Jump to content
Arnold

EKV 2012 kulturismis ja fitnessis: fotoreportaaž ja tulemused.

Recommended Posts

Minujaoks on veidi kummaline meeste valimine absoluuti. Võib-olla ma alateadlikult eelistan Merisalut, kuid siiski tundub, et ta oleks võinud meeste absoluudis nii mõnelegi vastu seista.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klubide arvestuses sai ka pilt selgemaks. TÜ ASK 1 ja Reval teine (klubide arvestuses ei arvestata absoluutkategooriate tulemusi ehk siis juuniorite ja meeste abs.) seega asi õige, küll aga Egle oli ekslikult oma klubiks märkinud Reval - Spordi ja kuna ta palus selle ära parandada, siis tõenäoliselt läheb õmbermängimisse klubide arvestuses kolmas koht, st. et Sparta edestab sellisel juhul Planet Sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsiteerin vihast kodanikku : Kurat need suured musklikogud nad häirivad, tahan rahulikult rulluisutada kergliiklus teel aga raisk, nad on nii suured et ma ei mahu mööda, tuleks neil pruunpepudel see ära keelata!

:P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsiteerin vihast kodanikku : Kurat need suured musklikogud nad häirivad, tahan rahulikult rulluisutada kergliiklus teel aga raisk, nad on nii suured et ma ei mahu mööda, tuleks neil pruunpepudel see ära keelata!

:P

Ei no selle peale annab ikka tulla :D Aga tõsisemalt kirjutades on huvitav, et inimesi häirivad sportlikult vormis kodanikud. Väga tervitatav on igasugune ülekaal-see ei jää kellelegi ette. Ma ikkagi ei saa aru, miks fitnessi suhtutakse jätkuvalt suhteliselt negatiivselt. Aga eks see võtab veel aega..

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt, pole siis imestada, miks suur osa naisi jõusaalist kaarega mööda käib- juba sinna vaadates võivad lihased kasvama hakata ja sõna toidulisand võrdub dopinguga. Olen sellist suhtumist kahjuks liiga tihti kohanud, ei teagi mispärast see nii on -_-

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed on lihtsalt rumalad ja harimatud.

Üks näide paar kuud tagasi toimunust:

Vaatasin korvpallimängu, kus mängis klubi, kus ma varem ise mängisin. Oli selgelt näha, et füüsis oli neil nõrk. Pärast hiljem ütlesin neile, et ilmselgelt oli teil füüsis nõrk - kaitses ja rünnakul lihtsalt lükati eemale suuremat jõudu kasutamata ning ise ei suutnud vastast takistada. Kiirusest ja hüppevõimest on vajaka jne. Pakkusin välja, et tulge minu alla treenima, näitan harjutsed ette jne ja siis hakati ajama, et mida sa räägid. Sa ei tea mitte midagi korvpallist... jõudu, kiirust, plahvatust jms asju pole vaja - peaasi, et vise läheks. Et sina tee oma kulturismi edasi, meil pole jõusaali vaja...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan neid bikini fitnessi pilte ja tekkis lihtsalt selline rumal küsimus, et kas tõesti on koht nr. 2 ja 7 klassivahe nii üüratult suur?Kõik tütarlapsed on muidugi superkenad aga Annikal parim liivakell jne.No midagi ei ole teha - silm jääb peale :) Vb keegi targem toob asjasse selgust ;-)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan neid bikini fitnessi pilte ja tekkis lihtsalt selline rumal küsimus, et kas tõesti on koht nr. 2 ja 7 klassivahe nii üüratult suur?Kõik tütarlapsed on muidugi superkenad aga Annikal parim liivakell jne.No midagi ei ole teha - silm jääb peale :) Vb keegi targem toob asjasse selgust ;-)

Argo

Loe siit Egle mõtteid..

Bikini Fitnessi puhul ei saa lubada endale olematut grimmi, sest just selles kategoorias on sellel olulisem roll, kui teistes. Eks Annika õpib, see on tal alles esimene hooaeg, sügisel kindlasti paremini. Kindlasti polnud nüüd grimm ainus põhjus, aga ei hakka ka rohkem kommenteerima, sest kohtunike mõttemaailma mina ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Auhinnaks oli 1000 fitti parima 3 vahel jaotamiseks.

http://forums.fitnes...d/page__st__240

500 fitti ei teeks mulle mitte kuidagi kahju.

Fitid üle kantud, paluks kergemat karistust... kuna võitjaid oli rohkem kui 3 jagunesid fitid 1-2 said 300 fitti ja 3-5 200 fitti, seega suurendasin natuke ka üldist fondi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×