Jump to content
RRai

Küsimus

Recommended Posts

Alustasin jõusaaliga vähe tõsisemalt ja võtsin siit lehelt kava algajale 2.

Aga kas sellise toitumisega nagu mul on: Hommikul ei söö midagi lõunal paar võileiba ja morss ja õhtul umbes 4 korralik soe toit.Siis vast mingit väga head tulemust vast loota ei maksa?

Ja teine küsimus kui vaatasin neid harjutuse panga asju siis tekkis küsimus kui sealt järgmine klõpsata siis tuleb järgmine harjutus aga kas see on nö sama harjutus lihtsalt teises vormis ja võib pmst ise sealt välja vaadata omale meelepärase?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen arvama, et sellise toitumise korral ei saa päevast vajalikku kaloraažigi kätte

Algaja puhul ei peagi toitumist kui raketiteadust võtma, kuid hommikuti PEAB midagi sööma, oled sa algaja või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuste pangas järgmine klõpsates saad sa teise harjutuse samale lihasgrupile. On ju erinevaid harjutusi rinnalihastele, biitsepsile jne. Loodan, et said vastuse sellele küsimusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Propageerime ikkagi tervislikku ja saavutuspõhist eluviisi? :)

Hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord koos treeningjärgse toidukorraga.

Ei nõustu absoluutselt kummagi väitega, sest kumbagi väidet ei saa teha konteksti ignoreerides.

Sellised must-valgeid väiteid pole mõtet inimestele ette sööta, sest sealt pärinevadki igasugu toitumishäired.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaatad harjutusi rinnalihastele, siis pead ka arvestama sellega, et harjutuste käigus töötavad ka teised lihased nö abiks. Näiteks surumisel aitab suuresti kaasa ka triipseps, kui hakkad kaableid ette tõmbama, siis teeb tööd ka õlalihas.

Ei tea kuidas kogenumad kommenteerivad seda, aga kui sa hommikul ei söö midagi ja lõunal hästi vähe, siis söö õhtul süsivesikuid, et norm täis saaks. Päeval kindlasti peaksid sööma valku ja rasvu. Tähtis oleks, et päeva lõpuks on sinu norm kehale täidetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kuidas kogenumad kommenteerivad seda, aga kui sa hommikul ei söö midagi ja lõunal hästi vähe, siis söö õhtul süsivesikuid, et norm täis saaks. Päeval kindlasti peaksid sööma valku ja rasvu. Tähtis oleks, et päeva lõpuks on sinu norm kehale täidetud.

Kui füüsiline töö õhtul, siis võib hommikuks süüa küll ainult valku ja rasva. Kunagi ühes Fred Antsoni artiklis oli, et kui valku ja rasvasid süüa, läbib aminohape türosiin vere ja ajuvahelise barjääri enne trüptofaani ning tänu sellele hakatakse sünteesima ärkveloleku hormoone (adrenaliin, noradrenaliin ja dopamiin).

Ehk siis iniemene ei muutu uimaseks nagu olete täheldanud pärast süsivesikute söömist, et tahaks leiba luusse lasta, vaid muutute erksaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HOmmikusöök on ja jääb üheks olulisems toidukorraks.Puhtalt seetõttu,et ennast juba vaimselt üles äratada ja treeninguteks valmis olla.

Need mõned erandid siinkohal ei tähenda suurt mittemidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui füüsiline töö õhtul, siis võib hommikuks süüa küll ainult valku ja rasva. Kunagi ühes Fred Antsoni artiklis oli, et kui valku ja rasvasid süüa, läbib aminohape türosiin vere ja ajuvahelise barjääri enne trüptofaani ning tänu sellele hakatakse sünteesima ärkveloleku hormoone (adrenaliin, noradrenaliin ja dopamiin).

Ehk siis iniemene ei muutu uimaseks nagu olete täheldanud pärast süsivesikute söömist, et tahaks leiba luusse lasta, vaid muutute erksaks.

Kui ma söön hommikul vaid valku-rasva (joon ka kohvi), siis enne esimest kohvi-söögi pausi olen üsna unine ja tuim (hommikusöögi ja pausi vahe siis mingi 3h). Aga kui söön valku, süsikaid, väheke rasva, siis on ergas olek.

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin jõusaaliga vähe tõsisemalt ja võtsin siit lehelt kava algajale 2.

Aga kas sellise toitumisega nagu mul on: Hommikul ei söö midagi lõunal paar võileiba ja morss ja õhtul umbes 4 korralik soe toit.Siis vast mingit väga head tulemust vast loota ei maksa?

Mina arvan, et sellise toidu peal ei tasu loota isegi mitte keskpärast tulemust.

Mis on su pikkus, kehakaal, vanus?

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulle veel soovitus ära tee samal päeval palju erinevaid lihasgruppe , hommikul mitte süües ja jõusaalis olles on sinu rasva lagunemine veits kiirem kui toiduga kõhus .

Kui sul on mingi raske jõusaali päev näiteks rinna lihas , surumine , seal oleks vaja rämedalt jõudu , aga kui kõht tühi , pole sul seda jõudu kuskilt võtta , täitsa enne trenni pole ka hea süüa mingi 1h ennem oleks hea , Hakka tarbima toidulisandeid sellest ka abi lihastele , enne trenni algust oleks hea jooksta väheamlt 5 min .Ning ära unusta , et trenni ajal peab tarbima rohkelt vett .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et sellise toidu peal ei tasu loota isegi mitte keskpärast tulemust.

Mis on su pikkus, kehakaal, vanus?

pikkus 181 kaal 88 ja vanus 19

Aga olen hakkanud hommikul sööma ja üritan ennast harjutada et iga hommik saaks midagi korraliku hamba alla ala putru ,muna jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×