Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

Recommended Posts

Siim ei ehmatagi kedagi lihasmassiga, tema trumibks saavad olla kolm kulturismi kriteeriumit: proportsioonid, sümmeetria ja vorm - kui ta nendes kolmes komponendis on tugev, siis on ta korralik vastane kõigile juunioritele eestis - Miku jätame siit seltskonnast välja.... :D . Lisaks ka hea poseerimisoskus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega enda poolt polegi enam rohkem midagi lisada. Ajan oma asja vaikselt edasi.

Täna pidi olema täielikult vaba päev, aga eks sa tee seale selgeks, et kartul otsas on :D Eile õhtul sai tükk kooki söödud ning täna oli vaja süütunne sadulal maha elada :P

50 min/20km

post-8977-0-09829600-1345902161.jpg

Muudetud kasutaja Siim K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim ei ehmatagi kedagi lihasmassiga, tema trumibks saavad olla kolm kulturismi kriteeriumit: proportsioonid, sümmeetria ja vorm - kui ta nendes kolmes komponendis on tugev, siis on ta korralik vastane kõigile juunioritele eestis - Miku jätame siit seltskonnast välja.... :D . Lisaks ka hea poseerimisoskus.

Sarge jätame ka välja :-). Too vend ei pea trenni tegemagi, aga laval on 3 x suurem millegipärast, kui lava taga :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oiiii, kus nüüd ütles :D

Sa proovi see hantel kõigepealt kättegi võtta ;)

Ja rääkides tõmbest: (03.08)

Aga muidu oled tubli poiss, mul on sinusse usku :)

Minu selg praegu karjub ja nutab valust!

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

happy-oh-stop-it-you.jpg

Sellise ülistuse peale hüppab hr Merisalu ilmselt nüüd saltosid Kurepalu poe taga suurest rõõmust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu selg praegu karjub ja nutab valust!

Kusjuures ma olen viimasel ajal uurinud selja kumeraks ajamist ja jõutõmmet ning asi pole üldse nii selge. Selja kumeraks ajamisega on võimalik teinekord 30-50% suuremaid raskusi maast lahti tõmmata ning õige tehnika puhul vigastuste-oht praktiliselt ei suurene.

Neutraalne selja-hoiak - nõgus - on kõige vähem ohtlikum nagu enamik teab. Aga kumeraks ajamine on keeruline teema.

Osad uuringud on näidanud, et professionaalsed Rammumehed, kes liigutavad ulme raskusi, suudavad seda teha kumera seljaga ja ilma vigastuste ohtu praktiliselt suurendamata kuna erinevad lihased on lihtsalt niivõrd tugevad, et kaitsevad selgroo asendit.

Samas katses olnud amatööridest rammumehed aga nii hästi hakkama ei saanud kuna lihasjõud polnud piisavalt tugev, et selga korralikult paigal hoida.

http://www.t-nation....d_back_deadlift

However, studies show that powerlifters flex their spines considerably, but they avoid injury simply because they avoid end-ranges of lumbar flexion.

Furthermore, if you examine where most of the rounding occurs in powerlifters, a vast majority takes place in the upper back (the thoracic spine), and this strategy is safer compared to the other way around (mostly lumbar rounding).

If you choose to go ahead with rounded-back deadlifting, make sure that your lumbar spine doesn't approach end-range flexion.

Maailma üks tugevaimaid jõutõmbajaid KK tõmbab samuti kumera seljaga.

konstantin-deadlift.jpg

* Muidugi Siimu tõmme oli jah veidi kahtlane. Läks liiga üldiseks kumeruseks kätte ära...

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma olen viimasel ajal uurinud selja kumeraks ajamist ja jõutõmmet ning asi pole üldse nii selge. Selja kumeraks ajamisega on võimalik teinekord 30-50% suuremaid raskusi maast lahti tõmmata ning õige tehnika puhul vigastuste-oht praktiliselt ei suurene.

Neutraalne selja-hoiak - nõgus - on kõige vähem ohtlikum nagu enamik teab. Aga kumeraks ajamine on keeruline teema.

Osad uuringud on näidanud, et professionaalsed Rammumehed, kes liigutavad ulme raskusi, suudavad seda teha kumera seljaga ja ilma vigastuste ohtu praktiliselt suurendamata kuna erinevad lihased on lihtsalt niivõrd tugevad, et kaitsevad selgroo asendit.

Samas katses olnud amatööridest rammumehed aga nii hästi hakkama ei saanud kuna lihasjõud polnud piisavalt tugev, et selga korralikult paigal hoida.

http://www.t-nation....d_back_deadlift

Maailma üks tugevaimaid jõutõmbajaid KK tõmbab samuti kumera seljaga.

konstantin-deadlift.jpg

* Muidugi Siimu tõmme oli jah veidi kahtlane. Läks liiga üldiseks kumeruseks kätte ära...

Pakuks enda puhul vaheks 50 kg, aga vigastus oleks ka kindel. Kulturistil pole aga oluline kg arv, seega pole vaja suuri raskusi vigastuse ohuga taga ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise ülistuse peale hüppab hr Merisalu ilmselt nüüd saltosid Kurepalu poe taga suurest rõõmust :rolleyes:

Värnik hüppas ka tagurpidi salto enne 2004 olümpiat, kui tegi Eesti rekordi Rakveres vist, mis välja tuli .................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge jätame ka välja :-). Too vend ei pea trenni tegemagi, aga laval on 3 x suurem millegipärast, kui lava taga :-)

Sarge pluss Siimu ees on siiani olnud teravam vorm, seda eriti jalgade osas. Kui Siim vormi osas järgi tuleb ,siis on tal mitmeid plusse Sargega võrreldes, seega jätame ikkagi Sarge sinna kus me ta algul paigutasime... :D . Kulturismis nagu elu on näidanud ei võidagi tihti need mehed kes saalis või lavataga kõige suuremad on ja hea et see nii on.... ;) Hindamiskriteeriume on rohkem kui ainult see kes suurem on. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge pluss Siimu ees on siiani olnud teravam vorm, seda eriti jalgade osas. Kui Siim vormi osas järgi tuleb ,siis on tal mitmeid plusse Sargega võrreldes, seega jätame ikkagi Sarge sinna kus me ta algul paigutasime... :D . Kulturismis nagu elu on näidanud ei võidagi tihti need mehed kes saalis või lavataga kõige suuremad on ja hea et see nii on.... ;) Hindamiskriteeriume on rohkem kui ainult see kes suurem on. ;)

Kui öelda kui................, siis võib ju ka öelda, et kui Sarge massi juurde kasvatab, siis on varsti ka Mikkule konkurent. Aga need ongi ainult kui´d ;)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui öelda kui................, siis võib ju ka öelda, et kui Sarge massi juurde kasvatab, siis on varsti ka Mikkule konkurent. Aga need ongi ainult kui´d ;)

Eks ma olen piisvalt kaua olnud kulturismis, et omada kogemust keda, kellega võrrelda või kellel mingi potensiaal on eriti nähes ka kui palju keegi pühendub treeningutele ja kulturismile kui elustiilile.....aga igal ühel oma arvamus, seega eks aeg näitab mida kellestki saab... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma olen piisvalt kaua olnud kulturismis, et omada kogemust keda, kellega võrrelda või kellel mingi potensiaal on eriti nähes ka kui palju keegi pühendub treeningutele ja kulturismile kui elustiilile.....aga igal ühel oma arvamus, seega eks aeg näitab mida kellestki saab... ;)

Põhimõtteliselt, et kui ma foorumis ei räägi kuidas ma trennis oksendada tahaks või siis kuidas dieedi ajal pilti eest hakkan viskama vms, siis see tähendab, et ma ei pinguta?

Mina olen aru saanud, et see foorum on motivatsiooniks inimestele, et ka nemad hakkaks treeningutega tegelema. Kui sportlased hakkaksid foorumis rääkima kui rasked on nende treeningud (a'la ropsivad juba), kuidas dieet on surmav (pilt taskusse, mälulüngad jne)... kas see tooks inimesi spordile lähemale... Ma ei usu.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt, et kui ma foorumis ei räägi kuidas ma trennis oksendada tahaks või siis kuidas dieedi ajal pilti eest hakkan viskama vms, siis see tähendab, et ma ei pinguta?

Mina olen aru saanud, et see foorum on motivatsiooniks inimestele, et ka nemad hakkaks treeningutega tegelema. Kui sportlased hakkaksid foorumis rääkima kui rasked on nende treeningud (a'la ropsivad juba), kuidas dieet on surmav (pilt taskusse, mälulüngad jne)... kas see tooks inimesi spordile lähemale... Ma ei usu.

Kas sa arvad, et ma hindan sportlasi selle järgi, kes suudab ropsimiseni treenida või dieediga ennast ära tappa.....siis oled küll valesti aru saanud asjadest. Läbi oma tegemiste näitangi, et mõistusega tehes saab neid asju teha 20 ja rohkemgi aastat ja ka iga aasta võistledud, ilma et see kuidagi psüühikat või muid füsioloogilisi protsesse mõjutaks. Küsimus on üldises tervises - sinu tegemistest on välja loetud pidev terviseprobleem, mis ei võimalda näidata järjepidevat arengut. Hinnates selle põhjal mida sa endast kirjutad - muud võimalust mul hindamiseks kahjuks ei ole, siis kumabki pilt, mis ütleb ,et enamuse ajast sa ei treeni ja natuke enne võistlus käid trennis ja tuleb tulemus. See näitab seda, et kui sa saaksid pühenduda võiks tulemus olla tunduvalt parem, sest need kellega sind hetkel võrdlen ,treenivad ja panustavad aastaringselt. Kuid olen neid nö "andekaid" mehi ennegi näinud ja ka minu rühmas on neid olnud ja küsin ,et kus nad täna on? Andekus on vaid üks osa kogu tervikust, ilma terviseta ja ilma tööta kaugele ei jõua....

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oledki minust valesti aru saanud. :)

Ma teen aastaringselt trenni. Pole vigastuste pärast kunagi trenne ära jätnud, vaid leidnud alternatiive.

Lisaks pole vigastused seotud kuidagi jõusaalitreeningutega nagu mõnele on mulje jäänud. Need asjad on mul lapsest saati küljes olnud, vahel annab rohkem tunda, vahel vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi harcore trenn üksi ei näita pühendumist. Seda on raske sõnadesse panna, aga selline mulje kujuneb sellest, mis pidevalt jutust-tegemistest läbi kumab. Ära pane pahaks, aga mullegi on sinu puhul selline mulje jäänud. Kui dieedi kestus on üks nädal ja poole ajast sa kas ei söö üldse/toitud rämpsust jne jne siis mis pühendumisest me räägime. Okei, sul on igasugused vigastused jne ja kindlasti head põhjendused asjadele aga taaskord: selline mulje inimestele jääb.

Ma ei tea, kas ala lihtsalt ei paku sulle piisavalt pinget või kardad sa "kogu raha ühele kaardile panna". Jah, hetkel oled ka selle lähenemisega teistest mööda tuhisenud, aga nagu Ott on öelnud, et andekuse arvel saab läbi vaid teatud aja ja teatud tasemel.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev arutelu siin Siimu teemas. Raske öelda, kui palju keegi on pühendunud või kui raske kellelgi on. Minu kannatusi ja dieedi eripärasid on omal ajal materdanud inimesed, kes samal ajal istusid süstla otsas... Otil on selles suhtes õigus, et viimaste 10 aasta jooksul oleme laval näinud palju väga andekaid juunioreid, aga tänaseks päevaks on nad kõik erinevatel põhjustel kulturismist eemaldunud ja need, kes võib-olla alguses millegi erilisega silma ei paistnud, on hakanud vaikselt aga kindlalt tõusma lolli järjepidevuse ja meeletu tahtejõuga. Merisalu puhul ma näeksin lahendusena tema oma teemat siin foorumis, kus kirjeldab rohkem oma treeninguid ja toitumist. Mees elab kindlasti huvitavat elu, heidab tihtilugu teistele spordipoistele igasuguseid asju ette, aga tema enda tegemistest on jäänud kõrvalseisjal väga ähmane ettekujutus või siis tõesti selline ülekohtune arusaam, et mees ei teegi trenni vaid sööb krõpsu ja joob cocat peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt ongi nii, et mulle ei meeldi oma tegemisi eriti kajastada foorumis ja las see jääbki nii.

Ütleme lühidalt, et mul on kõik läbi mõeldud. Ma tean, mida ma teen ja kuidas asjad käivad. Ei ole vaja minu pärast muretseda. :)

Kes arvavad, et ma ei näe vaeva, siis tehku ise selline tulemus kahe aastaga nagu ise olen teinud. Siis näete, kui palju on vaja pingutusi ja vaeva näha.

PS. Kes tahavad minu tegemistest rohkem teada vajutage signatuuri peale ja selle kaudu jõuate minu blogisse. (http://taavimerisalu.wordpress.com)

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt ongi nii, et mulle ei meeldi oma tegemisi eriti kajastada foorumis ja las see jääbki nii.

Ütleme lühidalt, et mul on kõik läbi mõeldud. Ma tean, mida ma teen ja kuidas asjad käivad. Ei ole vaja minu pärast muretseda. :)

Kes arvavad, et ma ei näe vaeva, siis tehku ise selline tulemus kahe aastaga nagu ise olen teinud. Siis näete, kui palju on vaja pingutusi ja vaeva näha.

PS. Kes tahavad minu tegemistest rohkem teada vajutage signatuuri peale ja selle kaudu jõuate minu blogisse. (http://taavimerisalu.wordpress.com)

Salalik Sarge on nagu kultusstaar Lady Gaga, kelle õiget nägu keegi täpselt ei teagi ja see võimaldab aplal naisterahval rannas segamatult sexida ilma, et keegi teda ära tunneks nagu ta ise on öelnud. Igal juhul edu Sargele ja kui sellise kiirusega areng jätkub, siis peaks mees varsti suurvõistlustel medaleid niitma :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On mis on, kogu selle jutu mõte ei olnud kellegi tulemust, tahet või saavutusi vähetähtsustada, rääkisin oma nägemusest eelkõige Siimu arengut silmas pidades ja usun ,et kedagi ei peaks solvama see, kui Siimu kui tulevikumeest esile toon. Seega tõmbame selle jutuotsa kokku ja keskendume trennile mis algab varsti, kas Spartas on veel täna tegijaid?... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane tugev jalatrenn

Kuna kaal oli hommikul oodatust madalam, siis sai lisaks tavatoidule hommikul laetud koduküpsetatud leivaga :D Tundub, et see läks õigesse, kohta, sest sündis kaks uut kükirekordit. Üldse on hetkel seis vägagi positiivne, olen siiani suutnud dieeditingimustes kangile juurde kruttida ning jõudnud üldse kõige tugevamale tasemele, kus eales olen olnud. Loodame, et homne rind-õlg-triitseps kulmineerub samades värvides.

Kükk: 20kgx12, 70kgx10, 100kgx5, 140kgx12

Eeskükk: 100kgx3, 140kgx2 (olen varem sidemetega kolmese ka teinud, kuid raw'ina on kaks kordust tunduvalt parem tulemus)

Press: 3-4 s (raskusele ei pööranud mingit tähelepanu, ladusin mingid kettad lihtsalt tunde järgi peale)

GHR: 4x8 (käte abiga), 2x8 (kepiga)

Tegemist siis glute-ham raise'iga või siis tuhara-reie kakspea tõstega. Eestis tundub see harjutus suhteliselt tundmatu olevat, kuid välismaal küllaltki suure au sees olev. Tegemist abistatud variantidega. Mõlemad versioonid lisatud ka videosse.

Säär eeslil: 4s

Säär seistes: 4s

Aeroobset kokku 50 min sõudmist.

Toidulisanditest: Ei, Imre, põletajat hetkel kasutusel ei ole. Hetkel kasutusel RUSH, HT-R ja DEXTRO - ehk siis teisisõnu Oti tšempionite eine :D Kindlasti on neil lisanditel oma sõna öelda jõu juurdekasvus ning eduka dieedi alguses.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa korralikud raw numbrid ja seda eriti veel dieedi tingimustes, st. et toimetame õigesti.... ;) Huvitav, et sul rinnalküki ja turjalküki vahe nii väike on, ise peale 180x12 tegemist 180 rinnalkükki küll ei tee.... :( ühe korduse võib - olla raw punniks ära, kuid mitte enam. See kepiga harjutus on ka vanainimestele hea harjutamiseks... :D kodustes tingimustes.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×