Jump to content
kallakalla

HERBALIFE tooted

Recommended Posts

Mina olen Herbalife'i tarbinud, pea kaks aastat. Eesmärk - kaalu langetamine. Alustasin 110 kg pealt, lõpetasin 86 peal. Kehamassi indeks 33->23. Töötas küll. Tervis paranes ka, peavalud kadusid pea kohe, vererõhk ka läks paika (see muidugi kaaluga seotud).

AGA ikka roppkalliks läks, arvestada tuleb vähemalt 3000 krooniga/kuus ja see on mu meelest mõttetu. Point on kõva müügitöö ja kasutamine muidugi mugavaks ka tehtud - 2 korda päevas kokteil + muud lisandid, ühe korra sööd mis tahad (mõistuse piires muidugi).

Mind huvitaks pigem see, et kuna vahepeal on erinevatel põhjustel pekki 7-8 kilo tagasi tulnud (tervis läks muudel põhjustel tuksi ja ei saanud sporti teha), siis tahaks nendest lähema poole aasta jooksul lahti saada. Kasutaks Herbalife põhimõtet, ehk asendaks osa toidust valgukontsentraadiga (+ Gerimax ja regulaarne astelpaju ja väga kvaliteetse hiina tee tarbimine), kuid millist soovitaksite?

Teen põhiliselt aeroobset trenni, aga paar korda nädalas kolistan kangiga ka.

Mure selles, et suve lõpus plaanis joosta elu esimesed pikad maratonid, selleks vaja kevadel kõva jooksumahtu, aga 10 kg ülekaalu mõjub joostes liigestele oi kui sitasti. Ehk siis suurem osa sellest vaja _enne_ kõvemat trenni juba maha võtta.

Tänud juba ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen Herbalife'i tarbinud, pea kaks aastat. Eesmärk - kaalu langetamine. Alustasin 110 kg pealt, lõpetasin 86 peal. Kehamassi indeks 33->23. Töötas küll. Tervis paranes ka, peavalud kadusid pea kohe, vererõhk ka läks paika (see muidugi kaaluga seotud).

AGA ikka roppkalliks läks, arvestada tuleb vähemalt 3000 krooniga/kuus ja see on mu meelest mõttetu. Point on kõva müügitöö ja kasutamine muidugi mugavaks ka tehtud - 2 korda päevas kokteil + muud lisandid, ühe korra sööd mis tahad (mõistuse piires muidugi).

Mind huvitaks pigem see, et kuna vahepeal on erinevatel põhjustel pekki 7-8 kilo tagasi tulnud (tervis läks muudel põhjustel tuksi ja ei saanud sporti teha), siis tahaks nendest lähema poole aasta jooksul lahti saada. Kasutaks Herbalife põhimõtet, ehk asendaks osa toidust valgukontsentraadiga (+ Gerimax ja regulaarne astelpaju ja väga kvaliteetse hiina tee tarbimine), kuid millist soovitaksite?

Teen põhiliselt aeroobset trenni, aga paar korda nädalas kolistan kangiga ka.

Mure selles, et suve lõpus plaanis joosta elu esimesed pikad maratonid, selleks vaja kevadel kõva jooksumahtu, aga 10 kg ülekaalu mõjub joostes liigestele oi kui sitasti. Ehk siis suurem osa sellest vaja _enne_ kõvemat trenni juba maha võtta.

Tänud juba ette!

Link

Muudetud kasutaja Lihasööja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wellness Keskus , külmajudinad tulevad nüüd pääle kui seda nime kuulen, kutsuti täna kahele töövestlusele ja tuli välja et sama asi, Herbalife toodete müük, mina ei leidnud tervislikutoitumisega ja Herbalife'ilga selle muti jutujärgi küll midagi ühist, ainult üks viis inimestelt mõtetult raha välja pumbata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Herbalife on võrkturustus süsteem, kus paljud tarbijad töötavad ka agentidena saades ostetud ja edasimüüdavate koguste pealt allahindlust ka enda tarbitavate toodete jaoks. Ostad rohkem, müüd edasi ja saad koguse pealt alet-- lihtne

Turunduslikust vaatevinklist rõhutavad nad ,et nende tooted on läbinisti tervislikud ja ainulaadselt looduslikud, mida teiste omad ei olevat.

Tooted töötavad ja kuna nad on teinud puust ja punaseks ,mida millal tarbida ,siis paljude jaoks see ka sobib. Ise tarbisin 1,5 aastat, kuid siis läksin üle odavamatele ja vähem reklaamitud toodetele, mis tegid sama töö ära oluliselt väiksema raha eest.

Nii, et võite proovida ,aga arvestage ,et nende levitajad on kui Jehoova kuulutajad, kes oma kliendist kergesti lahti ei taha enam lasta.

Ja kuu peale arvestage ikka pulbrite ja tablettide peale vähemalt 1000- 2000 EEK

Eks maha teha ja laita oskavad ikka need, kes asja jagavad !

Kõik need targad, kes siin suured rahad on pannud mingite tahanollauusmaailmaime pulbrite peale on pannud, on lihtsalt masenduses olnud ning tedmatuses õigest toitumisest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ema tellis endale kolm Herbalife toodet: 1)taimne aaloekontsentraat http://tooted.herbal...oe-kontsentraat

2)toitev kokteilisegu http://tooted.herbal...ula-1-kokteilid

3)lahustuva taimejoogi tee-ekstraktidega.http://tooted.herbal...ustuv-taimejook

Eesmärk on tal langetada kaalu.

Nüüd küsimus selline kas keegi kasutab või on kasutanud? Kas toode tasub ära või on ema mul reklaamiohvriks sattunud? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sõbranna kasutas. Sai mürgituse.

Kui ma ei eksi siis herbalifekad pole kvaliteedikontrolli läbinud, pealegi maksad sojavalgu eest end ogaraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×