Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Aga joo siis kaloreid (:

Mis ajajooksul sul see ca 3 kilo lihasmassi kadus? Kuna stabiilne 85 oli? :)

Kui vedelik on maitsega, siis ei taha alla ka see minna. Aga püüan piima juua 300ml kaupa - ca 180kcal.

Kadus ära 1,5 nädalaga, kui haige olin/olen. Haiguse alguses oli ka veel kaalul üllatuslikult 85kg. Põhimõtteliselt on kogu aja vältel 84+kg kopikatega alati kaalul olnud, sest pärast dieeti tõmbasin rekordiliselt kaalu 89.9kg peale ja kevadel langetasin 85 kanti ja jäin seda hoidma.

Vaatasin täna peeglisse ja uurisin, siis põhiline mass on kadunud sealt, kus mul seda varem ka ei olnud. Kõige rohkem kätelt, siis rinnalt ja natukene ka seljalt kadunud. Õlad ja jalad on suhteliselt hästi säilinud. Kui treeningpäevikut vaadata, siis jalgadele olen suve jooksul kõige rohkem vatti andnud. Põhimõtteliselt 3 trenni järjest nädalaste pausidega ongi mingil ajahetkel ainult jala trennid :P. Kaks trenni jalgadele on haigena veel tehtud.

Teen vast ühe nädala veel kergemalt ja vaatan, kuidas enesetunne on trennide ajal. Teen lihasgrupi üks kord nädalas läbi. Edaspidi tahaks juba 2x nädalas koormust anda lihasgrupile - 1x raske, 1x kerge. See suvi üldse üsna kehv olnud, sest päris pikalt vaevas ka trapetsi vigastus tänu millele oli igasugune liikumine valulik ja raskendatud ning muidugi ka treeningud. Nüüd tundub, et hakkab tagasi tõmbuma ja sügisel tahaks juba täie rauaga treenida.

Hetkel motivatsioon täiega laes ja vaim tahab tegutseda, aga keha ei jõua järele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kadus ära 1,5 nädalaga, kui haige olin/olen

3kg lihamassi..

Aga mina ei usu seda :D

See on täiesti oletus ja depressioonist öeldud, sest peegelpilt on jube ja absoluutselt ei rahulda. :) Silmaga on kadu näha ja mõõtsin huvi pärast ära ka õlavarre ümbermõõdu, mis on vähenenud 3cm. Nii, et seda tõestab ka mõõdulint, et kadu on olemas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.5 nädalaga jääb küll selline mulje, et mis kütuse pealt sa selle massi siis kasvatasid...et kiirelt tulnud, kiirelt läinud :D:)

Pooleteise nädalaga 3 kilo lihast kaotada tundub igatepidi ulme, isegi juhul kui sa selle aja jooksul trenni ei tee...Muidugi põntsu annab see kui toitumine kehva, nagu sa ennist mainisid, kuid siiski ulme. Ja usun, et valgud ikka prioriteet, nagu meie laadsetel inimestel ikka :P

Aga isegi mahl ei taha alla minna? Ja muidugi kaloreid annab tõsta pähklite nokkimisega...küll päeva jooksul midagi ikka jõuab nokkida :)

Edit: Jalgu kiidaks küll, looking good :)

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.5 nädalaga jääb küll selline mulje, et mis kütuse pealt sa selle massi siis kasvatasid...et kiirelt tulnud, kiirelt läinud :D:)

Pooleteise nädalaga 3 kilo lihast kaotada tundub igatepidi ulme, isegi juhul kui sa selle aja jooksul trenni ei tee...Muidugi põntsu annab see kui toitumine kehva, nagu sa ennist mainisid, kuid siiski ulme. Ja usun, et valgud ikka prioriteet, nagu meie laadsetel inimestel ikka :P

Aga isegi mahl ei taha alla minna? Ja muidugi kaloreid annab tõsta pähklite nokkimisega...küll päeva jooksul midagi ikka jõuab nokkida :)

No... nädal aega oli päevane kaloraaž max 500kcal ja valke 0. Eile sai valke tarbitud ka nullilähedaselt. Täna olen suutnud ühe šeigi juua ja natuke piima. Hetkel pea 1500kcal söödud ja valke sellest 70g.

Edit: Jalgu kiidaks küll, looking good :)

Eks jalgadega näen ränka vaeva ka, eriti veel selle pärast, et mul põlved väga hellad kohad. Nii kaua kuni olen eksisteerinud, siis nii kaua olen ka põlvevalusid mäletanud. Arsti juures öeldi kogu aeg, et kasvamise pärast põlved valutavad, aga ju siiamaani kasvan. :D

Tahaks nii, et kui kunagi peaks Eesti kulturismis mainima nime Taavi Merisalu, siis mäletatakse kui meest kel olid võimsad jalad. Või siis kui räägitakse jalalihastest, siis meenutatakse meest nimega Taavi Merisalu, kel olid võimsad jalad. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa tunnen kaasa sulle, Taavi.

Endal on sama keiss hetkel, et olin haige ja toitumine paigast ära (isegi ligi 50 tundi olin söömata). Ligi 2cm käteümbermõõdult läinud ja 3cm rinnalt. Rohkem ei taha mõõtagi

Palavikust küll mitu päeva möödas, aga söök ikka sisse ei lähe ja jõudu ei ole. :(

Saa kiirelt terveks, Taavi ja head lihasmälu taastumise suhtes!

Teistele soovitan kõvasti küüslauku näost sisse kühveldada! Ei soovi kellelegi sellist sisemist valu ja musta masendust kui seda on raskelt teenitud lihase kaotus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa tunnen kaasa sulle, Taavi.

Endal on sama keiss hetkel, et olin haige ja toitumine paigast ära (isegi ligi 50 tundi olin söömata). Ligi 2cm käteümbermõõdult läinud ja 3cm rinnalt. Rohkem ei taha mõõtagi

Palavikust küll mitu päeva möödas, aga söök ikka sisse ei lähe ja jõudu ei ole. :(

Saa kiirelt terveks, Taavi ja head lihasmälu taastumise suhtes!

Teistele soovitan kõvasti küüslauku näost sisse kühveldada! Ei soovi kellelegi sellist sisemist valu ja musta masendust kui seda on raskelt teenitud lihase kaotus :D

Pulli mehed, nii kui haigeks jäävad -mõõdulindid kätte ja mõõtma. Soovitan peale perearsti kabineti võtta ette veel üks kabinet kus saab turgutust vaimule. Elus on kindlasti tähtsamaid asju kui biitsa paar cm väiksem :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav. Käisin Kädy sugulaste juures ja kõik, kes vastu tulid ütlesid: Issand, Taavi... Sa oled alla võtnud! Kaal oli täna 82,4kg, kuigi vahepeal olin juba stabiilselt 85kg. Ehk ca 3kg lihaskadu ütleksin. :/

Tervis on ikka kahtlane, sest mingi uus haigusnäht tuli. Pidevalt oli selline tunne, et vererõhk oli madal ja pea käis 24/7 ringi.

Valus on kohe sellist lollust mingist kolme kilosest lihaskadust kuulda inimese käest, kes end avalikult treeneriks nimetab. Teed paar nädalat trenni, tuleb kaal tagasi ja siis väidad, et maagiliselt kasvas 3 kilo lihast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valus on kohe sellist lollust mingist kolme kilosest lihaskadust kuulda inimese käest, kes end avalikult treeneriks nimetab. Teed paar nädalat trenni, tuleb kaal tagasi ja siis väidad, et maagiliselt kasvas 3 kilo lihast?

Mille järgi sa hindad, et ei ole ca 3kilo lihast kadunud (võin vabalt kirjutada ka ca 2kg, see ei muudaks asja)? Oled mind näinud, et saad seda internetis nii julgelt väita? Ja nagu ütlesin üks postitus, et see on ka öeldud meeleheitest ja vabalt võin asjadega liialdada. :)

Ise olen planeerinud, et taastan kuu taguse vormi umbes poole aastaga. Hetkel olen kahtluse alla ka seadnud kevadised võistlused, sest tõesti asi on üsna hull (enda jaoks).

PS! Selle pärast ongi vaja treenerit, kes kõrvalt vaataks ja annaks asjale reaalse tagasiside. Sama asi on sellega, et kui näiteks on mingi gripp küljes ja googeldad sümptomeid, siis jõuad lõpuks selleni välja, et põed surmavat haigust. :D

paranoid-parrot-meme-generator-get-sick-

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...googeldad sümptomeid, siis jõuad lõpuks selleni välja, et põed surmavat haigust. :D

Väga tuttav :D Aastaid tagasi olid mul kasvajad, vähk ja kõiksugu muud haigused küljes...too much googeling + paranoia :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenerite tasemekoolitus.Spordi üldained:

Lihaskiudude ristlõike pindala langus ehk lihase atroofia esineb juba ühenädalase pausi puhul. See sõltub pausi iseloomust – täieliku liikumatuse (näiteks kipsi) puhul võib langus olla isegi 1–2% päevas. Teiseks sõltub lihase ümbermõõdu langus lihase esialgsest suurusest. Arusaadavalt väheneb oluliselt kiiremini jõu- ja kiirusalade sportlaste suurem lihas võrreldes vastupidavusalade esindajatega.

See 1-2% kadu on ainult siis, kui liikumist ei toimu. Lisaks minu "toitumine" oli kaootiline ehk ülimadal kaloraaž ja periood oli pikem kui 1 nädal. Sportlastel on kadu veel suurem kui 2%. Igaüks võib ise omad järeldused teha, kas on reaalne või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase trenni pealkiri: Jalad.

Millegi pärast parem põlv streikis, aga kui kükis hoog maha võtta ehk aeglasemalt laskuda ja aeglasemalt üles tulla, siis eriti tunda ei andnud. Sirutamist siiski põlv ei lubanud.

1) Kükk 85kg 5x8

2) Väljaasted 35kg hantlitega 4x8 (16 sammu)

3) Jalapress jalad koos (tunnetusega) 150kg 4x10

4) Säärte kõverdamine 60kg 4x8 - täna oli eriti hea tunnetus selle harjutuse puhul.

5) Säärte sirutamine 70kg 2x8

6) Pöidadele tõus Hack-trenažööril 4x6

Väljaastetega hakkas pea ringi käima, aga muidu ülejäänud trenn oli tavapärane ehk kergelt süda paha. See jalgade treeningus täiesti tavaline, sest tegu on suure lihasgrupiga.

Lisaks mõtlesin, et peaks liigeseid katma hakkama treeningu ajal, et oleksid kogu aeg soojad. Mis peaks idee poolest liigestes parandama verevarustust, mis omakorda peaks vähendama vigastuste ohtu. Muidugi katta tuleks nii, et oleks kergelt peal, sest muidu võib nii juhtuda, et hoopis verevarustus liigestes halveneb.

Tänane kaloraaž hetkel pea 1400kcal. Eile sain 2500kcal täis kenasti, sest magama läksin alles 2 paiku öösel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toksisin just päevase menüü nutridatasse sisse ja jälle enam-vähem 4000 kalorit kokku. Sellise kaloraaži juures püsib hommikune kaal 75kg (+/- 0,5kg) peal. Täna trenni ei jõudnud, kuna sain töölt siis tulema, kui spordihoone juba kinni oli. Aga pole hullu, sest esmaspäevasest kükimaratonist on jalad ikka väga hellad veel.

post-8206-0-04321800-1408565545_thumb.pn

post-8206-0-60205300-1408565557_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jõusaalist puhkepäev ja käisin õhtul jalgpalli mängimas. Selline mõnus poolkõva mäng kestvusega 2 tundi. Võiks võrrelda kerge sörkjooksuga, kus mõned kerged spurdid sees on, aga mitmeid kordi huvitavam. :P

Lisaks tuli ka pitsa isu ja sai ka seda tehtud - GAINS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind + kerge triitseps + kerge selg

Üle pika aja mõnus trenn, kus kestsin kenasti lõpuni. Trenn sai harjutuste poolest otsast lõpuni tehtud ja minek oli üsna hea. Raskustest ei tasu muidugi üldse rääkida, sest endaga võrreldes on need täiesti allapoole arvestust. Seeriaraskus lamades surumises on langenud juba kahekohalisele numbrile - 95kg. Aga ei ole hullu, ei ole hullu! Paari kuu pärast on vast juba raskused enam-vähem taastunud. :)

Lõppu tegin siis kergelt kaks harjutust triitsepsit ja kaks harjutust selga. Selja harjutuse puhul katsetasin uut harjutust, mida ei ole varem teinud:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen see nädal nqtu kergemalt võtnud, ehk siis viie päeva kohta ainult neli trenni.Põhiliselt olen keskendunud sving, svung ja poolkükk ning aeroobne. Homme siis on juba 10x , aasta tähistada suvelõppu sõpradega mitmevõistluse võistlust pidades. Võistlus koosneb see aasta 7 alast; 100m,kaugus,200m,kuul,400m, oda ja 800m. Saab olema korralik võistlus, ikka tahaks ennast ületada ja parandada oma isiklikke parimaid. Ja paha ei teeks mõnele sõbrale ka ninanipsuõnel alal teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli jalgpalli liigamäng, mille õnneks võitsime 1:0. Lõin 5. minutil otsustava värava. Kuna veel haiguspisik sees, siis andsin endast 50%, sest muidu poleks mängu vastu pidanud. Teravust ja kiirust eriti ei näidanud.

Nüüd aga on mul sääreluu peal ja teisel jalal põlves auk, mille autoriteks vastaste väravavaht + muud marrastused ja sinikad ning hüppeliigese nikastus. Väravavaht ei mänginud kordagi palli, vaid vastasmängijat ja ei saanud kohtuniku poolt hoiatustki. Läksin selgelt libistades palli lööma, aga väravavaht otsustas mulle jalgadesse lennata, mitte palli minema lüüa. Marius sai ka korraliku laksu, et hing oli kinni ja ei tundnud rinnast kuni peani pärast matsu midagi + käel on mingi põrutus - vast räägib täpsemalt, mis viga. Jälle oli väravavahi töö see. Üks mees viidi platsi kõrvale taastuma, kes sai väravavahilt korraliku paugu vastu pead, sest väravavaht jälle otsustas palli löömise asemel vastast rünnata. Neid juhtumeid oli veel...

Kokkuvõttes ikkagi võitsime mängu ja väga hea. Täna mõtlesin, et laen patareisid ja trenni ei tee. Tegin päeval isegi ühe uinaku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toksisin just päevase menüü nutridatasse sisse ja jälle enam-vähem 4000 kalorit kokku. Sellise kaloraaži juures püsib hommikune kaal 75kg (+/- 0,5kg) peal. Täna trenni ei jõudnud, kuna sain töölt siis tulema, kui spordihoone juba kinni oli. Aga pole hullu, sest esmaspäevasest kükimaratonist on jalad ikka väga hellad veel.

attachicon.gifKolmapäev, 20.08.2014 - kokkuvõte.png

attachicon.gifKolmapäev, 20.08.2014.png

Milleks küll ca 300g valku? Ja seda veel 75kg kehakaalu juures?? :huh: Mida see sulle annab??? Väljaarvatud see, et saaksid sellearvelt rohkem süüa, aga nagu menüüst näha tuleb enamus valgust sheikidest...

Neerude üleliigne kurnamine.

Huvipärast viskaks küsimuse õhku, palju siin suuremate meeste valgutarbimine on? mitu g kehakilo kohta....

meukow´i puhul tuleb sellel konkreetselkorral 3.8 + :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnus trenn oli täna. Tegin õlga ja võib öelda, et üle pika aja normaalne koormus õlale. Muidugi raskused olid väga madalad, aga piisas, sest väiksed raskused olid juba rasked. :P Lõppu kergelt veel biitsepsit ka - tuleb see 3cm kuidagi ju tagasi saada. :D

Näiteks tavapäraste 35kg hantlite asemel kasutasin 26kg hantleid surumisel, sest 35kg ei jõudnud ühte kordagi surnud punktist üles suruda. :D V-o siis oleks jõudnud, kui keegi oleks üles aidanud esimese korduse.

Viimane korralik õla trenn oli 15.05.2014, kus tegin surumist istudes 35kg hantlitega 4x8 + 40kg hantlitega x5. 22.05.2014 oligi vist see saatuslik trenn, kus trapetsisse lõi sellise valu sisse, et kuni tänaseni ei ole korralikku koormust õlale andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg + kerge rind

Alustasin "ülakeha kükiga" ehk rippes kätekõverdustega ehk maakeeli lõuatõmmetega. Lisaraskuseks 5kg ja 4x6 ainult. Kahtlesin enne harjutust, kas üldse lisaraskust panen, aga õnneks oli õige otsus. Väike varu jäi ka sisse ja järgmine trenn 4x7. Edasine treening kulges ka täitsa normaalselt, aga muidugi kõvasti väiksemate raskustega kui varem. Tänu sellele, et jõud on raugenud, siis tegin ka hantli tõmmet 40kg 4x12 5. harjutusena. See ei olnud eriti raske, et võib-olla järgmine trenn 15x seerias ja edaspidi peab midagi muud selle asemele tegema.

Lõppu ka kerge surumine ja lendamine. 60kg kang oli juba üliraske, et Kädy naeris ja ütles, et isegi tema on sellega surumist teinud. :D Hetkel on lootused, et 2 kuuga olen saavutanud oma endise vormi, mis enne haigust oli.

Hetkel kaloraaž 2621kcal - tundub, et tuleb 3000kcal täis täna, sest õhtuks veel plaanis viinamarju ja sinihallitusjuustu süüa. Päevane minimaalne valguvajadus kaetud, siis selle pärast ei pea muretsema. Püüan ikka 160g täis saada.

Mingi hetk tuleb võib-olla ka fotosessioon trennist ja siis plaanis 2-3 kuu pärast uus teha, et oleks võrdlus, kuidas vorm paranenud on. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli mul siis nädalavahetusel mitmevõistlus sõpradega, millest väljusin 10 mehe konkurentsis 2. kohaga. See oli ka max, mis mul sellelt võistluselt saada õnnestus. Jäin kohaga väga rahule ning ilus medal ja sampus jäävad seda südi võistlust meenutama. Aladega jäin endapuhul rahule ja jooksudes isegi üllatasin ennast.800m kustusin muidugi natuke ära, kuid arvestades minu viimase aja ületreeningu märke ,olin rahul, et sinnani kestsin.

Kokkuvõtteks väga hea võistlus ja super emotsioon ning õhkkond.

Üritus võeti kokku korraliku Suvelõpu grilliga ja emotsionaalse stiilipeoga. Vihjena võin ütelda, et ise olin siil. Kindlasti lisan üritusest mõned toredad pildid.

Pühapäev sai tehtud taastav treening, et oleks esmaspevaseks Janari sügisel ilmuva raamatu fotosessiooniks valmis. Pildistamine oli põnev ja uudne kogemus, kinelasti võimalusel võib teinekordki olla kaanepoiss ;-)

Tallinnast naastes tegime Reedaga ühise treeningu uue kava järgi, mis nägi ette jalga. Selleks hetkeks olid mu jalad nv võistlusest juba nii valusaks jäänud, et trenn oli tõsine piin :-)

Tõsiselt magus ;-) oli igat harjutust ja liigutust teha.

Lisanditest siis ikka Fast Bcaa ja Mzb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×