Jump to content
Tavalineasi

Küsimus toidulisandi kohta.

Recommended Posts

seda küll, aga ma mõtlen kas veel mingi toidulisandiga peale gyofusioni.

See lisand on lihtsalt valk. Tead ikka jah. Valk. Sama mida saad kas tükist lihast või kohupiimast või saiast või kust iganes... Valk... valk.

Kõigepealt pane paika mis on sinu eesmärk, vajadused, võimalused, elustiil. Ning siis hakka mõtlema, kas sulle on üldse ühtegi lisandit vaja, või meeldib sulle niisama raha laiali loopida, et ilusas karbis sama asja saaksid mida ükskõik, mis poest.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Depending on your individual protein needs, mix 1 to 3 scoops of MyoFusion with 6 to 18oz. of cold water or milk (6oz. per scoop) in a shaker or blender, or simply stir into solution with a spoon.

Siin on öeldud 1 kuni 3 lusikat, aga kus ma tean mis on just mulle sobilik kogus?

Muudetud kasutaja Tavalineasi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma selle ära tarbin ja koju lähen, kas ma peaks siis oma toidukogust vähendama, mida ma peale lisandi tarbimist kodus söön?

Muudetud kasutaja Tavalineasi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma selle ära tarbin ja koju lähen, kas ma peaks siis oma toidukogust vähendama, mida ma peale lisandi tarbimist kodus söön?

Okei. Kõigepealt on sul vaja teada palju sul päevas valku on üldse vaja.

Võta umbes 2g kehakilo kohta. Ja proovi see number täis saada. Kui tavatoidust seda ei saa hästi, siis võta niipalju pulbrit juurde, kui vaja. Kui saad vabalt tavatoidust, siis las pulber jääb niisama vahelduseks ja mugavuse faktori jaoks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei. Kõigepealt on sul vaja teada palju sul päevas valku on üldse vaja.

Võta umbes 2g kehakilo kohta. Ja proovi see number täis saada. Kui tavatoidust seda ei saa hästi, siis võta niipalju pulbrit juurde, kui vaja. Kui saad vabalt tavatoidust, siis las pulber jääb niisama vahelduseks ja mugavuse faktori jaoks.

Hea nõu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×