Jump to content
AnneP

Arnold Classic & AC Amateur Europe 2012: MEDALISADU

Recommended Posts

Truly...

Also Mr Pavel Kirilenko is heading to the ACE, and Eastlabs updates about him as well;

Photos - http://www.eastlabs.biz/gallery/1183

Video - http://tv.eastlabs.b...-15-august-2012

39.jpg

44.jpg

42.jpg

Pavel Kirilenko was absolut european champion 2007(Baku, Azerbajan)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkamismõte hakkas Kooviti peas vasardama siis, kui ta leidis rahvusvahelisest võistluskalendrist maineka jõuproovi, "Arnold Classic Europe", mis toimub 12.-14. oktoobrini Hispaanias.

http://www.ohtuleht.ee/489492

See on küll võimas uudispomm! Koovit on vaikne mees, elab nagu vähk kivi all ja kui siis paugutama hakkab, siis kolmeraudsest! Edu maailmameistrile! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur mees, aga edukam oleks tõenäoliselt mõnel muul raskejõustiku alal kui kulturism....

Tegemist on Gruusia sportlasega ja olen seda meest isegi oma silmaga näinud ja pildistanud. Mingil suurvõistlusel ta pääses vist isegi finaali, aga medalimeeste hulku küll mitte ja oi kui löödud ta oli! See võis olla 2007 Bakuus, aga võin eksida. Leidsin selle mehe kohta ka pilte ja see kaalumise pilt peaks olema minu tehtud. Mul on see igal juhul kuskil arhiivis olemas.

http://worldwidebody...epublic-of.html

Jah, oligi Bakuus:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=139908

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke naljakad poosid, kuid ma olen kindel, et kui topelt biits eest ja tagant selg tuleb, siis arvamused tublisti muutuksid :)

post-50-0-26801800-1345748664.jpg

post-50-0-18675100-1345748667.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks Taavile vastupidamist ja tahtejõudu treeningutel ning võistlustel edukat, pigem auhinnalist kohta kui mitte esikohta. Loodame, et õnnestub.

Kahjuks antud teemale mul ei ole võimalik teadmata põhjustel Taavist fotot lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks Taavile vastupidamist ja tahtejõudu treeningutel ning võistlustel edukat, pigem auhinnalist kohta kui mitte esikohta. Loodame, et õnnestub.

Kahjuks antud teemale mul ei ole võimalik teadmata põhjustel Taavist fotot lisada.

:D

post-50-0-45968000-1345767931.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk sa ei maga enam üldse või, et öösel postitad.... :blink:

Kalale läks.

Kuigi siinkohal Vähk eksis.

Henry mõtles hoopis seda pilti:

post-3216-0-45628400-1345791573.jpg

Kaunis, Kirp. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalale läks.

Kuigi siinkohal Vähk eksis.

Henry mõtles hoopis seda pilti:

post-3216-0-45628400-1345791573.jpg

Mina võiksin oma kaameraga tehtud Kooviti piltidest lausa kataloogi trükki lasta :)

post-50-0-94431400-1345835961.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina võiksin oma kaameraga tehtud Kooviti piltidest lausa kataloogi trükki lasta :)

post-50-0-94431400-1345835961.jpg

No krt, kus venitab, aga vast venitas välja.

Igati 1 sümpaatsemaid sportlasi kulturismirindel :rolleyes:

Ja edu igarahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venemaalt valmistub AC veel üks huvitav mees, alles 2 aastat tagasi klassikas maailmameistriks tulnud, hiljem kui ma õigesti mäletan dopingu tarvitamise eest diskfalitseeritud Igor Gostjunin. Mees on teinu läbi imetabase arengu ja hetkel kaal 114kg.... ;)

post-22-0-71343700-1346092982.jpg

post-22-0-46907000-1346092997.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venemaalt valmistub AC veel üks huvitav mees, alles 2 aastat tagasi klassikas maailmameistriks tulnud, hiljem kui ma õigesti mäletan dopingu tarvitamise eest diskfalitseeritud Igor Gostjunin. Mees on teinu läbi imetabase arengu ja hetkel kaal 114kg.... ;)

post-22-0-71343700-1346092982.jpg

post-22-0-46907000-1346092997.jpg

Ohoo! Venemaal vägilased paisuvad tõesti võimsa kiirusega. 2 aastat tagasi võeti dopingukontrollis maha vist isegi 3 vene maailmameistrit neljast. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu tundub küll, et need Arnold Classicu amatööride võistlused kujunevad ida-euroopa meistrivõistlusteks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu tundub küll, et need Arnold Classicu amatööride võistlused kujunevad ida-euroopa meistrivõistlusteks :rolleyes:

No eks sinna lähebki kohale see seltskond, kes tavaliselt EM või MM loobub dopingukontrolli tõttu. Loomulikult on ka neid kes ei pelga dopingukontrolli, kuid valdav osa just neist kes seal esimeses otsas hakkavad figureerima ei ole osalenud viimaste aastate tiitlivõistlustel, samas on nad nii kevadeti kui sügiseti oma maa võistlustel heade vormidega võistelnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venemaalt valmistub AC veel üks huvitav mees, alles 2 aastat tagasi klassikas maailmameistriks tulnud, hiljem kui ma õigesti mäletan dopingu tarvitamise eest diskfalitseeritud Igor Gostjunin. Mees on teinu läbi imetabase arengu ja hetkel kaal 114kg.... ;)

post-22-0-71343700-1346092982.jpg

post-22-0-46907000-1346092997.jpg

Ma võin eksida, aga selleks ajaks kui see mees lavale tuleb, ei tohiks tal IFBB-s veel 2-e aastane võistluskeeld läbi olla. Tema kontroll osutus positiivseks 2010 detsembris toimunud võistlustel. Kardan, et see mees ei ole ainuke dopingumees, kes Arnold Classicul lavale ronib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×