Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Aasta hakkab läbi saama ja seega aeg möödunud aastale tagasi vaadata.

Aasta algas ilma varustuseta jõutõstmise karikavõistlustega, sealt tuli -83kg kaalukategooria karikavõit.

Järgmine võistlus oli jõutõstmise EMV kus vorm oli hea aga palavku töttu ei saanud end realiseerida. Kükk jäi algraskuse peale , kolmandal katsel suutsin 310 kirja saada.

Ent lamades surumises jäigi raskus alistamata. Tol korra 240 kg ei tahtnud alistuda. Seega võistlustelt 5. null karjääri jooksul.

Edasi võistlesin siis sügisel toimunud EMV lamades surumises. Võib õelda, et need võistlused õnnestusid ideaalselt. Sain kirja kõik kolm katset. Tulemuseks 7,5 kg uus isiklik rekord ehk siis 247,5 kg.

See tulemus oli tol korral piisav, et saavutada niikaalu võit kui ka absoluudi võit.

Nädalake hiljem toimus Record Breakers. ka seal võistlusel suutsin end ületada ja teha uue isikliku rekordi. kergitasin oma isikliku 2,5 kilo võrra. Seega 250 kg on tõisiasi. Olen seda raskust nii mitmel korral püüdnud ja olen väga rahul, et selle lõpuks alistasin. Selle uue rekordiga saavutasin ma tubl i teisekoha.

Viimane võistlus see aasta oli siis Rakveres toimunud Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir. Koos Mikk Raudsepaga suutsime tolle võistluse võita.

Eks tollel võistlusel oli alasd mis mulle rohkem sobisid ja teised jälle ellised mida ma kartsin. Oli ette teada, et hinge kinni hoidmine ei oel minu trump ja rippumises teadsin, et ei oel ka eriti kõva käsi. Viimases mängis minu kahjuks veel see, et rippumis puu oli kuradima jäme ja minu lühikeste sõrmmedega ei olnud lihtne seal püsida.

Lisaks muidugi raskendav asjaolu oli see, et suutsin enda randmele liiga teha eelneval võistlusalal milleks ol irattavahetus. Mikk, hooitseva paarimehena veel hoiatas, et vaata siin märg et ole ettevaatlik aga ma suutsin ikka jalad taevapoole saata ja käepeale kukkuda.

Õnneks oli Mikk nii heas hoos, et suutis vahe tasa teha ja võidu koju tuua.

see oli siis spordipoolelt lühidalt aasta kokkuvõte.

MIda oodata järgmiselt aastalt?

Siht on võetud Kulturismi EM-ile mis toimuvad Mai alguses Moldovas. Dieedile ilmselt jaanuari teises pooles.

Minu jaoks järgmine aasta suurim sündmus on siiski pisitütre sündimine, mis peaks juhtuma enamvähem jaanuari lõpus.

Täna on aga plaan kella 4 Koos Rainiga Spartas üks korrali ktrenn teha.

Mõnusat lõppevat aastat kõigile!

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid, pange hantite puhul natuke amplituudi ainult juurde, lihase kasvuks peab seda just amplituudi arvelt saama ehk siis just see negatiivne faas. ;)

Vaadates teie kehakaale, siis ega neid mehi siin palju kui mitte öelda, et rohkem ei ole kes selliste raskustega treenivad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uut aastat minupoolt veel spordisõpradele. Täna sai selle aasta esimene trenn tehtud koos Gunnariga. Esimene harjutus oli 142.5kg 5x5 mis ka ära tehtud sai tagumik taevapoole. Väga raskelt tuli. Aga ilmselt põhjus selles et kehakaal madal 77 ringi, pigem alla veidi. Edasi kitsalt raamides surumine, EZ kangiga kuklatagant surumine, Lailihasele 2 harjutust, õlale 3 harjutust ja Biitseps.

Rain tegi viimasest surumisest video ka ehk kui aega leiab lisab selle siia. Proovin rohkem süüa ja järgmine nädal 145ga ka ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid, pange hantite puhul natuke amplituudi ainult juurde, lihase kasvuks peab seda just amplituudi arvelt saama ehk siis just see negatiivne faas. ;)

Vaadates teie kehakaale, siis ega neid mehi siin palju kui mitte öelda, et rohkem ei ole kes selliste raskustega treenivad. ;)

Kehakaalu ei ole mõtet vaadata-tuleb ennast süüa meeste kaalu :-). Aga ka meeste kaalus ei ole neid palju, kes selliseid perekond ""inimkraanade" raskusi liigutavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videot vaadates ja arvestades seda , et see oil aimaril viimane seeria siis on veel varu sees :D Tundub, et sa ei pea põdema:D

Minul endal jähi aga esimene harjutus pooleli 3 nda seeria 4nda kordusega :D . Raskus oli sama mis Aimaril. Võib olla võttis oma ka haigus mis enne pühi kallale tuli. Või siis käis lihtsalt 87% raskus üle jõu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegime Raigoga spartas jalatrenni,alustasime rinnalt kükiga.tegin täna 60kg kettaid 10-10-10 superseeriaid.ja selliseid seeriaid 2 x

post-19835-0-78231000-1357504900.jpg

Seejärel aga jalapress sama süsteemi järgi ning kolmas harjutus oli istudes ettesirutused.

Siis veel kakspealihasele ning säärelihas lõppu.

post-19835-0-85406600-1357504925.jpg

Pilte eilsest,õlg-bic-triits trennist

post-19835-0-98472900-1357504947.jpg

post-19835-0-85549100-1357504968.jpg

Trenni ajal kasutan fasti INTRA,peale trenni aga HTR.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud üks raskem kükipäev. Milles tuli välja, et vastupidavus ikka suht väike. Kükid ise 120 kg 2x8 kordust 140 2x6 kordust ja 160 1x4

Edasi jalamasin, Ohutuküki kangiga ettekummardused ( selleks ajaks olin juba suht laip ja raske oli trenni teha, enesetunne oli samuti kehva), Kangina põlvede alt tõmbed tegime 2x5 120ga ja 2x5 160ga. Keretõsted olid üpriski lihtsad tegimes seda 47kg 3x5 ja lõppu kõhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud üle pika aja kogu pundiga koos trenni. Mina, Gunnar, Rait ja Jaan tegime surumist ja Raigo ning Rain tegid oma kava järgi.

Minul oli kavas teha 145kg 5x5 Surumist mille ka ära tegin ja isegi kergemini tuli kui eelmine nädal 142,5kg. Loodan, et suudan ka kükis ja tõmbes nii kokku võtta end. Järgmine trenn siis Reedel, Kiiruslik kükk ja edasi tõmbe harjutused. Toidulisanditest Fast Ht+r, Kreatiin mono hüdraat, Pump+ ja Hera 80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumine oli küll kerge, kuidas see kükk ei lähe...? Ise punnin ehk homme 150 5 ära .kui saan laiemalt teha, siis ehk ka rohkem, muidu kitsalt annab sinna kangile raskust panna, kui surud ainult õla ja triitsaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et praegu mahu trennis on väiksemate raskustega kordusi tehtud ja tunnetus puudub, eks vaikselt tuleb see ka ega tulematta saa ju jääda, varsti võistlused. Nüüd hakkavadki väiksemad kordused ja suuremad raskused jne. Õnneks varustusega tegemiseni on veel aega. Hetkel ei taha mõeldagi et peab trikoo ja sidemetega mässama hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaste trennidega olen jäänud väga rahule,palju uusi rekordeid tulnud harjutustes ja kordustes jne.Osalt ka sellepärast, et kava näeb ette 15sed kordused ja suuremate raskustega nädal .Samas teen trenni Raigoga,kelle raskused on väheke suuremadkui mul , kuid üritan sammu pidada,vahel saab mõne harjutusega isegi lähedale... :)

Eile tegime jalapressi,tegin sama pressi ,mis raigo aga viimase seeria tegin ma 370kgx15 korda.

video ka raigo 340x15 sellest harjutusest...

täna tegin lamades surumist. korduseid plaanisi 4x15 aga esimene seeria tegin vähe kergemalt,75kgx15,siis tegin 3 seeriat 105kg x15

peale selle otsustasin raske nädala puhul,et proovin mõnda raskust,seega 130kg ja ka 140kg surusin ära.eks millalgi proovib enam aga peale sellised 15seid korduseid on raske rekordilähedasi raskuseid suruma hakata.

peale veel hantlitega ja üks venitav

siis tegin keretõsteid kettaga ning lailihase osa ,lõppu kõht.

paar pilti tänasest trennist kus jõutõstmis hooajaks valmistuvad Gun,Aimar,Rait ja Jaan....

ketta pukid on igaljuhul ketastest tühjad ;)...

post-19835-0-87737900-1357937694.jpg

post-19835-0-72146400-1357937760.jpg

post-19835-0-08569500-1357937853.jpg

aimari tõmme raamidelt...

täna võtsime toidulisaneid ka juurde ning minu sellekorra valikuks oli uus Pudding ning nagu ikka,PUMP+

post-19835-0-05332900-1357938000.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigol on päris hea vorm ja käsi on ka korralikult jämedamaks läinud. Ilmselt tuleb siit kevadeks väga korralik võistlusvorm! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli raske tsükli esimene päev ja kohe rekordite lainel...eelmine nädal hoidsime end teadlikult tagasi ja tegime umbes 50 % raskustega terve trenni läbi,pikad seeriad ja kordused vastavalt tundele-selline taastav nädalake.Täna aga alustasime lamades surumisega ning ma surusin 145kg x3 ja 155kgx1.See 145x3 on mu jaoks suur kordaminek kuna seda ma igapäev ei suuda.Peale seda aga neg kaldega surumine.

kolmas harjutus oli hantlitega surumine ja positiivse kaldega 48kg hantlid x8 oli viimane seeria.samas madalama kaldega olen teinud ka 52kg x6

peale seda aga õlale küljele lend ja smithil surumine.

triitsepsile prantsuse surumine ,58kg x6 ja proovisin ka 68kg aga sellega suutsin 1 x aga see on mu uus isiklik,senini polnd seda proovinud

viimane harjutus oli rööbaspuudel surumine

homme aga kükipäev :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×