Jump to content
Marko Terasmaa

Kaido Leesmann MM-il.12th IPF Men/Women’s World Masters Bench Press Championships

Recommended Posts

Täna on jõutõstmis-huvilistel võimalik jälgida otseülekandes Kaido Leesmanni võistlust mastersklassi maailmameistrivõistlustelt lamades surumises.

Otsepilt Kaido võistlusest peaks algama kella 21 paiku Eesti aja järgi.

Link otsepildile leidub sellelt lehelt:

http://goodlift.info/live.php

Pöidlad on peos, Kaido!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido kahjuks täna siiski ei võistle. Palus, et edastaksin teate, miks võistlus seekord ära jääb.

Juba lahkudes oli Kaidol kerge, gripp, kuid see süvenes ja palavik tõusis üle 40-ne, lisaks lõi see südamesse ja hingamisse. See tõttu oli Kaido 3 päeva intensiivis, kuid nüüdseks on juba välja saanud ja tegeleb enda ravimisega. Loodame, et kõik saab kiiresti korda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Medaliks piisanuks vaid 257,5 kg surumiseks..... :( Oleks on oleks, Kaido on suuteline ka tugevas konkurentsis palju suruma ja olen enam kui kindel ,et Kaido enne jonni ei jäta kui see 300kg saab surutud tippvõistlustel. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tagasi oma kullajahilt. Kahjuks läks seekord nii, nagu ta läks. Küll oleksin tahtnud võistelda...

Juhtus siis see, et tekkis Denveris gripist tüsistus, palavik läks üle 40 ja viidi haiglasse, sest ei saanud enam normaalselt hingata ja südamel oli raske.

Isegi haiglas hapnikumaski all olles plaanisin veel võistelda, aga arstid ka ei lubanud. Ütlesid, et väga ohtlik on.

Nüüd tuleb taastuda ja asjad eelkõige enda sees ja peas korda saada.

Tänud kõigile, kes hea sõnaga meeles pidasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hapnikumask ei ole lubatud varustuse nimekirjas muuseas... :P

Hea et tagasi oled ja et sealsed kabe- ja jõutõsteliit ei suutnud Sind veenda USA-sse jääma. Teed ikka siin kodumaal, Eesti kohtunike valvsate silmade all, 300kg ära ja lähed väljateenitud pensionile. Me tahame ka olla ajaloolise hetke tunnistajateks ja näidata Good-lift tuld. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hapnikumask ei ole lubatud varustuse nimekirjas muuseas... :P

Hea et tagasi oled ja et sealsed kabe- ja jõutõsteliit ei suutnud Sind veenda USA-sse jääma. Teed ikka siin kodumaal, Eesti kohtunike valvsate silmade all, 300kg ära ja lähed väljateenitud pensionile. Me tahame ka olla ajaloolise hetke tunnistajateks ja näidata Good-lift tuld. <_<

Hapnikumaskist sai seal minu parim sõber :)

Aga eks ma jah pean siis siin kusagil seda sobivat hetke ootama.

Millegipärast tuleb vägisi meelde Kaljo Kiisa film "Vana mees tahab koju"... Ei tea miks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×