Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Harjutusi on 8 kuni 9 oleneb. Ja igas harjutuses seeriaid 10. Kokku siis kuni 90 seeriat. Raskusi väga suuri ei kasuta, pigem teen lühikeste puhkepausidega.

Lisaks rinna ja õlapäeval üks kerge triitsepsi harjutus ja jalapäeval üks kerge biicepsi harjutus plokil.

Kasutan seda süsteemi veel paar nädalat ss annan puhkust ja peale seda vaatab edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks siis lahti läinud tõsisem töö. Eks peab suurte raskustega harjuma. Täna tegelikuses tahtsin proovida pakult surumist aga töö oli nii väsitav et hea oli et üldse jaksasin trenni vedada ennast. Kui juba trennis siis tuli midagi ära teha. Kõik pingid olid muidugi sel hetkel kui suruda vaja kinni. Nii leidsin ülesse neg. kaldega surumis pingi. Pole just kõige mugavam harjutus aga rinnale hea. Lõpptulemuseks seekord siis 170kg

väike tõestusmaterjal ka et ikka elus ja trenni teeme

post-18590-0-51932200-1410376226_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahepeal on valminud ka see emt reklaam klipp kus osalesin. Video autoriks on Tujurikkuja sketšidega kuulsust kogunud Catapult Filmsi meeskond, ja antud klipp on ka läbi huumori tehtud. Teen siis kaamera lähivõttes Koidu eest biicepsit. Ega see inimestele arusaamatuks jää, et see koidu käsi ei ole ja nii ka elu24 sellest uudis üleval http://elu24.postimees.ee/2915815/supervormis-koit-toome-uues-videos-valguvad-musklid

video ise siis selline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalale koormust annad? Suured raskused, väikesed raskused, pikad seeriad, lühikesed seeriad?

Kiidaks ikka vormi ka! Triitsa poos ülikõva... eriti jalg. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalale koormust annad? Suured raskused, väikesed raskused, pikad seeriad, lühikesed seeriad?

Kiidaks ikka vormi ka! Triitsa poos ülikõva... eriti jalg. :D

Jalale olen viimased kuuaega vähe kergemat trenni teinud kuna oli põlvetrauma. Raskused väga madalad ja maht suur. Nüüd põlv vaikselt taastunud ja vast kannatab raskusi lisada.

Ise tunnen et jalg mõnevõrra järgi andnud kuna ei ole sanud raskusi kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eluaeg on mind piinanud üks küsimus - mis saab tatoveeringust kui ennast mitme aastaga ikka palju suuremaks treenida? Välja see ei veni? Või tuleb ikka üle hakata tegema jne?

Muudetud kasutaja Potter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudsid ette :D

Poisid ärge rutake sündmuste käigust ette..... :D noored mehed peavadki arenema ja kui ei arene, siis ma ütlen ,et kas ei ole pühendunud või on sobilik endale mõni muu spordiala otsida. Raigo on esimest hooaega võtnud mu õpetsussõnu kuulda ja juba hooaja väliselt on näha progressi, mis siis saab kui veel võistlusvormi jõuab. ;) MM tasemelejõudmiseks kas -75 või -80 peab veel korralikult liha peale saama, seal on selle kaalu mehed juba ulme. Nagu olen varem öelnud üksi pildil olles ei saa tegelikult aru ,mis seis on - pilt muutub kui konkurendid kõrvaletulevad. Kuid kiidan tublit tööd ja distsipliinist kinni hoidmist! Järelkasvu ootan juba 16 aastat... :D sama kaua vast enam ei jõua, kuid 5 ka võin oodata küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain arvuti ka lõpuks uuesti korda ja saab jälle blogi aegajalt uuendada.Läbi telefoni on seda suht tüütu teha.
Täna otsustasin,et teen ühe vaba päeva asemel kaks vaba järjest.Tööd on nagu ikka meeletult palju,trenni olen ka siiamaani teinud 2+1 ehk keskmiselt 5 trenni nädalas,ning väike hingetõmbe päev.Homme plaanis jälle rind+õlg päev teha.Esmaspäeval juba jalapäev.Trennid on ikka samalaadsed nagu kevadel alustasin peale võistluseid ehk siis pikad seeriad,aegajalt superseeriaid ,mõni üksik nädal olen proovinud ka raskuseid.
Kehakaalu hoian ka kontrolli all,et mitte lasta väga käest ära ,et kevadel lihtsam oleks vormi teha.Euroopakateni on veel 7 kuud aega,seega loodan selle ajaga võimalikult palju tööd ära teha,et mingisugust arengut ehk näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, nüüdseks Record Breakers selja taga. Muljed on positiivsed. Pidi küll 6da kohaga leppima aga ega ma vormi ka teinud selleks( enne võistlust käis raskus 3x kätel) Võistlustel sain siis kirja 210kg. Esimesel särgiproovimisel trennis ma ei surunud 200kg ülessegi. Võistluste viimasel katsel panin võistluste nime vääriliselt peale 220,5kg mis kahjuks ebaõnnestus. Vähe pikema valmistumise korral oleks see ka ilusti tulnud. Nüüd edasi jääb ootama 22 nov. klassikalist jõutõstmist.

Esmaspäeval sai tehtud raske küki päev. Kükki pean 3st alast kõige rohkem arendama. kavas oli siis 175kg 1x5; 195kg 2x3 ja 220 2x1 ( viimane raskus käis seekord üle jõu)

teiseks harjutuseks oli ruutkang. Selles läksin 3stega ülesse. Viimane 3ne 220kg ning otsa tegin veel 1x 240ga

Edasi veel ohutuküki kangiga ettekummardused 5x6 100kg

keretõsted 5x6 lisaraskus

Kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin rinnalt surumist ning kirjutan siia mõned numbrid üles,teinekord hea vaadata/võrrelda kuna trenni vihikut, kui niisugust, ma ei pea.Tean,et Raigo võttis selle seekord kasutusele ja kirjutab iga numbri ülesse,mees aeti kevadel ikka korralikult kurjaks ja nüüd võtab ettevalmistust ikka väga tõsiselt.Ise aga olen piisavalt laisk,et trennis neid numbreid vihikusse kritseldada.
Täna siis alustasin lamades surumisega.Surun ilma sillata,st tõstan jalad ka pingile,et mitte toestada ning suruda maximaalselt rinnaga.Selle tõttu langeb natuke maksimaalne surumise number kuid see ei ole otseselt mu eesmärk.Sel suvel ei olegi proovinud 1stega ülesse minna,seega ei teagi palju suudaksin suruda maximumi.Tänane seeria siis selline,40kg x10,50kgx10,70kgx10,80kgx10 90kg x10 ,100x10 ,110x8 ,120x5 võrdluseks siis niipalju, et sillaga olen surunud 120kg 10kordust.
teise harjutusena täna hantlitega surumine,positiivse kaldega... 30kg hantlid x10,40kg hantlid x10,48kg x8 ,42kgx10,40kgx10,38kgx10,30kg x10 ning 26kg x10
3nda harjutusena rinnale tegin nn negatiivse kaldega surumist trenaz. 5x10
4. harjutus rinnale ristivedu,5x10
veel teen rinnapäeval esi ja külje õlga ning kõhulihas
trenni ajal ikka BCAA ning protena kasutan protein puddingut

Priiduga pilt
post-19835-0-48365000-1414443409_thumb.j



Muudetud kasutaja RainKuusnõmm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×