151.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmisel kevadel kuivemaks ei tõmba, siis ma usun, et pole enam absoluuti eriti asja. Olen kuulnud, et päris paljud kavatsevad kevadel selle tiitli nimel vaeva näha. :)

Ei saa su vormi eriti kommenteerida, kuna pidin askeldama võistlejatega tagaruumis ja ei näinud eriti palju laval toimuvat. Kuivuse poole pealt oluliselt parem ei olnud kui kevadel. Marko tundus kuivem olevat absoluudis :P

Aga jõudu ja jaksu! Naudi sööki, ära labidaga sisse aja seda! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmisel kevadel kuivemaks ei tõmba, siis ma usun, et pole enam absoluuti eriti asja. Olen kuulnud, et päris paljud kavatsevad kevadel selle tiitli nimel vaeva näha. :)

Ei saa su vormi eriti kommenteerida, kuna pidin askeldama võistlejatega tagaruumis ja ei näinud eriti palju laval toimuvat. Kuivuse poole pealt oluliselt parem ei olnud kui kevadel. Marko tundus kuivem olevat absoluudis :P

Aga jõudu ja jaksu! Naudi sööki, ära labidaga sisse aja seda! :D

Päris smooth. :D

Pärast võistlusi on kõigil mott laes ja lubavad suure suuga võistlema tulla, aga lõpuks on laval ikka vaid paar meest.

Ega Siim just massivormis ei olnud. Mis detailid kellelgi välja paistavad, olenevad lihastüübist,

Minu arust on tal selline ilus, esteetiline keha ja proportsioonid. Nii pika mehe puhul läheb veidi aega, kuniks lihasmass seda kehaehitust veelgi rõhutama hakkab.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim tänud, sinusuguseid peaga poisse võiks rohkem olla.... ;) Seda mis sinust tuleb näitab aeg. Tööd on teha palju, kuid kui kannatust ja järjepidavust jätkub, siis usun et sinust võib asja saada. ;) Eks õige pea arutame kuidas ja mis plaaniga kevadele vastu minna. Peaasi on puhkusega mitte põrssaks süüa... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmisel kevadel kuivemaks ei tõmba, siis ma usun, et pole enam absoluuti eriti asja. Olen kuulnud, et päris paljud kavatsevad kevadel selle tiitli nimel vaeva näha. :)

Ei saa su vormi eriti kommenteerida, kuna pidin askeldama võistlejatega tagaruumis ja ei näinud eriti palju laval toimuvat. Kuivuse poole pealt oluliselt parem ei olnud kui kevadel. Marko tundus kuivem olevat absoluudis :P

Aga jõudu ja jaksu! Naudi sööki, ära labidaga sisse aja seda! :D

Siim on igal uuel hooajal edasiminekut näidanud, ei usu, et ta kevadeks midagi teistmoodi teeb. Päris aus olles on pigem sul arengut puudu, vorm on hea, kuid arengut peaks ka näitama.

Rahu +

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks on Siimu vabakava muss ikka kõvasti parem :D

Mu ema kommenteeris ka, et oi sellel Siimul oli ikka nii musikaalne kava. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×