Jump to content
t6nis

Aeroobse trenni kestvus?

Recommended Posts

Mul tekkis küsimus aeroobse trenni kestvuse ja intensiivsuse kohta. Ma käin 3 korda nädalas jõusaalis. Trenn koosneb umbes 2 tundi jõutrenni + 50 min aeroobset. Aeroobse eesmärgiks oleks siis minu puhul rasva vähendamine.

Küsimus tekkis seoses sellega et lugedes siiin varasemaid teemasid on pakutud aeroobse trenni pikkuseks 20 -60 min. Mõnedes teemades mainitakse isegi, et tehes üle 30 minuti võib see kahjulikult mõjuda. Ka on pakutud tavaliselt pulsi sageduseks 140 . Minul aga on aeroobse ajal pulss kohati kuni 190. 140 ei tundu lihtsalt piisavalt intensiivne.

Küsimus on kas 50 minutit pikk aeroobne treening peale 2 tundi jõutreeningut on liiga palju või mitte?

Ette tänades !

Tõnis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aeroobse trenni eesmärgiks ongi rasva põletamine ning selleks sobiv pulsisagedus on muiudgi sõltuv vanusest ja individuaalne, kuid igal juhul mitte 190.mul suvel rattaga sõites (metsas) oli ca 170-180 ja siis käis ikka kole andmine, harva viskas ka 185-190 peale.kõrge pulsiga põletad küll kaloreid, mitte aga rasva.siin amazonis peaks selle kohta infi küll olema.iseendal kulub kangitrennile ca 1-1,5 tundi koos soojendusega ning siis lisaks 30 min. ratast (tempo ca 26-28 km/h ja 140-160 kW), pulss on sealjuures 130-135 tuuris.aga vaata ringi ja uuri, mis räägitakse.edu igaljuhul. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ähh pagan, lugesin oma kunagise kirjatüki uuesti läbi ning muidugi on jutt vattidest, mitte kilovattidest, nii kõva mees ikka ka nüüd ei ole. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud arvavad ekslikult,et mida rohkem ja suurema koormusega treenida,seda parem on tulemus.See reegel kehtib ainult teatud füsioloogilise piirini,mille ületamisel tulemused enam ei parane,vaid isegi halvenevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pulsisagedus vastupidavuse treeningul on 170 - vanus.Optimaalne oleks joosta kolm korda nädalas iga kord üks tund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×