Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

praegu käsil taastav nädal ja raskuseid ja asju ei tee.pigem sellised kerged trennid.

erilisi numbreid pole kirja panna siia kuid ehk juba järgmise tsükliga suudan uuesti midagi korda saata.Kuna hetkel dieet,siis kaal peaks pühapäevase seisuga olema kusagil 74.5 kg.Kui eelmine nädal oli see 75.praegu tuleb kaal maha suht õiges tempos.Eelmise dieediga olid need numbrid kohati väga ulmelised ühe nädala kohta.

käisin pühapäeva õhtul ka Oti juures revalis ja vaatasime mu toitumise ka üle.Tegime mõningad korrektuurid ja sellest esmaspäevast olen juba niipidi toimetanud.Ehk minu töö ja trennide puhul tugevam toit varasemaks päeva lõikes kui oli seni.

Homme veel kergem selg ja bic.laupäeval üks vähestest puhkepäevadest ja siis juba raskemad trennid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai üllatavalt hea trenn tehtud eks tunnen suuremat motivatsiooni kuna võistlused kohekohe käes.

Käskisime Raidil täna rahulikumalt trenni tehha kuna tal 38,1 palavik, alguses ütlesin üldse, et pole mõtet organismi kurnama tulla aga ta tahtis nii väga :D

Aga 2 esimest harjutust tegi ta hästi ära.

Minul siis kiiruslik kükk laialt 135kg plus kette 40kg ja sinised kummid .

teiseks oli üsna pikk ja keeruline tõmme 3 peatusega tõmme + üks täistõmme ja aeglasti alla. 125kg 2-2-1 kordused, 150kg 2-2-1 kordused ja 175kg 2-2-1 Tegin need tõmbed kõik ilma võõta, proovingi nüüd vähem vööd kasutada trennis, ehk saab ka selja tugevamaks ja ei otsi sellest alati abi. selleks ajaks oli juba tundaega trenni tehtud (2 harjutust 3mekesi)

Edasi veel pakudelt põlvede alt tõmme 5x6 tegime kerge raskusega kuna seljad juba väsinud 125kg

Peale seda veel lisaks keretõsted 4x5 35kg

Lõpus veel kangitõsted kõrgele ja trapets.

Tänasest lisandus toiduvarudesse veel Ht+r (üks parimaid taastajaid) Kuulsin, et Gunnar läheb pühap. Otile külla, mõtlesin, et peaks sama asjaga Otti külastama kui tal aega on ;) Suured võistlused tulemas ja vaja toitumine paika saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel lehel siis minu ja Raidi vastased Euroopakatel, ukrainlased veel puudu ja kindlasti päris kõik kohale ei ilmu. Hetkeseisuga siis minukategoorias 26 meest.

http://goodlift.info...ion.php?cid=252

Kui su kaal on 77 kilo nagu ma olen aru saanud, miks sa ei tahaks teha 74 - s vaadates seda mise seal tulemused varem tehtud on, siis medali ja võidu võimalus on seal minuarust suurem. Isegi kui allavõtmisega su tulemus langeb on võimalused paremad (selge et eks te ise otsustate ja teate seda ehk isegi paremini, mina vaatan tabelit ja teen selle põhjal järeldused). Rait ja Alex (ma saan aru ,et mõlemad võistlevad seal, on varasemate tulemuste põhjal küll väga heas seisus) Alex muidugi piisb kui seal algraskused ära teeb...... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakaal 78,5 keskelt läbi. see tähendaks 4,5 kg alla võtmist + võistlustel 1 öö kauem olemist( rahalises osas kahjulikum) Lisaks on risk kui kaalu ei saa tulen tühjade kätega tagasi. Sest enam ei viida kõrgemasse kaalu üle nagu ma aru olen saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakaal 78,5 keskelt läbi. see tähendaks 4,5 kg alla võtmist + võistlustel 1 öö kauem olemist( rahalises osas kahjulikum) Lisaks on risk kui kaalu ei saa tulen tühjade kätega tagasi. Sest enam ei viida kõrgemasse kaalu üle nagu ma aru olen saanud.

Asi selge, ma arvasin et on vähem, siis peaks ehk pigem mõtlema, kuidas seda veel tõsta, et selle võrra oleks pura rohkem sees ja saaks sealt ehk lisakilosid, et medalimängu sekkuda. Kas EM lähetuskulud katate ise või toetab ka EJTL?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis tegime Gunnariga kiirusliku surumise trenni. Lõpptulemus oli päris hea. Rait puudus trennist haiguse tõttu.

1 harjutust siis nagu ikka Kiiruslik surumine 55% 10x3 3med ketid + kummid, peale seda paar katset rinnale

2ne harjutus oli raamis kitsalt 10cm lõpu surumist 6x3 viimane raskus 175kg

3s rinnalt svung 5x5 60kg

4s Kangiga rinnalt kummardused sügavale külgedele 45kg kettaid 5x8

5s Plokil sirgete kätega allatõmbed 5x8

6s Kõht superseeira

7 Stabiliseerivad harjutused õlale.

kehakaal riietega 79,8kg

Toidulisanditest Ht+r koos kreatiiniga, pump+, joint+,omega3 ja kompleks vitamiinid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kultuurkapitale tegime avalduse, Saarema spordiliidule, Leisi valda (kus Saaremaal elan) ja Sparta aitab ka. Äkki leiab mõne eraisiku ka. Siis saame raha kokku.

Ma lihtsalt mõtlen et neid medaleid on ka EJTL vaja, et edasisi toetusi saada. Esimesed aastad kus ka kultuuriministeerium on nii EKFL ja EJTL eraldanud. EKFL lähetab medalikandidaadid kõik oma kulu ja kirjadega, loodan et edspidi saab ka EJTL aidata medalimehi vähemasti võistluslähetuste osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna oli siis raske jalatrenn.

kuna eelmine küki trenn tegin 215 x4 siis tol korral arvasin, et teen selle järgmisel korral üle. Aga täna ei olnud sellist tunnet, et tahaks 215 punnitada. Tegin hoopis 200ga pikema seeria. Usun, et oleks isegi 2 kordust veel välja punninud, seega jäi tulemuseks 200x8.

Viimati kui ma kahesajaga nii palju kükkisin oli minu kaal 87 kilo ja tollel korral oli max raw 250kg. Selle põhjal võiks eeldada, et on hetkel ka samasse auku.

Hackis tuli 200kg 5 korda, viimane oli max pingutusega.

Jalapressil läksin 500 kg-ni millega sai 6x tehtud. Ei läinud seal piire kompima.

Edasi kakspeale ja säärt.

Et dieet praemini edeneks lisasin peale trenni sisse ka aeroobse. Nüüd teen enne trenni 15minutit ja peale trenni 20 minutit.

Muidu jääb päevane kulutus liiga väikseks. Hetkel töölt ka talvepuhkus ja paljud päevad mööduvadki kodus istudes:)

kaal kusagil 82,5 kg. Eesti karikavõistlusteks plaanin kaalu 77 tuuri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt mõtlen et neid medaleid on ka EJTL vaja, et edasisi toetusi saada. Esimesed aastad kus ka kultuuriministeerium on nii EKFL ja EJTL eraldanud. EKFL lähetab medalikandidaadid kõik oma kulu ja kirjadega, loodan et edspidi saab ka EJTL aidata medalimehi vähemasti võistluslähetuste osas.

Kas EJTL on üldse otse toetanud mõnda sportlast, pappi niigi napib. Pigem on eraisikuliselt toetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmisel aastal sai EJTL esimest korda Kultuuriministeeriumilt noortespordi arendamiseks raha. See sai täies ulatuses klubidele laiali jagatud sellise mõttega, et nad toetaks oma perspektiivseid noorsportlasi. Tean, et TÜASK toetas selle rahaga oma sportlaste välistvõistlustel osalemist. Samuti toetas Reval-Sport Raiti. Otse sportlastele ei ole EJTL-il õigust seda raha välja maksta - see peab käima läbi klubide. See aasta jätkame seda praktikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas EJTL on üldse otse toetanud mõnda sportlast, pappi niigi napib. Pigem on eraisikuliselt toetatud.

Ei ole ka minu asi sekkuda EJTL asjadesse, kuid varasemad aastad ei ole saadud ka riigilt mingit tuge, nüüd on esimesed kaks aastat kus on mingigi eraldus olemas, kuid eks see on juhatuse otsustada ,mis otstarbeks seda eraldatakse. Selge, et edasise toetuse jaoks on hädavajalik näidata ka tulemusi, sest harrastajaid ei ole nagunii kunagi jõutsõtmises meeletult, seega ainus kriteerimu milles saaks särada ja mida on ka tehtud on tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmisel aastal sai EJTL esimest korda Kultuuriministeeriumilt noortespordi arendamiseks raha. See sai täies ulatuses klubidele laiali jagatud sellise mõttega, et nad toetaks oma perspektiivseid noorsportlasi. Tean, et TÜASK toetas selle rahaga oma sportlaste välistvõistlustel osalemist. Samuti toetas Reval-Sport Raiti. Otse sportlastele ei ole EJTL-il õigust seda raha välja maksta - see peab käima läbi klubide. See aasta jätkame seda praktikat.

Noortespordi raha ei saa ka EKFL muuks kasutada kui klubide otsetoetusteks ,kuid on olemas eraldi tegevtoetus ja sellega saab katta nii võistluste koralduskulusid kui ka võistluslähetusi, see on nö EJTL otsus kuhu see suunata ja eks te seda ise teate paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin siis looma tänane trenn

Ulme värk :)

Ma hakkasin selle video ajal mõtlema, et huvitav, millest need jõusaali põrandad tehtud on, kuhu need raskused kõik peale on asetatud. Laialilaotuna ei ole vast midagi, aga kui mehed hakkavadki 1 tonni liigutama siis on ju kogu see raskus ühe kohapeal. Ruutsentimeetri punktmassiks tuleb vist väga suur arv. Suur kiitus inseneridele ja ehitajatele selle eest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Siim Rasti tald on näiteks 30x10cm, siis kahel jala pindala on 0,06m2, 400kg kükkimisel on koos mehe kaaluga ca 600kg, seda siis 0,06m2 peal, mis teeb 10 tonni / m2 kohta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×