Jump to content
sander1232

Valgupulber

Recommended Posts

Olen 17 aastane ning käin vähemalt 4 korda nädalas jõusaalis. Kaalun 76kg ning olen 193 cm pikk. Kas enne, kui ostan vagupulbrit(mõtlesin, et Hera 80 sobiks), mida peale trenni võtta, pean ma saama oma toitumise korda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Millist valku soovitate peale trenni tarbimiseks? Kas Fast Whey+ on normaalne või mis asi see HT-R on, kas midagi kangemat. Vabandan, kui küsimus rumal. Pole kaua aega spordiga kokku puutunud ning ei orjenteeri toidulisandite maailmas absoluutselt.

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey+ on kõige kiirema imendumisega ja puhtam valk. Taastusjook peab aga lisaks koosnema ka süsivesikutest, nt Dextro. HT-R on paljude toimeainete valmissegu. Ühesõnaga kas võtad Whey+ ja segad sinna ise juurde Dextrot ja vajadusel veel teisi toimeaineid nii palju kui tahad või võtad kohe Ht-Ri, milles on kõik tähtsamad toimeained juba koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud põhjaliku vastuse eest! Kas saan õigesti aru, et HT-Ril on siis juba Whey sees + lisatud veel muud vajalikku. Järelikult tuleb viimane valida

Whey tähendab vadakut, selles mõttes on seal jah valk juba sees. Lihtsalt et tavaliselt tuleb eraldi segades soodsam kui valmissegu ostes. HT-R sisaldab muidugi enim toimeaineid ja et sama segu ise kokku segada tuleks osta mingi 5 erinevat toodet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×