Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Krt märkasin et endal sama asi, kunagi nagu ei pannud tähele seda. Olen proovinud sättida jalgu igat pidi kuid ikka käib lõpus see wink ära. Ootaks ka heameelega kommentaare

Kusjuures see wink käib ära 95% kükkijatest. Siinkohal võiks mõelda, et kas tuimalt põhja on alati õigustatud, kui liikuvust puusast nii vaba pole või kükkida täpselt nii alla, et seda ei tekiks. Staarfüsio gmaster näiteks pooldab eelmainitud varianti.

Tihtipeale võetakse eeskuju klassikalistelt tõistjatelt, kellel polegi muud valitkut kui põhja minna, sest ilmselgelt 200+ kangi on lihtsam rinnale võtte ise võimalikult sügavale minnes. Samas seda liikuvust ja sügavat kükki nad harjutavadki koos spets-kingadega. Iseasi, kas teistel harjutajatel on vajalik seda ilmatingimata matkida, kui muud tegurid pole samad.

/2 cents

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal ikka võitlen väsimusega. Nädalavahetusel olid Janariga koos väga tugevad trennid, kuid hing jäi natuke piinama, kuna aeroobset ei saanud teha. Eile oli ka selline väsimus sees, et jätsin trenni ära. Täna on tunne jälle nagu noor jumal.Õhtul ootab 45 min aeroobset, korralik selg ja biitseps ning kõht.

Saab täna ka üle pika aja koos Silvariga trenni teha, vaatab kas õnnestub Vanaisal kael pikaks tõmmata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides


Taavi, sulle meeldib küll täiesti põhja minna kükiga, kuid samas on näha, et alaselg/tagumik läheb selle sügavuse juures kongu (kumeraks). Ing k butt wink. Ise olen viimasel ajal läinud täpselt nii sügavale, et selg jääb neutraalseks ja seda ei teki.

Kuidas kommenteerid?

Ei ole endal treenimist see seganud ja usun, et kord nädalas niimoodi kükkida ei ole vast hullu ka. Sügavale kükin selle pärast, et siis on mul kogu aeg kindel kükkimise amplituut ja saan sellega arengut jälgida. Mitte ei tee nagu päris paljud, et mida raskemaks kang läheb, seda kõrgemaks kükid jäävad - no, sellega ei saa oma raskuste arengut ju üldse vaadata. Ainult hea ego boost.

Võimalik, et see minu butt wink on selle pärast, et mul on hüperlordoos. Põhjus on see, et ma absoluutselt ei treeni kõhulihaseid (AGA KUIDAS MUL SIIS SIXPACK ON!? :blink::wacko::blink::huh: ). Üleeile trennis just mõtlesin, et pean kõhulihaste treenimise ikka käsile võtma, sest hea oleks kui oma peotantsija rühist lahti saaks :). Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks jah eelkõige structural integrity't taga ajada, mitte iluideaali. (ehk siis treeni kõhtu ka, et tugev rüht oleks) Muide, sa tummy vacuum harjutust ka teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks jah eelkõige structural integrity't taga ajada, mitte iluideaali. (ehk siis treeni kõhtu ka, et tugev rüht oleks) Muide, sa tummy vacuum harjutust ka teed?

Idee poolest tegelikult piisab kui treeningkavas on regulaarselt kükk ja jõutõmme. Minu puhul on tegemist juba rühihäirega, siis tõesti pean lisama kõhulihaste harjutused kavasse.

Ei ole teinud vaakumit, aga sellega probleemi ei ole. Olen naljapärast ka poseerinud vaakumis kõhuga :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, sulle meeldib küll täiesti põhja minna kükiga, kuid samas on näha, et alaselg/tagumik läheb selle sügavuse juures kongu (kumeraks). Ing k butt wink. Ise olen viimasel ajal läinud täpselt nii sügavale, et selg jääb neutraalseks ja seda ei teki.

Kuidas kommenteerid?

Tahtsin siin lisaks mainida, et põhja kükkides ja just selle sama "butt wink"-i tõttu olen ma kolmel korral selja "ära tõmmanud". Ja need ongi mu ainukesed vigastused jõusaalist. Muidugi nüüd olen küki tehnikat muutnud ja enam ei küki põhja, lihtsalt alla paralleeltasapinda. Muidugi klassikalistest tõstjatest rääkides, siis eeskükk ei venita seda alaselga kaugeltki nii palju, kui kükk kang turjal. Eeskükil lähen ise ka põhja ja pole midagi olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstjad venitavad spetsiaalselt ka selleks, et winki ei tekix :)

Küsisin Eesti ühelt parimalt tõstjalt, et kas venitavad, siis vastus oli kindel ei.

Täna oli endal vaba päev. Täna märkisin üles ka söödud toidukoguse.

Kaloraaž: 3787kcal

Valgud: 201g (22%)

Süsivesikud: 324g (35%)

Rasvad: 181g (45%)

70g rasva sai täna juba vahukoorest ehk ca 630kcal. Lihtsalt niisama jõin - hea koht, kust kaloreid saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui oleks ette ära vajunud. Oleks kang kandadele kukkunud. Oleksite rida :D Õnneks jäid kõik terveks ;)

Käi mõned korrad tõstesaalis trennis ja näed, et päris palju vaeva peab nägema, et kang endale kandade peale kukutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma hommikusööja ei ole, siis sai just selline kooslus sisse aetud:

Valgušeik: 300g mahla + 40g pulbrit. Kui šeik joodud, siis 200ml vahukoort otsa.

Kaloreid: 977kcal
Valgud: 40g
Süsivesikud: 37g
Rasvu: 73g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma hommikusööja ei ole, siis sai just selline kooslus sisse aetud:

Valgušeik: 300g mahla + 40g pulbrit. Kui šeik joodud, siis 200ml vahukoort otsa.

Kaloreid: 977kcal

Valgud: 40g

Süsivesikud: 37g

Rasvu: 73g

Mis sa valad vahukoore lihtsalt klaasi ja jood seda?? Maitseid on ikka igasuguseid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa valad vahukoore lihtsalt klaasi ja jood seda?? Maitseid on ikka igasuguseid :D

Otse pakist. Maamees ja rasvane piim on mulle alati meeldinud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis trenn oli Orasega koos nagu lubatud....aga see kaela sirgeks tõmbamine jäi mul 2 silma vahele. Alustasime 45 min rahuliku aeroobsega. Järgnesid lõuatõmbed ilma raskuseta neli pikemat seeriat :-)Orasel siis 15x, minul 7, sest see on ilus number :-) ja ega rohkem ei jõua ka ;-) Siis tegime kõhuli lamades horisontaal plaadil tõmbed rinna alla 4 seeriat 40 kg 20x, 25x,, 30x ja 35 x. Sellele järgnes "palvetamine" ehk siis plokilt trossiga alla vajutused umbes nagu pullover aga natu kergem versioon 5x8. Lõpetuseks aeru tõmbed trenasöril ehk siis raud teibaga aerutamise immitatsioon 4x15. Biitsepsile Scotyl tõsted plokk süsteemil 6x8 ja biitseps tõste kangiga 20 kg 1x50. Lõpetuseks kõhule liigend nuga ehk siis pingi nurgal keha sirutused ja kokku tõsted 10x12 Trenni lõpuks tundus nagu Orase kael oleks pikem natu küll :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi!

Täna oli siis tõmbevaba õlatrenn ehk siis kerge rinnalevõtt selle asemel. Tegin 80kg. Järgmine trenn vast peaks juba treenima rinnalevõttu ja mingi 100kg peale panema kangile. Teen rinnalevõttu ja jõutõmmet kordamööda. Sama ka svungi ja istudes surumisega õlale. Kui on tõmme, siis surun ja kui on rinnalevõtt, siis svungin. Svungis kasutasin 80kg - midagi rasket ei olnud, selline mõnusalt paras. Juurde ka ei hakka panema.

Täna siis sai Musclecore'i aminohapped ka otsa, aga õnneks TÜ ASKis mind Intra ja Whey3 ootamas. Ma ei tea, kas on juhus, aga pärast seda, kui hakkasin enne trenni ja trenni ajal aminohappeid manustama, siis tulemused on paranenud ja pärast trenni laiba tunnet ka ei ole.

Homme selg ja ülehomme Spartas käed. Eks proovin seal ägedaid aparaate - Nõos ainult hantlid ja kang treenimiseks :D.

Tänane kaloraaž 3527kcal.
Valgud: 212g
Süsivesikud: 230g
Rasvu: 191g

Eks rasvad moodustavadki ca 50% kogu kaloraažist. Õhtusöögiks tegin plohvi (200g), hakklihaga (350g) ja kõrvale 500ml mahla. Tuli juba 79g valku, 94g süsivesikuid ja 79g rasvu - kokku 1400kcal. Olen kogu aeg pigem õhtune sööja, isegi dieedi ajal.

Arvatavasti söön veel midagi kergemat enne magamaminekut ka :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle eile sai Reedale ka kava kuni Eesti Karikavõistlusteni paika pandud. Ja peab ütlema, et hoolimata selja vigastust, on vorm parem, kui kunagi varem võrreldes eelmisi ettevalmistusi sama ajaga :-) Korrektne toitumine, distsipliin ja hea tahe on selles spordis kõige alus ja Reedal sellest puudust ei ole. Oluline on eesmärkide püstitus ja sihipärane ning mõtestatud töö nende suunas. Plaan on teha kolm võistlust EKV, Kiiev ja Santa Susanna,kuigi Kiievis vist napilt ei toimu võistlust :-) Reeda moto on nagu minulgi...Kui midagi piisavalt palju tahta ja selle nimel kõvasti tööd teha on kõik võimalik. Ainult sellise suhtumisega võib puudutada taevast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poiste vormist on pilte olnud, kas Reeda või miks mitte ka teiste naiste seisust ka ehk fotoreportaazi tuleb - me Tallinna poolt ikka aeg - ajalt näitame, kes mis seisus on.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai tehtud selle nädala teine trenn Orasega. Nagu ikka 45 min aeroobset. Pärast mida Oras tegi kerge rinna ja mina biitsepsi. Koos alustasime svungiga 50kg 2x5, 60kg 2x5 ja70kg 2x5. Siis õlale lennutused kõrvale, käed 90 kraadise nurgaga 12;5kg 4x12 ja lennutused ette 15 kg 4x10. Triitsepsile rööbaspuudel surumine plahvatuslik liigutus 4x15 ja plokil triiitsepsi sirutus pulgaga alt haardega 4x15 65kg, plahvatuslik liigutus sirutusel ja tagasi kontrollitult. Lõpetasime alaseljale sirutused pingil 4x13. ...Taavi, kui nii edasi läheb siis ma pean ikka vägisi su Fast pro Intra ja selle Whey 3 ise ära sööma.... Ahvatlevalt ootavad veel sind, varsti aga mind adminni juures ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×