Jump to content
ochii

rind

Recommended Posts

rind areneb niiiiii aeglaselt bääh või on 8 kuud liiga vähe alles? :rolleyes:

igatahes muu tuleb hoogsamalt. mulle tundub vähemalt

küsimus selles, et äkki olen üle treeninud, kuna tahtsin kiiresti areneda? teen rinnale: kaldpinnal surumine kangiga, siis hantlitega, siis hantlitega lendamine, siis pec-tec ja siis horisontaalil kangiga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võib täitsa olla küll, et teed üle. kui ma avastasin, et rinna saab valustaks väga kergelt järgmiseks päevaks, siis mõtlesin, et mis ma ikka nii palju harjutusi teen talle ja vähendasin neid. nüüd rind areneb tunduvalt paremini ja rinna läbisaamiseks piisab mul isegi kahest harjutusest, kuid siiski on mul praegu 3 harjutust. igaljuhul proovi, katseta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjah. Antud juhul on kiiruse mõiste suhteline. Kui aeglaselt ta siis on 8 kuuga on arenenud? Palju on juurde tulnud ja palju sa tahaksid et oleks olnud juurde tulnud?

Esialgse hinnanguna võib Vbalt algaja kohta, kes on alles 8 kuud trenni teinud, teed natuke rinda liiga palju. 5 harjutust sellise staaziga inimese kohta on ilmselgelt liiga palju. ( eeldades, et teed igat harjutuse töö seeriaid vähemalt 3tk ).

Usun, et vabalt aitaks kui teed 3 harjutust ja pingutused iga harjutuse ja iga seeria puhul oleksid maksimaalsed. Tähtis ei ole mitte, et mida rohkem harjutusi teha vaid ikka see, et iga seeria puhul maksimaalselt pingutada.

Teine küsimus, et millise intervalliga sa rinda treenind? Jällegi, kuna Teie staa?i puhul võiks treeninda rinda maximaalselt 3x kahe nädalajooksul. Kindlasti mitte rohkem. Vastasel juhul jääb taastumiseks ja kasvamiseks mõeldud aega lihtsalt ebapiisavalt lühikeseks ning maksimaalne kasvamise ja jõu arendamise efekt jääb saavutamata.

Kolmas oluline punkt on kinldasti see, et milline on sinu treening kava? Kas treeningakava on koostatud nii, et muudel päevadel rind ikka puhkab või saab rind ka teistel treeningpäevadel mingil põhusel "vatti"? Kas rinna treening on paigutatud treeningtsükli ( mitme päevane treening kava sul on - 3-4 päevane ? ) esimeseks päevaks või on see mõnel teisel päeval? Kui eesmärgiks on keskenduda rinna arendamisele või järele aitamisele võiks rinna treening olla treening tsükli alguses vahetult peale puhke päeva ( päevi ).

Et täpsemat nõu andam pead tunduvalt täpsemalt krjeldama oma treeningut, taastumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mnjah. Antud juhul on kiiruse mõiste suhteline. Kui aeglaselt ta siis on 8 kuuga on arenenud? Palju on juurde tulnud ja palju sa tahaksid et oleks olnud juurde tulnud?

Esialgse hinnanguna võib Vbalt algaja kohta, kes on alles 8 kuud trenni teinud, teed natuke rinda liiga palju. 5 harjutust sellise staaziga inimese kohta on ilmselgelt liiga palju. ( eeldades, et teed igat harjutuse töö seeriaid vähemalt 3tk ).

Usun, et vabalt aitaks kui teed 3 harjutust ja pingutused iga harjutuse ja iga seeria puhul oleksid maksimaalsed. Tähtis ei ole mitte, et mida rohkem harjutusi teha vaid ikka see, et iga seeria puhul maksimaalselt pingutada.

Teine küsimus, et millise intervalliga sa rinda treenind? Jällegi, kuna Teie staa?i puhul võiks treeninda rinda maximaalselt 3x kahe nädalajooksul. Kindlasti mitte rohkem. Vastasel juhul jääb taastumiseks ja kasvamiseks mõeldud aega lihtsalt ebapiisavalt lühikeseks ning maksimaalne kasvamise ja jõu arendamise efekt jääb saavutamata.

Kolmas oluline punkt on kinldasti see, et milline on sinu treening kava? Kas treeningakava on koostatud nii, et muudel päevadel rind ikka puhkab või saab rind ka teistel treeningpäevadel mingil põhusel "vatti"? Kas rinna treening on paigutatud treeningtsükli ( mitme päevane treening kava sul on - 3-4 päevane ? ) esimeseks päevaks või on see mõnel teisel päeval? Kui eesmärgiks on keskenduda rinna arendamisele või järele aitamisele võiks rinna treening olla treening tsükli alguses vahetult peale puhke päeva ( päevi ).

Et täpsemat nõu andam pead tunduvalt täpsemalt krjeldama oma treeningut, taastumist.

vähendaksin siis harjutused nii: surumine kangiga kaldpingil, pec-tec ja siis horisontaalil kangiga

rinda teen vaid ühe korra nädalas. trenni teen 3x nädalas. ning oma arvates ei kattu teiste päevade harjutused rinna harjutustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

deem! harjutused olid tegelikult sellised:

1) kaldpinnal surumine kangiga

2) kaldpinnal surumine käsikutega

3) kaldpinnal lendamine käsikutega või pec-tec

4) horisontaalil surumine kangiga

5) rööbaspuudel surumine (mis mõjub peale tiitsepsi veel rinna välis ja alumisele osale)

ma just tahaksin arendada rinna üla- ja siseosa kõvemini. piisaks kolmest harjutusest, süsteemis 3x12?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin proovida järgmisi harjutusi all väljatoodud järjekorras:

1) kangi surumine kaldpingil 2+4 ehk 2 seeriat sooja ( kerged seeriad kerge raskusega, kuna esimene harjutus siis lihas peab harjuma töö ja liigutusega ) ja 4 tööseeriat ( nurk ca 30 kraadi )

2) lendamine kaldpingil 1+3 ( nurk ca 30-40 kraadi ) Rahulikult teed, tunnetad liigutust ja lihaste tööd. Hea oleks kui küsiksid kedagi julgestama, et viimased kordused keegi küünarnukkidest sutsu aitab/julgestab

3) peck-deck 1+4 ( jälgi, et selg oleks vastu trenazööri, kehaga rapsima hakat pole mõtet )

Kindlasti paiguta rinna päev peale kahte järjestikust puhkepäeva, nii saad teha maksimaalse energiaga - oled piisavalt puhanud. peale trenni ära unusta süüa valgurikast toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuhu horisontaal jääb? ma ei saa seda ju kavast ära jätta?!

samas miks ma peaksin tegema kaks ühe funktsiooniga harjutust - lendamine kaldpingil ja liblikas pec-tec'il? mõlemad ju mõjuvad ainult rinna siseosale

Muudetud kasutaja ochii poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, panin natuke topicust mööda :rolleyes: - kuskil jäi meelde, et soovid arendada just rinna ülemist osa. Ilmselt oli see teises topicus ja ajasin need sassi. Minu viga.

Vaheta kaldpingil surumine horisontaali vastu. Kordused ja soojendusseeriad jäta samaks.

Lenadamine kaldpingil tee teise harjutusena. See on väga hea harjutus ka just rinna ülaosale - venitab maksimaalselt rinna lihast - samas annab mõnusalt koormust. Üldiselt on kõik vabade raskustega tehtavad harjutused paremad kui trena?ööril.

Ja viimasena tee ikkagi kas pec-dec või ristivedu. Mõjub hästi siseosale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle kohe eieieieiei mitte ei meeldi nii. samas sul on õigus - ülarinda tahan arendada rohkem aga ma ei saa ära jätta horisontaalil surmumist. M.M pakkus välja, et ma teeksin kaldpingil esimesena, siis teised harjutused

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöörduksin Oti poole

Küsimus seisneb selles: kui ma tahaksin rinda kõvasti arendada, eriti ülemist ja sisemist osa, siis kas allpool toodud harjutused oleksid kooskõlas mu eesmärkidega? (harjutused on võetud ühest teie enda koostatud kavast) Kas teha neid raudselt iga nädal rinna päeval nii, nagu nad kavas ja korras on, või siis vahetada neid ja mässata järjekorraga? (M.M soovitas viimast)

1) Kaldpinnal kangi surumine

2) Lamades surumine kangiga

3) Kaldpinnal hantlitega lendamine

4) Pullover ( ületõmbed ) hantliga

PS! staa?i on mul pea 9 kuud

Aaaaaaaaaaaitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×