Jump to content
surmav

Kaalu kiire muut.

Recommended Posts

Olen 18a jõusaalis olen jõutrenni teinud 2 aastat. Enne jõusaali kaalusin 66kg ning nüüd viimati kaalusin 107kg. Hakkasin nädal tagasi ennast n.ö kuivatama ja kaalun juba 96.5kg ehk siis olen 10kg alla võtnud mida on palju ning mõjub tervisele halvasti? Jõud pole alla läinud ehk on keha andnud kergemini veed välja selle nii suur kaalu muutus, muidu visuaalne pilt on küll paremaks muutunud kui nädal tagasi.

4x käin nädalas saalis. 180cm pikk.

Toitumis kava panin ise kokku:

Hommikul 7:40:

Kohv must, suhkruta 1 tass

tatar 200g

muna keedetud 3tk

piim 2,5% 1 klaas

Lõunasöök 12:00:

piim 2,5% 1 klaas

kartul keedetud 4tk

sealiha filee 100g

porgand 50g

Vahepala 16:00:

Kohv must, suhkruta 1 tass

kohupiim, R 9% 250g

Piim 2,5% 2 klaasi

Treening päeval lisandub siia vahele valgu jook koos süsivesikutega peale trenni.

Õhtusöök 18:40:

Kana filee 150g

Hiina kapsas 60g

Piim 2,5% 2 klaasi

Tomatit 2 tk

Hilisõhtune söök 21:00 (2-3h enne magamaminekut:

Kohupiim, R 0,1% 200g

kodujuust R 2,0% 200g

Piim 2,5% 1 klaas

1spl kalamaksaõli Möller

Päevase kalori koguse hoian 3000kcal peal.

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas jõunäitajad on kõigis harjutustes püsinud? :)

Kükk oli isegi paremaks läinud jõudu oli rohkem ning täna õlapäeval ka raskustega probleeme ei olnud, eks näeb varsti kuidas teised lihasgrupid käituvad.

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk oli isegi paremaks läinud jõudu oli rohkem ning täna õlapäeval ka raskustega probleeme ei olnud, eks näeb varsti kuidas teised lihasgrupid käituvad.

Palju muidu kükil kangile raskust juurde kannatas panna? Umbes sama palju kui kehakaalu oled kaotanud? ;)

Mis teeks asja igati loogiliseks ^_^

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju muidu kükil kangile raskust juurde kannatas panna? Umbes sama palju kui kehakaalu oled kaotanud? ;)

Mis teeks asja igati loogiliseks ^_^

Enam-vähem

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna 2.aprill kaal 92,5 kg lõuna ajal kaalutud enne sööki, langetasin nüüd 2750kcal peale päevase energiakoguse. 5 päevaga 4kg alla võtnud, maru muut.

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna 2.aprill kaal 92,5 kg lõuna ajal kaalutud enne sööki, langetasin nüüd 2750kcal peale päevase energiakoguse. 5 päevaga 4kg alla võtnud, maru muut.

Nii, ja milline on jõunäitajate olukord? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis sarnane küsimus, ei hakanud uut teemat tegema.

Ma küll ei ürita üles kaalu lihase pealt ajada vaid niisama alla võtta (eelistatavalt siis rasva pealt).

Eelmise aasta maist olen kokku võtnud 14 kg ja nüüd viimase kolme nädalaga otsa 3,8 kg. Mis on liiga kiire minuarust. Tegin siinsete näpunäidete abil toitumisse muudatusi, siis hakkas kolinal kukkuma.

Mul on tekkinud tihedad ja tugevad peavalud viimasel nädalal.

1. kas see on tõenäoliselt kaalu kiirest langusest?

2. mida teha, et kaal ikka kukuks normaalse tempoga ja ei tekitaks mingeid muid jamasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis sarnane küsimus, ei hakanud uut teemat tegema.

Ma küll ei ürita üles kaalu lihase pealt ajada vaid niisama alla võtta (eelistatavalt siis rasva pealt).

Eelmise aasta maist olen kokku võtnud 14 kg ja nüüd viimase kolme nädalaga otsa 3,8 kg. Mis on liiga kiire minuarust. Tegin siinsete näpunäidete abil toitumisse muudatusi, siis hakkas kolinal kukkuma.

Mul on tekkinud tihedad ja tugevad peavalud viimasel nädalal.

1. kas see on tõenäoliselt kaalu kiirest langusest?

2. mida teha, et kaal ikka kukuks normaalse tempoga ja ei tekitaks mingeid muid jamasid?

Kui menüüs on vähe süsivesikuid, alla 100 - 130 g, siis võivad tekkida peavalud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal valetas mulle (katki) ^_^

Õige kaal hetkel ~100kg, 7kg kaotanud 23 päevaga. Rasvaprotsent 19.43% järgi, ei pruugi õieti näidata.

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled Sa kindel et Sa kaalud ennast õieti? Praegu tundub, et Sa kaalud erinevatel hetkedel ja see tähendab võib kaalu kõikumisi toimuda. Ise kaalun ennast hommikuti, peale WC käiku. Ürita Sinagi sama teha, et Sa kaalud mingil kindlal kellaajal alati, parim oleks siis hommikul peale WC käiku. Ja muidugi ürita ainult ühte kaalu kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled Sa kindel et Sa kaalud ennast õieti? Praegu tundub, et Sa kaalud erinevatel hetkedel ja see tähendab võib kaalu kõikumisi toimuda. Ise kaalun ennast hommikuti, peale WC käiku. Ürita Sinagi sama teha, et Sa kaalud mingil kindlal kellaajal alati, parim oleks siis hommikul peale WC käiku. Ja muidugi ürita ainult ühte kaalu kasutada.

Teise kaaluga sai kaalutud, kodu kaal jamas ehk siis nüüd saigi õige kaal, tuleb uus muretseda :)

Muudetud kasutaja surmav poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×