Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Seljalaiuse põhieelduseks on geneetika ehk eelkõige õlgade laius ja kitsas talje. Kui see on siis saab sinna ehitada ja kui inimene on õlast kitsas või ka puusast liiga lai on see keeruline teha, selleks peab lihasmass lihtsalt meeletu olema, et tekkiks see laia selja effekt. Tallinna meestel on ka eri kehatüüpide esindajad, kuid kedagi väga kitsa seljaga ma ei teagi, seega ei saa ka aru, mis neil Tallinna poistel nii puudu on? Vaatame palju neist selgadest järgi jääb kui võistlusvorm saavutatakse ja laval tekkib ka võrdlus, sest üksi pildil - olen korduvalt öelnud on kõik mehed head.... ;)

eks sügisel laval näha on, kes millega trennis tegelenud on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry tõesti, ma tõesti ei kommenteeri Tallinna poiste selgasid. Pigem imestan Tartu poiste hea arengu üle. Tallinna poistel on viisakad seljad ja ma ei ütle ühtegi halba sõna ses suhtes :)

Ega siin ei ole vaja vabandada, sest Tartu mehed on teinud korraliku arengu ja selles osas ei ole küll midagi vastu väita, kui seal vormid ka tehakse ,siis on Tartu mehed kõvad vastased omavanustele üle eesti. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegime Raigoga särgi trenni ära. Esimese korra kohta väga hull ei olnudki,aga tundsin kudiagi vabalt end särgi sees, peab sööma hakkama :D Kehakaal endiselt u 77kg 8,6cm pakult siis 245 väikese abiga, Minna igatahes on palju aga õnneks on veidi üle 1 kuu aega.

Rinnalihased ja õlg täna õnneks valu ei teinud, Särk ka toetab veidi ja teeb paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin samal ajal trennis Raiksi ja Aimpsiga ning aitasin natuke neid ka särkidega trennis.Raiksile särk selga ning nad tegid pakuga surumist.Vahepeal olid raskused isegi 245 kg B)

post-19835-0-65491000-1346876232.jpg

post-19835-0-22509600-1346876262.jpg

ise tegin samal ajal jalga.Kükki täna ei teinud,vaid alustasin jalapressil,tegin 12sed kordused ja raskusega samuti ei hullanud.Peale seda tegin smithil rinnaltkükki,samuti 12 seeriad.Ülejäänud kava tegin nagu Salu oli kirja pannud.

peale seda aga sõitsin ,jooksmisele vahelduseks,jalgratast.

Kuna uue kuu algus käes siis täiustasime täna oma toidulisandi varusid ka ning võttsin juurde Bcaa omega 3 ning green tea on uus valik minu puhul.Eks näis.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vennad Kuusnõmmed käisid eile tõesti varusid täiendamas.

Hiilisid ükshaaval poodi nagu videvik sügisõhtusse ja samamoodi täitsid nad ka terve toa.

Vennad olid lisandite valikul sama metoodilised nagu trenniski. Kokku tuli kadestamist väärt hunnik.

Money-shot

post-3216-0-96798000-1346934649.jpg

Siin kõik kolm pöialpoissi koos.

Vasakult paremale Hajameelne, Toriseja ja Hurmur. Pildilt puudub arusaadavatel põhjustel Unimüts.

post-3216-0-10575400-1346934649.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vennad Kuusnõmmed käisid eile tõesti varusid täiendamas.

Hiilisid ükshaaval poodi nagu videvik sügisõhtusse ja samamoodi täitsid nad ka terve toa.

Vennad olid lisandite valikul sama metoodilised nagu trenniski. Kokku tuli kadestamist väärt hunnik.

Money-shot

post-3216-0-96798000-1346934649.jpg

Siin kõik kolm pöialpoissi koos.

Vasakult paremale Hajameelne, Toriseja ja Hurmur. Pildilt puudub arusaadavatel põhjustel Unimüts.

post-3216-0-10575400-1346934649.jpg

No Kirp ka oma iseloomustustega tagasi ei hoia. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin jälle kiiruslikku kükki kettide ja kummidega, Seekord siis nägi vähe kiirusliku küki moodi välja ka, Raskus väga suur ei olnud 125kg +48kg kette ja kummid. Pakk oli võimalikult madal.

Järgmisena tegin aluselt jalge vahelt nn jõutõmmet. Gunnaril ka video. Proovisin max kuna edaspidi tuleb kordusi tegema hakata, et jõutõmbe alumine osa tugevaks saada. Lõpptulemus 210kg.

Lõppu veel jala masinal kakspealihas, kaelkirjak, trapets ja kõht.

Kaal veidikene kerkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin rind-bic trenni.Vahetasin ära kavas rind-triitsa bicepsiga,sobib mulle paremini.Aga homsest on uus kava ,mille Salu kokku pani ja esmapilgul tundub väga huvitav,ehks homme tunda annab :)Plaanis kükkida homme siis.

Rinnale täna alustasin positiivse kaldega kangiga surumisest aga poole harjutuse pealt jäi see pooleli kuna üks otsustas mu pingi ja raskused ära hõivata kui olin korraks selja põõranud.Aga siis otsustasin et teen hantlitega vähe tugevama surumise ja see kangiga jäi kui soojenduseks.Hantlitega surusin 8sasesd seeriad tõusva raskusega,44x8 ja 48x8 hantlid olid viimased:rohkem ei proovinud kui 48 sest üksi ei saa neid enam ohutult rinnale.48sa kilosed jöid täna veel kergeks :) tahtsin 52 suruda aga järg korraks ehk.

peale seda veel üks rinna trenaz ja lend hantliga.

bicepsile kangiga ja hantlitega kordamööda superseeria ning plokil sirge pulgaga tõsted.

paar pilti ka proovisin täna teha pumbatuna poole trenni pealt...

post-19835-0-58857200-1347303240.jpg

post-19835-0-43422300-1347303216.jpg

post-19835-0-60065400-1347303188.jpg

dieedi seisukohalt algas praegu viies nädal... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis sai trenn tehtud viljandis spordihoone jõusaalis.

viljandis tuli trenn teha kuna asun sel nädalal siin tööllähetusel. Tegelt oli plaanis juba eile trenni minna aga kuna töö võttis nii läbi, et ei suutnud lihtsalt.

täna tuli end kokku võtta et paus liiga pikaks ei läheks. Toitumisega on siin õnneks hästi. sab ilusti süüa teha ja värki.

Saalis sai esmase trenni tehtud. Trenni tegin koos Gunnariga.

Rinna vigastus on õnneks paranemas ja lasi ilusti trenni teha. Iseasi kas ma nüüd võistlusteks vormi saan. Lisaks muidugi on vasaku käe ranne valus ja suuremate raskustega võib asi päris hull olla. Olen seni saanud ainult yhe särgi trenni teha siis läksin raskustega 245-ni.

plaanis pühapäeval Spartas ternn teha. Kui keegi soovib koos särgitrenni teha andku märku.

Kehakaalust ei tea rääkida, eks see kõigub seal 83 juures ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna oli rind+seljapäev.Samal ajal minuga olid saalis ka Raiks ,Aimps ja ka Taavi ,kellest mõned vormipildid sai tehtud:)

rinnale ja seljale superseeriad ja püramiidina.raskused olid väiksemad ka täna.homme puhkan ja pühap juba tahaks korraliku trenni teha uuesti.Poseerima ka homme arvatasti Spartasse...ja vaikselt vabakava kallal ka nokitsema.Selles suhtes lubas ka aidata Ott,pühap arvatavasti seda harjutama

tänasest trennist ka pilt ..

post-19835-0-00612200-1347653551.jpg

enne trenni võtan pump+,joint+,green tea,bcaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Kirjutan paar rida enda treeningutest ka. Eelmine nädal tegime Raigoga Viljandis trenni, enese tunne oli üpris hea ja läksime surumises üles ,Minu max tulemuseks jähi seal 160 kg. Proovisin 170 ka suruda kuid poole peal jähi kinni. Täna siis sai lõpuks surumissärk selga pandud ja peaks ütlema, et väga võõras oli sest viimati oli see seljas aasta tagasi. Ühesõnaga kang oli täna raske ja särgis oli kitsas tunne :rolleyes: Kuid sellegi poolest õnnestus 8 cm pakult suruda 205 kg 2x2 ning see järel rinnale esimene raskus 175 mis tuli väga visalt rinnale, edasi otsutasin et tuleb juurde panna, et tuleks paremini õige kohapeal rinnale järgnevad raskused siis 180 ja edasi 190 . Viimane õnnestus samuti kuid ikka veidi kõhupeale. Loodan et järgmine kord õnnestub trenn vähe paremini, sest aega on vähe jäänud ja seekord on plaanis võistlustel ikka 200 ära suruda. Iseenesest peaks see praegu sees juba olema kuid tunnen, et teravusest veidi puudu :rolleyes: Aga eks paistab . Keha kaal endiselt 70. Aimaril ka 200 pole enam mingi näitaja aga eks ta sellest kirjutab ise :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli siis ka eile särgi trenn koos Qniga, Alustasime särki 185kgst 8,6cm pakult, edasi 195kg. Nendega siis 3sed ja edasi 205kg millega tegin 3x3

Edasi oli vaja paar katset rinnale proovida. Esimene katse 200kg ja teine katse 210kg mis mõlemad ka õnnestusid.

Täna siis tegin kükki mis väga hästi välja ei tulnud, aga edasi tegin kõrgelt aluselt tõmmet( raini sõnul "värdjas tõmme") sellega siis rekordist 70% 4x5 (150kg kettaid). Edasi nelipealihasele harjutus, ülaseljale üks harjutus ja keretõsted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna siis ka särgi trenni. Tuleb tunnistada, et midagi kiita ei ole. Vorm on väga kehv ja õiget särki ei ole.

Eks teen veel enne võistlusi mis teha annab ja katsun võistlustel anda endat parima. Täna oli isegi 200 kg kang kätel raske.

järgmine särgiga trenn näitab kas saab asja või mitte. proovin korraks oma vana säki ehk saab sellega isegi suruda.

pean lõpusurumisele ja raskustunnetusele suuremat rõhku trennides panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin täna siis ka särgi trenni. Tuleb tunnistada, et midagi kiita ei ole. Vorm on väga kehv ja õiget särki ei ole.

Eks teen veel enne võistlusi mis teha annab ja katsun võistlustel anda endat parima. Täna oli isegi 200 kg kang kätel raske.

järgmine särgiga trenn näitab kas saab asja või mitte. proovin korraks oma vana säki ehk saab sellega isegi suruda.

pean lõpusurumisele ja raskustunnetusele suuremat rõhku trennides panema.

No mis sa kurvastad? On mehi, kes ei ole särki kunagi proovinudki ja ikka elavad rõõmsalt edasi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

st 210kg+ :) ja seda ülivana surumissärgiga

See ürgsärk oli ilmselt teiste vägilaste poolt lihtsalt sissetöötatud ja alla 210 sellega ei kannatagi suruga :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin rind+õlg trenni ning alutasin positiivse kaldega kangiga surumisest.Kordused kõik püramiidina ja tõusev raskus.Siis hantlitega surumine ja seekord oli mul abimehed ka trennis kes aitasid rinnale võtta.Suruda jaksaks ka rohkem kui 48 kg aga üksi on nendega jube ebamugav tegutseda .Seekord siis samuti püramiidina ja viimane raskus 48 kg hantlid.Rinnaltsurumist suure raskusega pole ammu proovinud kuid viimati kangiga 125 5x6 see ka mitu nädalat tagsi juba.seega jõunäitajad ei olegi kukkunud pmst.küll aga kehakaal.

Täna seljapäev ning samal ajal aitasin ka raigol särgitrenni teha.Eks sellest kuidas läks kirjutab ta ehk ise...

Ma alustasin lõuatõmmetega soojenduseks.siis tegin plokil rinnale tõmbed ning kitsalt tõmbed alakõhu vastu.Ning lõpetuseks alakõhu vatsu kangiga kummardudes.

siis triitsepsile ka ning peale seda harjutasin poseerimist ja sõitsin ratast 20minutit.

lisanditest praegu dieedil ollesfasti omega3 ,pump+,joint+,bcaa ja green tea ning vitamiinid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×